Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Coś dla ducha… Istnieją dwa cele, do których należy dążyć w życiu: pierwszy- osiągnąć to czego się pragnie, drugi – cieszyć się tym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Coś dla ducha… Istnieją dwa cele, do których należy dążyć w życiu: pierwszy- osiągnąć to czego się pragnie, drugi – cieszyć się tym."— Zapis prezentacji:

1 Coś dla ducha… Istnieją dwa cele, do których należy dążyć w życiu: pierwszy- osiągnąć to czego się pragnie, drugi – cieszyć się tym.

2 Pielęgnuj swoje marzenia, Trzymaj się swoich ideałów, Maszeruj śmiało według Muzyki, którą tylko Ty Słyszysz. Wielkie biografie Powstają z ruchu do przodu, A nie z oglądania się za siebie.

3 N ajlepszych i najpiękniejszych rzeczy Na świecie nie można zobaczyć, ani Dotknąć, czujemy je sercem.

4 Idź tam, gdzie słychać śpiew - - T a m d o b r e s e r c a m a j ą Źli ludzie uwierz mi N i g d y n i e ś p i e w a j ą.

5 Nigdy nie pozwól, by przypadki powstrzymywały Cię od robienia tego, co Ci podpowiada serce! Miej odwagę na wielkie smutki życia i cierpliwość na drobne!

6

7 Tańcz jakby nikt nie patrzył, Kochaj jakby Cię nikt nigdy nie zranił, Śpiewaj jakby nikt nie słuchał, Żyj jakby niebo było na ziemi.

8 Spędź swoje życie podsadzając ludzi, a nie spychając ich. Trzymaj się zaofiarowanej nadziei jako bezpiecznej i silnej kotwicy duszy.

9 Trzymaj się z daleka od ludzi, Którzy pomniejszają Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, Podczas gdy Ci naprawdę wielcy, Dają Ci odczuć,że Ty też jesteś wielki.

10 Staraj się iść przez życie tak, By ślady Twych stóp Przetrwały Ciebie

11 Raduj się dostatkiem i tym, że możesz budzić się każdego ranka i doświadczać nowego dnia. Bądź wdzięczny za to, że żyjesz, jesteś zdrowy, masz przyjaciół, możesz tworzyć – za to, że jesteś żywym przykładem radości życia.

12 Twoja dewiza życiowa Ciesz się życiem każdego dnia Bądź sobą, czyli nie udawaj kogoś,kim nie jesteś Kieruj się zarówno rozsądkiem, jak i uczuciem Nie bój się mówić, tego co myślisz. Żyj uczciwie, bez oszukiwania ludzi. Rozwijaj zainteresowania i nie zapominaj o marzeniach Twoja dewiza życiowa


Pobierz ppt "Coś dla ducha… Istnieją dwa cele, do których należy dążyć w życiu: pierwszy- osiągnąć to czego się pragnie, drugi – cieszyć się tym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google