Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak powstał projekt na lekcję techniki ? Lampka. Potrzebne materiały: Elementy od starej lampki Elementy od starej lampki Żarówka Żarówka Stara roleta.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak powstał projekt na lekcję techniki ? Lampka. Potrzebne materiały: Elementy od starej lampki Elementy od starej lampki Żarówka Żarówka Stara roleta."— Zapis prezentacji:

1 Jak powstał projekt na lekcję techniki ? Lampka

2 Potrzebne materiały: Elementy od starej lampki Elementy od starej lampki Żarówka Żarówka Stara roleta z bambusa Stara roleta z bambusa Druty Druty Pieniek+gałąź Pieniek+gałąź Deska Deska Gwoździe Gwoździe

3 Krok 1. Z wcześniej przygotowanej rolety należało wyciąć odpowiedni kształt. Z wcześniej przygotowanej rolety należało wyciąć odpowiedni kształt. W środku trzeba było umocować drutami drewnianą deskę, aby abażur stał się bardziej stabilny. W środku trzeba było umocować drutami drewnianą deskę, aby abażur stał się bardziej stabilny. Górę i dół musiałam dodatkowo przepleść cienkimi drucikami. Górę i dół musiałam dodatkowo przepleść cienkimi drucikami. Jak powstał abażur?

4

5

6

7 Krok 2. Po zakończeniu pracy nad abażurem należało do wcześniej przygotowanego kija przymocować drewnianą deseczkę. Po zakończeniu pracy nad abażurem należało do wcześniej przygotowanego kija przymocować drewnianą deseczkę. Kolejną czynnością było wywiercenie otworu w desce i przeprowadzenie przez niego kabla. Kolejną czynnością było wywiercenie otworu w desce i przeprowadzenie przez niego kabla. Co dalej?

8 Krok 3. Ostatnią czynnością, która zakańczała pracę nad lampką było wywiercenie otworu w pieńku, tak aby utrzymywał on całą konstrukcje w pionie. Ostatnią czynnością, która zakańczała pracę nad lampką było wywiercenie otworu w pieńku, tak aby utrzymywał on całą konstrukcje w pionie. Podstawa.

9 Przygotowała: Patrycja Dyrda Klasa III gimnazjum Dziękuję.


Pobierz ppt "Jak powstał projekt na lekcję techniki ? Lampka. Potrzebne materiały: Elementy od starej lampki Elementy od starej lampki Żarówka Żarówka Stara roleta."

Podobne prezentacje


Reklamy Google