Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kodeks 2.0 - propozycja Kółko dziennikarskie. K jak KREATYWNOŚĆ Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły używają TIK w czasie zajęć jako efektywne narzędzie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kodeks 2.0 - propozycja Kółko dziennikarskie. K jak KREATYWNOŚĆ Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły używają TIK w czasie zajęć jako efektywne narzędzie."— Zapis prezentacji:

1 Kodeks 2.0 - propozycja Kółko dziennikarskie

2 K jak KREATYWNOŚĆ Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły używają TIK w czasie zajęć jako efektywne narzędzie w procesie nauczania.

3 O jak ODPOWIEDZIALNOŚĆ Każdy z nas jest odpowiedzialny za powierzony mu sprzęt komputerowy. Wszyscy przestrzegamy regulaminu korzystania z TIK oraz Netykiety.

4 D jak DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ Dzielimy się wiedzą z innymi. Dbajmy o to żeby komputer i narzędzia TIK nie były tabu dla najbliższych.

5 E jak EFEKTYWNOŚĆ Dbajmy o to żeby korzystanie z TIK w procesie uczenia się i nauczania było jak najbardziej efektywne.

6 K jak KOMUNIKACJA TIK wykorzystujmy do komunikowania się.

7 S jak SAMODZIELNOŚĆ i SZACUNEK Zasobów internetowych używaj tylko w procesie uczenia się jako źródło inspiracji. Bądź samodzielny…gotowe rozwiązania umieszczone w Internecie traktuj jako przykład. Zawsze podajemy autora publikacji którą wykorzystujemy w naszej pracy

8 2 Jak 200% ZAANGAŻOWANIA! Wykonujemy rzetelnie i sumiennie wszystkie zadania TIK Uczestniczymy aktywnie we wszystkich zadaniach projektowych Projektu 2.0

9 0 jak O PRZEMOCY W SIECI Nie wolno obrażać nikogo w sieci! Nie wolno nikogo kompromitować w sieci! Nie wolno nikomu udostępniać loginów i haseł!


Pobierz ppt "Kodeks 2.0 - propozycja Kółko dziennikarskie. K jak KREATYWNOŚĆ Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły używają TIK w czasie zajęć jako efektywne narzędzie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google