Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zarządzanie informacją Na kierunku filologia polska Nowa specjalność:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zarządzanie informacją Na kierunku filologia polska Nowa specjalność:"— Zapis prezentacji:

1 Zarządzanie informacją Na kierunku filologia polska Nowa specjalność:

2 Jeśli myślisz, że wiedzy, kultury i techniki nie da się połączyć… …jesteś w błędzie! Elektroniczne książki, czasopisma, bazy danych To nowoczesne źródła informacji na nośnikach, którymi właśnie Ty możesz zarządzać!

3 gromadzenia, przetwarzania i udostępniania informacji informacji biznesowej ekonomii informacji zarządzania komunikacją firmy powstania i rozwoju bibliotek cyfrowych zarządzania, marketingu i reklamy książki w bibliotekarstwie i praktyce informacyjnej programów wykorzystywanych w nowoczesnej bibliotece tworzenia strategii wyszukiwawczych w elektronicznych źródłach informacji i inne cenne umiejętności W trakcie nauki zdobędziesz wiedzę z zakresu:

4 W ramach studiów oferujemy: Zajęcia laboratoryjne Zajęcia poza uczelnią Zajęcia warsztatowe Wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus Praktyki w bibliotekach, instytucjach kultury i przedsiębiorstwach.

5 W instytucjach i portalach zajmujących się przetwarzaniem informacji jako specjalista ds. informacji W firmach komercyjnych np. jako broker informacji lub specjalista ds. komunikacji W centrach informacyjnych i bibliotekach jako dokumentalista, bibliotekarz W wydawnictwach, archiwach, księgarniach Po ukończeniu tej specjalności możesz pracować w wielu miejscach:

6 Rozwijając kulturę zmieniasz duchowy i materialny dorobek społeczeństwa! Umiejętne zarządzanie informacją przyspiesza rozwój nauki i postęp cywilizacyjny! Pamiętaj!

7 Zainteresowanych prosimy o składanie dokumentów w komisji rekrutującej na kierunek: filologia polska Dodatkowe informacje: yola@ug.gda.pl Wybierz ten kierunek!!!


Pobierz ppt "Zarządzanie informacją Na kierunku filologia polska Nowa specjalność:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google