Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miałem Miałem piękny sen. piękny sen. Na tle Zamku Królewskiego w Krakowie zobaczyłem flagę, całą w zieleni. W sali tronowej siedzieli posłowie pełni.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miałem Miałem piękny sen. piękny sen. Na tle Zamku Królewskiego w Krakowie zobaczyłem flagę, całą w zieleni. W sali tronowej siedzieli posłowie pełni."— Zapis prezentacji:

1

2 Miałem Miałem piękny sen. piękny sen.

3 Na tle Zamku Królewskiego w Krakowie zobaczyłem flagę, całą w zieleni. W sali tronowej siedzieli posłowie pełni majestatu - bo już nie skłóceni ! pełni majestatu - bo już nie skłóceni !

4 Kolor nadziei, temat debaty sejmowej, jaki wybrać odcień - różne są zielenie - nowej, nas jednoczącej flagi państwowej. A we wszystkich klubach pełne zrozumienie ! (DKP_SD) Posłowie niezrzeszeni (PJN)

5 Była jeszcze jedna mała kwestia taka, aby dotychczasowego – drapieżnego, orła białego - zmienić w innego ptaka, łagodnego żółtodzioba niebiańskiego !

6 Następnie zmieniono także hymnu słowa i melodię - na wszystkim piosenkę znaną: Nie przenoście nam stolicy do Krakowa. To co pamiętam, To co pamiętam, chyba koniec tym zmianom ! chyba koniec tym zmianom !

7 Wdzięczny naród zaraz posłom przyznał rację, gdy dla nas Polaków tak ważną ustawę uchwalili, bez kłótni - przez aklamację, i do Wierzynka w zgodzie poszli na kawę!

8 Przychylny Opozycjonistom

9 Potulny i Skromny

10 Słodki Laluś Dobrotliwy

11 Podobać Się Lubi wsiom

12 P rzeciwko Jarkowi Nigdy

13 Solidnie Dopingujący Przyjaciół Lewicowych

14 oraz Dobry Kumpel Powiedzmy Słabszych Demokratów i inni posłowie niezrzeszeni !

15 Był także Pan Prezydent i chyba więcej nikt - -bo już mi obraz znikł ! -bo już mi obraz znikł !

16 … budzę się, a tu znów Ona

17 b i a ł o c z e r w o n a podzielona i skłócona !


Pobierz ppt "Miałem Miałem piękny sen. piękny sen. Na tle Zamku Królewskiego w Krakowie zobaczyłem flagę, całą w zieleni. W sali tronowej siedzieli posłowie pełni."

Podobne prezentacje


Reklamy Google