Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wypełnił swą misję na ziemi... nauczył nas, jak mamy żyć, cierpieć i umierać. To jest chyba najważniejsze, co papież Jan Paweł II przekazywał całemu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wypełnił swą misję na ziemi... nauczył nas, jak mamy żyć, cierpieć i umierać. To jest chyba najważniejsze, co papież Jan Paweł II przekazywał całemu."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Wypełnił swą misję na ziemi... nauczył nas, jak mamy żyć, cierpieć i umierać. To jest chyba najważniejsze, co papież Jan Paweł II przekazywał całemu światu w czasie swojego pontyfikatu. Jak ważne jest życie, jak kruche jest ono na ziemi, że całkowicie jesteśmy w rękach kochającego Boga oraz jak wielkim skarbem jest wiara.

4 Wypełniła si ę wola Pana Wypełniła si ę wola Pana odszedł nasz Ojciec

5 uciszcie myśli uciszcie kołaczące serca nie płaczcie

6 On święty

7 jest już w niebie

8 modlitwa z ust niech wyfruwa na skrzydłach dzikich gęsi niech układa się w klucz na niebie

9 litery W - WIARA

10 litery M - MIŁOŚĆ

11

12

13

14 litery V - Victoria

15

16

17 On zwyciężył

18 Wypełniła się wola Pana Wypełniła się wola Pana odszedł nasz Ojciec uciszcie myśli uciszcie kołaczące serca nie płaczcie On święty jest już w niebie modlitwa z ust niech wyfruwa na skrzydłach dzikich gęsi niech układa się w klucz na niebie litery W - WIARA litery M - MIŁOŚĆ litery V - Victoria On zwyciężył Danuta Niewiadomska Wypełniła się wola Pana

19

20

21 Muzyka i wykonanie piosenki :Jan Zuk –Szukałem Was

22 Pomoc Duchowa


Pobierz ppt "Wypełnił swą misję na ziemi... nauczył nas, jak mamy żyć, cierpieć i umierać. To jest chyba najważniejsze, co papież Jan Paweł II przekazywał całemu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google