Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oddział Przedszkolny istnieje w naszej szkole dziewięć lat. Każdego roku przychodzą do nas dzieci, aby wspólnie poznawać otaczający nas świat. Poprzez.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oddział Przedszkolny istnieje w naszej szkole dziewięć lat. Każdego roku przychodzą do nas dzieci, aby wspólnie poznawać otaczający nas świat. Poprzez."— Zapis prezentacji:

1 Oddział Przedszkolny istnieje w naszej szkole dziewięć lat. Każdego roku przychodzą do nas dzieci, aby wspólnie poznawać otaczający nas świat. Poprzez wspólną zabawę, eksperymenty, wycieczki przygotowujemy się do Pierwszej Klasy. Poznajemy literki, cyferki i zaglądamy w świat nauki. Pierwsze spotkanie dziecka ze szkołą i co za tym idzie z całym procesem nauczania następuje w zerówce. Wszyscy doskonale wiemy, że pierwsze szkolne doświadczenia są bardzo ważne i mają niemały wpływ na dalszy rozwój. Dlatego w zerówce łączymy pracę z przyjemnością i zabawą, starając się rozwijać wszystkie sprawności i talenty dziecka. Jest więc miejsce na literki i malowanie, na rysowanie i gry, na każdy właściwie rodzaj aktywności.

2 Witamy

3 Nasze zajęcia

4 Raz w tygodniu uczestniczymy w lekcji pływania.

5

6 Zabawa

7 W teatrze Groteska…

8 Mój wymarzony dom.

9 Malujemy serduszka na Dzień Nauczyciela

10 Sadzimy krokusy, tulipany…

11 (…)przebiśniegi i szafirki

12 Zdrowo i smacznie…

13 Piosenka o Krakowie

14 Familiada Tor 2013

15 Julka zajęła II miejsce w konkursie pt.: Anioł w człowieku

16 Oliwka zajęła III miejsce w konkursie pt.: Anioł w człowieku

17 mgr Beata Miąsko


Pobierz ppt "Oddział Przedszkolny istnieje w naszej szkole dziewięć lat. Każdego roku przychodzą do nas dzieci, aby wspólnie poznawać otaczający nas świat. Poprzez."

Podobne prezentacje


Reklamy Google