Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak zwiększyć płynność na giełdzie w 2005 roku na rynku południowym?? przygotował Piotr Skop Jak zwiększyć płynność na giełdzie w 2005 roku na rynku południowym??

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak zwiększyć płynność na giełdzie w 2005 roku na rynku południowym?? przygotował Piotr Skop Jak zwiększyć płynność na giełdzie w 2005 roku na rynku południowym??"— Zapis prezentacji:

1 Jak zwiększyć płynność na giełdzie w 2005 roku na rynku południowym?? przygotował Piotr Skop Jak zwiększyć płynność na giełdzie w 2005 roku na rynku południowym?? przygotował Piotr Skop

2 1.Co jest aktualnie największym problemem? Mała ilość ładunków zgłaszanych przez naszych klientów Niskie przeglądanie przez firmy transportowe

3 2. Co można zrobić aby to zmienić ? Większa mobilizacja firm spedycyjnych: upusty za wprowadzanie ładunków konkursy podobne do grudniowego odpowiednio wcześniej nagłośnione /TWEB/ częste wizyty i szkolenia wprowadzenie ciekawszego cennika ( po wprowadzeniu np.100 ofert opłata niższa o 15%) Przypominanie o usuwaniu nieaktualnych ofert

4 2. Zwiększenie przeglądania przez firmy transportowe Szkolenia mające na celu efektywne wyszukiwanie ładunków Informowanie bezpośrednie o pojawiających się ładunkach Umożliwienie podglądu ładunków klientom TNET przed wejściem w oferty( podobnie jak w funkcji F2 TWEB) Stworzenie miesięcznych pakietów ( np. 200 ofert do przeglądnięcia, 20 obliczeń KM = 30 euro.

5 3. Wzrost ilości nowych klientów oraz utrzymanie klientów TWEB Penetracja firm transportowych posiadających 5 samochodów i mniej Możliwość aktywacji 6 miesięcznej dla firm posiadających małą liczbę samochodów Ponowne spotkania w firmach, które z różnych powodów nie podpisały umowy Informowanie obecnych klientów o dostępnych usługach (KM,F2)

6 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Jak zwiększyć płynność na giełdzie w 2005 roku na rynku południowym?? przygotował Piotr Skop Jak zwiększyć płynność na giełdzie w 2005 roku na rynku południowym??"

Podobne prezentacje


Reklamy Google