Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego"— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego
w Dopiewie 20 lat samorządu lokalnego Ciąg dalszy – 2 GMINA DOPIEWO

2

3 Pytanie: Czy uważa Pani/Pan , że nasza lokalna prasa jest niezależna ?

4 Pani Zofia W pewnym stopniu. Pismo samorządowe jest niezależne w pewnym zakresie. Drugie czasopismo jest chyba bardziej niezależne, tzn. że porusza wiele tematów o charakterze w pewnym sensie niezależnym lub nawet kontrowersyjnym, ale wątpię, czy możemy mówić o całkowitej niezależności. Co to znaczy niezależna prasa? Osobiście uważam, że nawet najbardziej niezależne pismo powinno zachować obiektywizm i prawdę, powinno też liczyć się z faktami i czytelnikami.

5 Pani Zofia Wszystkie teksty powinny przedstawiać artykuły w sposób odpowiedzialny za skutki, jakie wywołają w odbiorze społecznym. Takie podejście jest równoznaczne z wewnętrzną cenzurą piszącego, z jego własną zależnością i odpowiedzialnością za słowo. W takim aspekcie prasa lokalna staje się zależna od osób, które ją redagują.

6 Pani Małgorzata Pan Bogdan Tak… Czytam i Echo i Gońca.
Jest to informacja o wydarzeniach gminnych Pan Bogdan Tak…

7 Pytanie: Czy jest u nas bezpieczniej niż 20 lat temu.?
Czy straż miejska i policja dbają o porządek.?

8 Policja Straż gminna

9 Pani Zofia Bezpieczeństwo mieszkańców jest bardzo ważne. W ubiegłym roku powstał drugi rewir policji dla północnej części gminy i powołana została straż gminna. Jest bezpieczniej, ale jeszcze nie można powiedzieć, że już jesteśmy bezpieczni. Policja coraz częściej jest widoczna na naszych drogach z radarem, ale piraci drogowi nadal czują się bezkarni. W lasach i na terenach rekreacyjnych pojawiło się nowe zagrożenie - piractwo quadowe. W zakresie poprawy bezpieczeństwa mieszkańców jest jeszcze wiele do zrobienia.

10 Pani Małgorzata Pan Bogdan Antkowiak Tak… Straż miejska … średnio
Policja … tak

11 CIEKAWOSTKI O NASZEJ PIĘKNEJ GMINIE 

12 ZBOROWO – PIKNIK LOTNICZY 

13 REKORDOWY FINAŁ Podczas  XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Sztab w Dopiewie uzbierał 46 334 złote i  57 groszy.

14 „LUBIMY BYĆ RAZEM” WOLONTARIAT - BAL MASKOWY

15 NASZE GIMNAZIALNE SPRZĄTANIE ŚWIATA

16 DZIĘKUJEMY Patrycja Szmyt Marysia Przybył Anna Duchyńska
ogórek mycha duszek

17 W skład Zespołu Projektowego wchodzą…
Imię i nazwisko Ucznia1 Anna Duchyńska, , rok urodzenia 1995, klasa IIa Imię i nazwisko Ucznia2 Patrycja Szmyt, rok urodzenia 1995, klasa IIa Maria Przybył, rok urodzenia 1995, klasa IIa Szkoła: Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Dopiewie Imię i nazwisko Opiekuna Zespołu Małgorzata Rogal-Dropińska Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego"

Podobne prezentacje


Reklamy Google