Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ciąg dalszy – 2 Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Dopiewie 20 lat samorządu lokalnego GMINA DOPIEWO.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ciąg dalszy – 2 Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Dopiewie 20 lat samorządu lokalnego GMINA DOPIEWO."— Zapis prezentacji:

1 Ciąg dalszy – 2 Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Dopiewie 20 lat samorządu lokalnego GMINA DOPIEWO

2

3 Pytanie: Czy uważa Pani/Pan, że nasza lokalna prasa jest niezależna ?

4 Pani Zofia W pewnym stopniu. Pismo samorządowe jest niezależne w pewnym zakresie. Drugie czasopismo jest chyba bardziej niezależne, tzn. że porusza wiele tematów o charakterze w pewnym sensie niezależnym lub nawet kontrowersyjnym, ale wątpię, czy możemy mówić o całkowitej niezależności. Co to znaczy niezależna prasa? Osobiście uważam, że nawet najbardziej niezależne pismo powinno zachować obiektywizm i prawdę, powinno też liczyć się z faktami i czytelnikami.

5 Wszystkie teksty powinny przedstawiać artykuły w sposób odpowiedzialny za skutki, jakie wywołają w odbiorze społecznym. Takie podejście jest równoznaczne z wewnętrzną cenzurą piszącego, z jego własną zależnością i odpowiedzialnością za słowo. W takim aspekcie prasa lokalna staje się zależna od osób, które ją redagują. Pani Zofia

6 Pani Małgorzata Tak… Czytam i Echo i Gońca. Jest to informacja o wydarzeniach gminnych Pan Bogdan Tak…

7 Pytanie: Czy jest u nas bezpieczniej niż 20 lat temu.? Czy straż miejska i policja dbają o porządek.?

8 Policja Straż gminna

9 Pani Zofia Bezpieczeństwo mieszkańców jest bardzo ważne. W ubiegłym roku powstał drugi rewir policji dla północnej części gminy i powołana została straż gminna. Jest bezpieczniej, ale jeszcze nie można powiedzieć, że już jesteśmy bezpieczni. Policja coraz częściej jest widoczna na naszych drogach z radarem, ale piraci drogowi nadal czują się bezkarni. W lasach i na terenach rekreacyjnych pojawiło się nowe zagrożenie - piractwo quadowe. W zakresie poprawy bezpieczeństwa mieszkańców jest jeszcze wiele do zrobienia.

10 Pani Małgorzata Tak… Pan Bogdan Antkowiak Straż miejska … średnio Policja … tak

11 CIEKAWOSTKI O NASZEJ PIĘKNEJ GMINIE

12 ZBOROWO – PIKNIK LOTNICZY

13 REKORDOWY FINAŁ Podczas XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Sztab w Dopiewie uzbierał 46 334 złote i 57 groszy.

14 LUBIMY BYĆ RAZEM WOLONTARIAT - BAL MASKOWY

15 NASZE GIMNAZIALNE SPRZĄTANIE ŚWIATA Sprzątanie Świata - 25.09.2009

16 DZIĘKUJEMY Patrycja Szmyt Marysia Przybył Anna Duchyńska duszek ogórek mycha

17 W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Imię i nazwisko Ucznia1 Anna Duchyńska, e-mail magda860@onet.pl, rok urodzenia 1995, klasa IIamagda860@onet.pl Imię i nazwisko Ucznia2 Patrycja Szmyt, rok urodzenia 1995, klasa IIa Maria Przybył, rok urodzenia 1995, klasa IIa Szkoła: Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Dopiewie Imię i nazwisko Opiekuna Zespołu Małgorzata Rogal-Dropińska e-mail malgorzatarogal@op.plmalgorzatarogal@op.pl Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Ciąg dalszy – 2 Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Dopiewie 20 lat samorządu lokalnego GMINA DOPIEWO."

Podobne prezentacje


Reklamy Google