Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pierwszy producent specjalizujący się w produkcji TERMOZNAKU – gotowych elementów z mas termoplastycznych www.termoznak.pl.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pierwszy producent specjalizujący się w produkcji TERMOZNAKU – gotowych elementów z mas termoplastycznych www.termoznak.pl."— Zapis prezentacji:

1 Pierwszy producent specjalizujący się w produkcji TERMOZNAKU – gotowych elementów z mas termoplastycznych

2 TERMOZNAK prefabrykowane elementy z mas termoplastycznych służące do poziomego oznakowania grubowarstwowego dróg, ulic, parkingów, placów unikalna technologia zapewniająca wysoką jakość produktu rozwiązanie trwalsze niż tradycyjne oznakowanie grubowarstwowe

3 TERMOZNAK TO: Szybka i łatwa aplikacja, nie wymagająca specjalistycznego sprzętu i wyspecjalizowanych zespołów pracowników obsługujących proces oznakowania

4 TERMOZNAK TO: Wysoka wytrzymałość materiału na ścieranie i zabrudzenia

5 TERMOZNAK TO: Możliwość wykonania oznakowania w miejscach i kształtach
niedostępnych dla malowarek

6 TERMOZNAK TO: Dobra przyczepność do podłoża umożliwiająca zastosowanie na wszystkich rodzajach nawierzchni

7 TERMOZNAK TO: Wysoka odblaskowość zapewniająca lepszą widoczność podczas opadów atmosferycznych

8 TERMOZNAK TO: Możliwość szybkiego przywrócenia ruchu drogowego po aplikacji

9 W skład naszej oferty wchodzą:
Linie, strzałki i przejścia dla pieszych, Kolorowe i jednobarwne piktogramy o różnym kształcie, Wszystkie standardowe znaki poziome wynikające z Instrukcji Oznakowania Poziomego Napisy i znaki firmowe, Klasy i kolorowe wzory na potrzeby szkolne, Piktogramy wg indywidualnych potrzeb klientów.

10 WYRÓŻNIAJĄ NAS: Szybkość wykonywanych zleceń,
Planowanie prac w optymalnym czasie dla klienta, Wysoka jakość produktów poprzez dostosowanie mieszanek mas, Precyzja wykonania, Elastyczność, Gwarancja.

11 odbiorców. W ramach projektu „Paszport do eksportu”
Cieszymy się stabilną pozycją na rynku, mimo to stale pracujemy nad zwiększeniem liczby odbiorców. W ramach projektu „Paszport do eksportu” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, mieliśmy okazję uczestniczyć w targach DorKomExpo, które odbyły się w Moskwie w dniach kwietnia 2011.

12

13 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ


Pobierz ppt "Pierwszy producent specjalizujący się w produkcji TERMOZNAKU – gotowych elementów z mas termoplastycznych www.termoznak.pl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google