Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Znaki bezpieczeństwa – zestaw symboli dotyczących przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny stosowany w miejscach użyteczności publicznej i w zakładach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Znaki bezpieczeństwa – zestaw symboli dotyczących przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny stosowany w miejscach użyteczności publicznej i w zakładach."— Zapis prezentacji:

1 Znaki bezpieczeństwa – zestaw symboli dotyczących przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny stosowany w miejscach użyteczności publicznej i w zakładach pracy. ZNAKI BEZPIECZEŃSTWA. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie

2 Niebezpieczeństwo pożaru - materiały łatwopalne.

3 Niebezpieczeństwo wybuchu-materiały wybuchowe.

4 Nakaz stosowania ochrony głowy.

5 Nakaz stosowania ochrony słuchu.

6 Zakaz używania otwartego ognia.

7 S ygnalizator akustyczny.

8 Uruchamianie ręczne.

9 Zakaz gaszenia wodą.

10 Drzwi ewakuacyjne w prawo.

11 Kierunek drogi ewakuacyjnej.

12 Kierunek drogi ewakuacyjnej. Drzwi ewakuacyjne w prawo. Uruchamianie ręczne. Zakaz używania otwartego ognia. Sygnalizator akustyczny. Nakaz stosowania ochrony słuchu. Nakaz stosowania ochrony głowy. Niebezpieczeństwo wybuchu - materiały wybuchowe. Niebezpieczeństwo pożaru - materiały łatwopalne. Zakaz gaszenia wodą.


Pobierz ppt "Znaki bezpieczeństwa – zestaw symboli dotyczących przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny stosowany w miejscach użyteczności publicznej i w zakładach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google