Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

InTouch.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "InTouch."— Zapis prezentacji:

1 InTouch

2 Pakiet FactorySuite 2000 InTouch – program do wizualizacji procesów przemysłowych, Productivity Pack – dodatkowe narzędzi dla InTouch’a, Programy komunikacyjne dla InTouch’a, Factory Office – zestaw narzędzi do analizy danych zgromadzonych w bazie danych Industrial SQL Server Factory Suite Web Server – serwer www przeznaczony do publikacji danych z procesu przemysłowego i ich integracji z danymi biznesowymi za pomocą techniki stron www, InControl – oprogramowanie pozwalające na sterowanie procesami z poziomu komputera PC wyposażonego w karty wejścia/wyjścia i oprogramowanie, Industrial SQL Server – przemysłowa baza danych SQL, InTrack - system do modelowania, wizualizacji i śledzenia produkcji przemysłowej; pozwala na tworzenie historii produktu, InBatch – system do zarządzania, modelowanie i wizualizacji procesów wsadowych.

3 InTouch - zawiera funkcje
alarmowanie, zbieranie informacji na temat wartości sygnałów z procesu, posiada możliwość generowania raportów Projektowanie w InTouch’u polega na budowaniu obrazów, czy “ekranów synoptycznych”.

4 Obiekty ActiveX

5 Dodatkowe moduły SQL Acess - umożliwia korzystanie z baz danych poprzez sterowniki ODBC oraz umożliwia tworzenie własnych systemów raportowania, SPC - moduł rozszerzający funkcjonalność InTouch’a o analizę statystyczną oraz generowania raportów, Moduł Recipes - przeznaczony do obsługi receptur.

6 „Terminal Serwices” Termial Serwices jest to nowa technologia pozwalająca uruchamiać oprogramowanie wizualizacyjne InTouch na terminalach. Jest to sposób na obniżenie kosztów sprzętu, oprogramowania oraz serwisu średnich i dużych systemów wizualizacji.

7 Industrial SQL Służy on za przemysłową bazę danych z możliwością analizy danych na osi czasu i częstotliwości. Lepsza wydajność, duża kompresja danych, praca w czasie rzeczywistym, dostęp do danych pochodzących z innych komponentów FactorySuite, ale przede wszystkim rozszerzenie języka zapytań SQL o funkcje obsługujące specyfikę danych z przemysłu powodują, iż IndustrialSQL ma większe zastosowanie w dużych zakładach, gdzie potrzebne jest scentralizowanie archiwizacji danych

8 InTrack Jest narzędziem śledzącym procesy przemysłowe i zarządzającym zasobami produkcyjnymi. Dzięki wykorzystaniu InTrack'a pion zarządzający w zakładzie ma wgląd na bieżący stan procesu, stan maszyn produkcyjnych, ilość zasobów produkcyjnych.


Pobierz ppt "InTouch."

Podobne prezentacje


Reklamy Google