Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Edytor zamówień znajduje się na platformie e-KUL. Menu: Moje WEB S4A →[Zamówienia] →[Wnioski] →[Zapotrzebowania] →[Dodaj Nowy]

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Edytor zamówień znajduje się na platformie e-KUL. Menu: Moje WEB S4A →[Zamówienia] →[Wnioski] →[Zapotrzebowania] →[Dodaj Nowy]"— Zapis prezentacji:

1 Edytor zamówień znajduje się na platformie e-KUL. Menu: Moje WEB S4A →[Zamówienia] →[Wnioski] →[Zapotrzebowania] →[Dodaj Nowy]

2 TYTUŁ: tłumaczenie/korekta językowa + imię i nazwisko Wnioskodawcy lub bilet lotniczy + trasa + imię i nazwisko Wnioskodawcy

3 Przechodzimy do pozycji zamówienia. Rodzaj: usługa

4 Należy uzupełnić pole „opis”. Komisja zatwierdzająca wnioski zwraca uwagę na to pole.

5 Cena i stawka VAT Tłumaczenie: 23% VAT Bilety lotnicze międzynarodowe: 0% VAT

6 Usuwanie wniosku Wniosek w całości (wraz ze wszystkimi pozycjami) usunąć może tylko jego autor i tylko przed zatwierdzeniem. Usuwa się go w szczegółach wniosku, przechodząc z listy wniosków do szczegółów lub ze szczegółów wniosku w zakładce Ogólne.

7 Zakończony i sprawdzony wniosek musi być zatwierdzony. Zatwierdzenie jest operacją nieodwracalną, nie ma możliwości nanoszenia zmian na zatwierdzonym wniosku. Wniosek może zatwierdzić tylko jego autor, który jest wskazany jako osoba odpowiedzialna za przygotowanie danych.

8 Po zatwierdzeniu, w szczegółach wniosku pojawi się informacja o akceptacji kosztów. Jeśli autorem wniosku jest dysponent centrum budżetowego, wniosek może być zaakceptowany bezpośrednio po zatwierdzeniu - pojawi się informacja, że koszty ze wskazanych centrów budżetowych mogą być od razu zaakceptowane. Akceptacja kosztów kończy proces przygotowania wniosku. Zamówienie, które jest w całości zaakceptowane, jest traktowane jako podpisane i złożone do odpowiedniej jednostki.


Pobierz ppt "Edytor zamówień znajduje się na platformie e-KUL. Menu: Moje WEB S4A →[Zamówienia] →[Wnioski] →[Zapotrzebowania] →[Dodaj Nowy]"

Podobne prezentacje


Reklamy Google