Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Katedra Zarządzania Zasobami Ludzkimi zaprasza Państwa na specjalność

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Katedra Zarządzania Zasobami Ludzkimi zaprasza Państwa na specjalność"— Zapis prezentacji:

1 Katedra Zarządzania Zasobami Ludzkimi zaprasza Państwa na specjalność
„Zarządzanie zasobami ludzkimi” Opiekun specjalności: Katarzyna Wojtaszczyk

2 Obecnie uważa się, że ludzie są najcenniejszym zasobem każdej organizacji.
Jednocześnie obserwacja polskiej praktyki gospodarczej skłaniać może do stwierdzenia, iż w rodzimych firmach problemy kadrowe są często traktowane „po macoszemu”, marginalizowane lub wręcz rozwiązywane niewłaściwie.

3 Wychodząc naprzeciw tym problemom i mając nadzieję, iż wzrost świadomości dotyczącej zarządzania zasobami ludzkimi sprawi, że funkcja personalna traktowana będzie na równi z innymi funkcjami przedsiębiorstwa (takimi jak marketing czy produkcja) proponujemy Państwu udział w zajęciach specjalizacyjnych „Zarządzanie zasobami ludzkimi”.

4 Zajęcia prowadzone w ramach specjalności stanowią uzupełnienie i rozszerzenie problematyki kadrowej znanej Państwu z wykładu na temat „Podstawy zarządzania zasobami ludzkimi”.

5 Zajęcia pozwolą Wam: - Poszerzyć wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, - Wzbogacić umiejętności związane z realizacją polityki kadrowej, - Wykształcić postawy i zachowania niezbędne z punktu widzenia pracy z ludźmi.

6 Zajęcia są o tyle ciekawe, że prowadzone są nie tylko przez pracowników Katedry Zarządzania Zasobami Ludzkimi, ale także przez: Nauczycieli akademickich z innych katedr Wydziału Zarządzania, Socjologów, Specjalistów z zewnątrz.

7 Duża część zajęć na specjalności to ćwiczenia i konwersatoria
Duża część zajęć na specjalności to ćwiczenia i konwersatoria. Są to zajęcia aktywizujące studentów i pozwalające uczyć się poprzez doświadczenie.

8 W trakcie zajęć przekazujemy wiedzę oraz uczymy wykorzystywania metod z zakresu polityki personalnej (Moduł E): pozyskiwania pracowników motywowania wynagradzania oceniania pracowników rozwoju i szkolenia wykorzystania przepisów prawa pracy

9 Proponujemy też zajęcia nawiązujące tematyką do psycho-społecznych problemów zzl (Moduł F1) i współczesnych uwarunkowań realizacji funkcji personalnej (Moduł F2)

10 Uczymy zatem jak rozpoznawać i rozwiązywać problemy dotyczące:
Dyskryminacji, Mobbingu, Molestowania w miejscu pracy, Dysfunkcji w systemie społecznym organizacji.

11 Jeszcze raz zapraszamy na specjalność
„Zarządzanie zasobami ludzkimi”

12 Gdybyście, przed podjęciem decyzji o wyborze specjalności, mieli dodatkowe pytania dotyczące naszej specjalizacji, zapraszamy do Katedry Zarządzania Zasobami Ludzkimi (p.339).


Pobierz ppt "Katedra Zarządzania Zasobami Ludzkimi zaprasza Państwa na specjalność"

Podobne prezentacje


Reklamy Google