Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nie mylmy jednak szacunku z dyktaturą. Nie chodzi o to by mężczyzna na wszystko się zgadzał, wszystko przyjmował bez rugnięcia okiem, nigdy nie miał swojego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nie mylmy jednak szacunku z dyktaturą. Nie chodzi o to by mężczyzna na wszystko się zgadzał, wszystko przyjmował bez rugnięcia okiem, nigdy nie miał swojego."— Zapis prezentacji:

1

2 Nie mylmy jednak szacunku z dyktaturą. Nie chodzi o to by mężczyzna na wszystko się zgadzał, wszystko przyjmował bez rugnięcia okiem, nigdy nie miał swojego zdania i wykazywał obojętność na to co mówi kobieta, pod jej groźbami czy zakazami Niestety większość mężczyzn jest w stanie tylko pod tymi pojęciami ukryć słowo szacunek, nie dając sobie wytłumaczyć że dla płci pięknej znaczy ono coś więcej. Dla kobiet szacunek to kazde wysłuchane zdanie, każda zgoda z jej pogladami i pomysłami, a nawet dyskusja nad czymś i przyznanie jej przez mężczyznę racji. Szacunek dla kobiety w mniemaniu mężczyzn to po prostu nie zdradzać i przynosić do domu całą wypłatę.

3

4


Pobierz ppt "Nie mylmy jednak szacunku z dyktaturą. Nie chodzi o to by mężczyzna na wszystko się zgadzał, wszystko przyjmował bez rugnięcia okiem, nigdy nie miał swojego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google