Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1. Korzystamy z mobilnych pracowni komputerowych na wszystkich przedmiotach. 2. Prace domowe możemy przesyłać drogą mailową po uzgodnieniu z nauczycielem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1. Korzystamy z mobilnych pracowni komputerowych na wszystkich przedmiotach. 2. Prace domowe możemy przesyłać drogą mailową po uzgodnieniu z nauczycielem."— Zapis prezentacji:

1

2 1. Korzystamy z mobilnych pracowni komputerowych na wszystkich przedmiotach. 2. Prace domowe możemy przesyłać drogą mailową po uzgodnieniu z nauczycielem. 3. Nauczyciela zamieszczają zagadnienia na sprawdziany na stronie internetowej szkoły. 4. Przestrzegamy netykiety. 5. Tworzymy prezentacje multimedialne na lekcje. 6. Szanujemy prawo autorskie podczas wykorzystania zasobów sieci. 7. Nauczyciele podają adresy edukacyjnych stron internetowych. 8. Korzystamy z legalnego oprogramowania. 9. Publikacje w sieci podpisujemy własnym imieniem i nazwiskiem. 1. Korzystamy z mobilnych pracowni komputerowych na wszystkich przedmiotach. 2. Prace domowe możemy przesyłać drogą mailową po uzgodnieniu z nauczycielem. 3. Nauczyciela zamieszczają zagadnienia na sprawdziany na stronie internetowej szkoły. 4. Przestrzegamy netykiety. 5. Tworzymy prezentacje multimedialne na lekcje. 6. Szanujemy prawo autorskie podczas wykorzystania zasobów sieci. 7. Nauczyciele podają adresy edukacyjnych stron internetowych. 8. Korzystamy z legalnego oprogramowania. 9. Publikacje w sieci podpisujemy własnym imieniem i nazwiskiem.

3

4 Moim zdaniem będzie wesoło. Każdy będzie chciał chodzić do szkoły. Nikomu nie Bedzie się nudził się na lekcji Za popsucie laptopa kara pieniężna od 100 do 350 zł uczeń zapłaci karę pieniężną. Piotr Cielica


Pobierz ppt "1. Korzystamy z mobilnych pracowni komputerowych na wszystkich przedmiotach. 2. Prace domowe możemy przesyłać drogą mailową po uzgodnieniu z nauczycielem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google