Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zasoby Ludzkie w Organizacji. Czy wiesz, że ? Andrew Carnegie, jeden z najbogatszych ludzi świata pozostawił potomnym przesłanie: Tu leży człowiek, który.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zasoby Ludzkie w Organizacji. Czy wiesz, że ? Andrew Carnegie, jeden z najbogatszych ludzi świata pozostawił potomnym przesłanie: Tu leży człowiek, który."— Zapis prezentacji:

1 Zasoby Ludzkie w Organizacji

2 Czy wiesz, że ? Andrew Carnegie, jeden z najbogatszych ludzi świata pozostawił potomnym przesłanie: Tu leży człowiek, który wiedział, jak ściągnąć do pracy u siebie ludzi lepszych niż on sam.

3 Doświadczenie uczy, że nie tylko wczoraj ale także dziś aby dobrze żyć trzeba wiedzieć jak znaleźć, zatrudnić, oceniać, kształcić, szkolić i motywować ludzi do pracy. Takiej wiedzy i umiejętności wymaga się od współczesnego menedżera. Takie kwalifikacje zdobywa się na naszej SPECJALNOŚCI

4 Dlaczego warto? bo zdobywa się wiedzę i umiejętności przydatne nie tylko w pracy zawodowej ale także w życiu w ogóle - pozwalające skutecznie negocjować, komunikować się i motywować, bo wiedza z ekonomii wsparta wiedzą z zarządzania ludźmi, prawem pracy czy psychologią społeczną stwarza rozległe perspektywy zatrudnienia zarówno w przedsiębiorstwie, urzędzie, instytucjach, jak i u siebie samego.

5 Jakie kwalifikacje uzyskacie? specjalisty w zakresie: doradztwa personalnego, wynagrodzeń, zatrudnienia, szkoleń, ubezpieczeń społecznych, ale to nie wszystkie dziedziny !!!

6 Spotkanie informacyjne Chcecie wiedzieć więcej? Spotkanie informacyjne Czwartek Sala 304 A g

7 Dyżury dobrze poinformowanych osób z katedry Pracy i Polityki Społecznej w sali 309 budynek C (ul. Towarowa): dr Piotr Michoń wtorek g dr Magdalena Andrałojć środy i g mgr Przemysław Piasecki czwartek g Kontakt przez Chcecie wiedzieć jeszcze więcej? Dyżury dobrze poinformowanych osób z katedry Pracy i Polityki Społecznej w sali 309 budynek C (ul. Towarowa): dr Piotr Michoń wtorek g dr Magdalena Andrałojć środy i g mgr Przemysław Piasecki czwartek g Kontakt przez


Pobierz ppt "Zasoby Ludzkie w Organizacji. Czy wiesz, że ? Andrew Carnegie, jeden z najbogatszych ludzi świata pozostawił potomnym przesłanie: Tu leży człowiek, który."

Podobne prezentacje


Reklamy Google