Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nakrywanie, podawanie do stołu i jedzenie Wyglądu, prezentacji i właściwego ubioru Form towarzyskich ( np. w szkole, pracy, na przyjęciach) Komunikacji:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nakrywanie, podawanie do stołu i jedzenie Wyglądu, prezentacji i właściwego ubioru Form towarzyskich ( np. w szkole, pracy, na przyjęciach) Komunikacji:"— Zapis prezentacji:

1

2 Nakrywanie, podawanie do stołu i jedzenie Wyglądu, prezentacji i właściwego ubioru Form towarzyskich ( np. w szkole, pracy, na przyjęciach) Komunikacji: telefonicznej, internetowej Zachowania się w szczególnych sytuacjach

3

4

5

6 Wszystkie podręczniki savoir vivre są tu zgodne- podejmujemy problematykę szeroko rozumianej kultury: sztuka, literatura, muzyka, teatr, historia, filozofia itd.

7 Kobieta nie może siedzieć koło kobiety Kobieta nie może siedzieć na końcu stołu Mężczyzna nie powinien siedzieć koło mężczyzny ( w ostateczności, gdy już inaczej się nie da możemy ich posadzić obok siebie - powinniśmy jednak tego unikać zapraszając odpowiednią liczbę gości obojga płci) Żona nie może siedzieć koło męża (żona powinna siedzieć naprzeciwko męża) Nie można sadzać obok siebie osób ze sobą w jakikolwiek sposób bezpośrednio skonfliktowanych Nie można sadzać obok siebie osób, co do których należy przypuszczać, że wejdą w konflikt, a więc np.: Kibiców dwóch rywalizujących ze sobą drużyn piłkarskich itp.

8

9 Jeszcze nie skończyłem jedzenia Jestem jeszcze głodny i proszę o ponowne nałożenie Skończyłem jedzenie. Proszę sprzątnąć nakrycie

10

11

12

13

14

15

16

17


Pobierz ppt "Nakrywanie, podawanie do stołu i jedzenie Wyglądu, prezentacji i właściwego ubioru Form towarzyskich ( np. w szkole, pracy, na przyjęciach) Komunikacji:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google