Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ocelot prezentuje innowacyjne widowisko na najwyższym poziomie artystycznym, skierowane do szerokiej publiczności. Widowisko OCELOTA to artystyczna sztuka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ocelot prezentuje innowacyjne widowisko na najwyższym poziomie artystycznym, skierowane do szerokiej publiczności. Widowisko OCELOTA to artystyczna sztuka."— Zapis prezentacji:

1

2 Ocelot prezentuje innowacyjne widowisko na najwyższym poziomie artystycznym, skierowane do szerokiej publiczności. Widowisko OCELOTA to artystyczna sztuka ruchu. Połączenie pantomimy, tańca, akrobatyki. Znakomitym dopełnieniem przedstawienia jest magiczna muzyka na żywo.

3

4 http://www.youtube.com/watch?v=ffGplKnujko

5 Mamy zaszczyt zaproponować Państwu, współpracę w zakresie przedsięwzięcia, które ma szansę stać się unikatowym wydarzeniem kulturalnym 2010 roku. Proponujemy Państwu udział w sponsoringu cyklu telewizyjnych programów rozrywkowych, realizowanych podczas ogólnopolskiego tournee Teatru Ocelot.

6 Ocelot - Sport spotyka sztukę to cykliczny program publicystyczno- rozrywkowy, oparty o nowoczesną sztukę ruchu z pogranicza teatru, powietrznego tańca i akrobatyki. Wyjątkowy show z udziałem zaproszonych gości – osobowości świata sportu, polityki, życia publicznego, mediów, w których życiu przygoda ze sportem odegrała znaczącą rolę. Uczestnicy programu staną oko w oko z innowacyjną sztuką ruchu, w samym jej sercu – Teatrze OCELOT.

7 W czasie trwania tournee i emisji programów widzowie nie tylko dowiedzą się więcej o sportowych pasjach zaproszonych gwiazd, ale na własne oczy zobaczą ich przeobrażenie w artystę sztuki ruchu. Będą mogli również zdecydować, który z uczestników programu najlepiej opanował jej tajniki. Ciekawe rozmowy z uczestnikami programu, niesamowite prezentacje artystyczne, ocena opisowa ekspertów i błyskotliwy, komentarz satyryków dobiegający z Loży szyderców, mają w całości tworzyć niepowtarzalny spektakl, wyjątkowy, zaskakujący show.

8 Nagraniom telewizyjnym towarzyszyć będzie tournee Teatru Sztuki Ruchu Ocelot, podczas którego w pięciu miastach zostanie zaprezentowanych łącznie 50 przedstawień z udziałem artystów Ocelota i zaproszonych gwiazd. Proponowane miasta to: Szczecin, Trójmiasto, Kołobrzeg, Toruń, Warszawa. Przewidziane są relacje reporterskie emitowane w wybranych ogólnopolskich i regionalnych programach Telewizji Polskiej, a także promocje widowisk w poszczególnych miastach poprzez lokalnych patronów medialnych. Szacowana liczba widzów wyniesie 50 tysięcy osób.

9

10

11 FUNDACJA WSPIERANIA KULTURY RUCHU OCELOT


Pobierz ppt "Ocelot prezentuje innowacyjne widowisko na najwyższym poziomie artystycznym, skierowane do szerokiej publiczności. Widowisko OCELOTA to artystyczna sztuka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google