Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tegoroczny Katowicki Sylwester z gwiazdami odbędzie się na placu przed słynnym katowickim Spodkiem. Stanie tam duża nowoczesna scena z multimedialną scenografią.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tegoroczny Katowicki Sylwester z gwiazdami odbędzie się na placu przed słynnym katowickim Spodkiem. Stanie tam duża nowoczesna scena z multimedialną scenografią."— Zapis prezentacji:

1

2 Tegoroczny Katowicki Sylwester z gwiazdami odbędzie się na placu przed słynnym katowickim Spodkiem. Stanie tam duża nowoczesna scena z multimedialną scenografią. Sylwestrowej zabawie towarzyszyć będą także inne atrakcje: występy kabaretu DNO, konkursy dla publiczności na najlepszy żart sylwestrowy, wybory Miss i Mister karnawałowego przebrania i fryzury, prezentację specjałów kuchni regionalnej, porady wizażystów i makijażystów, warsztaty tańca i pokazy multimedialne, laserowe oraz kulminacyjne widowisko sztucznych ogni. Najważniejszym wydarzeniem tego wieczoru będą występy gwiazd, zaplanowane od godziny 20:00 do 1:00. Po północy wystąpi Doda, a wcześniej zagrają zespół PIN, Sasha i Golec UOrkiestra. KATOWICKI SYLWESTER Z GWIAZDAMI Największa impreza sylwestrowa w aglomeracji śląskiej!

3 W tym roku władze stolicy aglomeracji górnośląskiej powierzyły organizację sylwestrowej zabawy pod gołym niebem Telewizji Katowice. O takim wyborze zdecydowało przede wszystkim ogromne doświadczenie katowickiego ośrodka TVP w realizacji dużych imprez plenerowych oraz ich telewizyjnych transmisji i relacji. Rokrocznie w wydarzeniach takich jak śląskie Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy Pikniki z TVP Katowice uczestniczą tysiące osób i setki tysięcy widzów. 31 grudnia 2009 mieszkańcy województwa śląskiego będą mogli uczestniczyć w Katowickim Sylwestrze z Gwiazdami, oglądając relację z imprezy na antenie TVP Katowice, od godziny 19:30 do 01:10. Łączny czas emisji to ponad 5 godzin. KATOWICKI SYLWESTER Z GWIAZDAMI Największa impreza sylwestrowa w aglomeracji śląskiej!

4 TVP Katowice zaprosiła do współpracy Gazetę Wyborczą oraz radio Eska, które obejmą imprezę opieką medialną, dzięki czemu Katowicki Sylwester z Gwiazdami poprzedzi intensywna kampania promocyjna o szerokim zasięgu społecznym. KATOWICKI SYLWESTER Z GWIAZDAMI Największa impreza sylwestrowa w aglomeracji śląskiej! TVP Katowice to jedna z największych regionalnych stacji telewizyjnych w Polsce. Produkuje i emituje programy informacyjne, sportowe, kulturalne, rozrywkowe, których tematyka zawsze dotyka spraw regionu. W zasięgu technicznym TVP Katowice, obejmującym przede wszystkim województwo śląskie mieszka 4,6 miliona ludzi. Ponad połowa z nich to aktywni widzowie stacji. Ogólnopolska Gazeta Wyborcza jest najchętniej kupowaną i czytaną opiniotwórczą gazetą codzienną, wzbogaconą o szereg dodatków tematycznych. Katowicko-bielskie wydanie Gazety Wyborczej czyta 539 tys. osób (CCS IX 2008 – VIII 2009). Agora wydawca Gazety Wyborczej posiada kilkadziesiąt serwisów tematycznych, ogłoszeniowych, rozrywkowych i społecznościowych skupionych w Grupie Gazeta.pl Radio ESKA to radio nowoczesne, dynamiczne, stawiające na interaktywny kontakt ze słuchaczami. Słuchacze radia ESKA to aktywni, otwarci na nowości młodzi ludzie, mieszkający w dużych miastach na terenie Śląska i Zagłębia.

5 Sponsorowi relacji telewizyjnej i wydarzenia proponujemy sylwestrowy pakiety Confetti. Bogate i różnorodne świadczenia sponsorskie, uzupełnione o możliwość niestandardowej obecności na imprezie, tworzą intensywną kampanię promocyjną. Propozycja harmonogramu kampanii w pakiecie Confetti.

6 PAKIET CONFETTI podziękowania dla sponsora w napisach końcowych każdej z 5 części relacji z imprezy na antenie TVP Katowice emisja billboardu sponsorskiego przy 6 zwiastunach każdej z 5 części relacji (łącznie 30 emisji) na antenie TVP Katowice emisja billboardu sponsorskiego przy zwiastunach imprezy na videowall-u na Spodku, w komunikacyjnym centrum miasta (min. 1500 emisji) logo sponsora w reklamie prasowej imprezy (4x w wydaniu katowicko-bielskim Gazety Wyborczej, 1x w wydaniu częstochowskim Gazety Wyborczej) logo na plakatach - 1000 szt. logo sponsora na www.kat.tvp.pl i w telegazecie TVP Katowice promocja w miejscu imprezy (baner reklamowy, ulotki itp., inne formy obecności – do uzgodnienia). Oczekiwany udział finansowy sponsora: 10 tys. zł netto (+22% VAT)

7 WSZELKIE DODATKOWE INFORMACJE: Biuro Reklamy TVP Katowice tel. (32) 25-95-555 e-mail: reklama@kat.tvp.pl KATOWICKI SYLWESTER Z GWIAZDAMI Największa impreza sylwestrowa w aglomeracji śląskiej!


Pobierz ppt "Tegoroczny Katowicki Sylwester z gwiazdami odbędzie się na placu przed słynnym katowickim Spodkiem. Stanie tam duża nowoczesna scena z multimedialną scenografią."

Podobne prezentacje


Reklamy Google