Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

teraz jest już w niebie i może wstawiać się za nami…

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "teraz jest już w niebie i może wstawiać się za nami…"— Zapis prezentacji:

1 teraz jest już w niebie i może wstawiać się za nami…
Jan Paweł II teraz jest już w niebie i może wstawiać się za nami…

2 Jan Paweł II

3 Pierwsze dni kwietnia 2005 roku… …minęły, jakby były we śnie…

4 Jan Paweł II umarł… …ale teraz jest już wolny od więzów doczesności
…i może nam pomagać swoim wstawiennictwem… może pomagać właśnie mi! Jest taki spokój… biją dzwony na świecie… biją dzwony w Krakowie… Jan Paweł II zmarł o 21.37, ale żyje już wiecznie! :)

5 „Był to człowiek, który przy dzieciach był dzieckiem przy młodzieży stawał się jednym z nich (...)człowiek który w każdej, nawet najcięższej chwili swojego życia oddawał każdemu całego siebie!” wypowiedź fotografa Arturo Mari o Papieżu… Odszedł od nas, ale nie umarł…

6 "SZUKAŁEM WAS, DZIŚ PRZYSZLIŚCIE DO MNIE I ZA TO WAM DZIEKUJĘ"

7 Janie Pawle II, ty mnie wcześniej nie znałeś, ale teraz już w niebie możesz mnie znać i wstawiać się za mną, pomagać mi. Fajnie, że teraz możesz dla mnie wiele sprawić u Pana… To mnie pociesza w smutku :) Właśnie w sytuacji śmierci okazuje się jak ważna i cenna jest nasza wiara; wtedy możemy docenić to, co nam daje. (modlitwa ufności)

8 Mamy za co być wdzięczni Ojcu Świętemu. Jan Paweł II to niezwykła
osoba i cieszę się, że mogłem żyć w czasie, gdy był Papieżem. Smutek odejścia łączy się z Radością :) wiecznego i lepszego życia w niebie…

9 "Kiedy rodzi się zwątpienie i wszystko traci sens Twego serca ciche drgnienie mówi boję się... Pomyśl o tym, że jest ktoś, ktoś dla kogo liczysz się." "Kiedy zgasną wszystkie światła i nie doczekasz dnia Pomyśl o tym, że jest ktoś, kto dla ciebie życie ma..." "Nie jesteś sam, nawet jeśli boisz się. Nie jesteś sam, ktoś przy tobie ciągle jest. Nie jesteś sam, nawet jeśli mówisz: nie. Nie jesteś sam, On tak bardzo kocha cię..." (Magda Anioł)

10 "Tak jest mało czasu, mało dni. Serce bije tylko kilka chwil
"Tak jest mało czasu, mało dni. Serce bije tylko kilka chwil. Niespokojne czeka, wierci się Kiedy w końcu Ty przytulisz je…” (Arka Noego – „Na drugi brzeg”)

11 Jan Paweł II – sługa Jezusa otwarty na ludzi...

12 On pokazał nam jacy mamy być!
w tym co napisałem jest zawarta moja modlitwa… Jan Paweł II żyje już teraz w niebie i to jest pocieszające :) To takie niezwykłe, że Jezus Zmartwychwstał!!! Bo Zmartwychwstanie Jezusa jest znakiem, że wiara nasza nie jest daremna!

13 Jan Paweł II


Pobierz ppt "teraz jest już w niebie i może wstawiać się za nami…"

Podobne prezentacje


Reklamy Google