Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DOSKONAŁE DZIAŁANIE – POCHODZĄCE Z NATURY Misja DOSKONAŁE DZIAŁANIE – POCHODZĄCE Z NATURY Najważniejsze w recepturach produktów ESSENSITY jest ich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DOSKONAŁE DZIAŁANIE – POCHODZĄCE Z NATURY Misja DOSKONAŁE DZIAŁANIE – POCHODZĄCE Z NATURY Najważniejsze w recepturach produktów ESSENSITY jest ich."— Zapis prezentacji:

1

2

3 DOSKONAŁE DZIAŁANIE – POCHODZĄCE Z NATURY
Misja DOSKONAŁE DZIAŁANIE – POCHODZĄCE Z NATURY Najważniejsze w recepturach produktów ESSENSITY jest ich działanie. Firma Schwarzkopf Professional stawia sobie za cel oferowanie rzetelnej i autentycznej marki ESSENSITY dającej 2 dodatkowe wymiary zrównoważonego rozwoju. DZIAŁANIE ZDROWIE EKOLOGIA DZIAŁANIE 100% działania to nasz główny cel. Stosowane przez nas receptury spełniają najwyższe wymagania naszych Klientów - 100% pokrycie białych włosów, do 4 poziomów rozjaśnienia oraz piękne rezultaty koloryzacji. ZDROWIE Wspieramy filozofię NIE ZAWIERA. ŻADEN z produktów nie zawiera sztucznych zapachów, silikonów, olejów parafinowych i mineralnych ani parabenów. Zastępujemy składniki syntetyczne naturalnymi wszędzie tam, gdzie jest możliwe bez szkody dla działania produktu. Zobowiązaliśmy się ulepszać nasze produkty, używając do ich produkcji jedynie najczystszych składników organicznych. EKOLOGIA Stosujemy receptury, które w większości opierają się na składnikach biodegradowalnych. Stosujemy surowce pochodzenia roślinnego, pozyskanych z upraw wykorzystujących odnawialne źródła energii. Unikamy używania aerozolu oraz niepotrzebnych opakowań. Stosujemy opakowania, które mogą być w 100% poddane recyklingowi.

4 KOLORYZACJA PERMANENTNA

5 DOSKONAŁE DZIAŁANIE – POCHODZĄCE Z NATURY
Filozofia ESSENSITY DOSKONAŁE DZIAŁANIE – POCHODZĄCE Z NATURY „Wiem, że naturalne produkty są dla mnie dobre, ale najważniejsze jest doskonałe działanie.” Produkty do koloryzacji nie zawierają Amoniaku Zapachów Silikonów Olejów parafinowych i mineralnych Parabenów Pochodnych formaldehydu Alkoholu Sztucznych barwników Przeprowadzane na szeroką skalę badania w naszych laboratoriach pozwoliły nam stworzyć profesjonalne, doskonale działające produkty, które nie zawierają składników określanych przez ESSENSITY jako „SKŁADNIKI ZABRONIONE” (takie jak amoniak czy silikony). ESSENSITY stosuje jedynie czyste organiczne i naturalne wyciągi pozyskane innowacyjnymi metodami ekstrakcji, aby uzyskać jak najbardziej naturalne składniki. Wszystkie produkty do koloryzacji ESSENSITY zawierają na przykład ponad 90% składników pozyskanych w sposób naturalny*. Więcej szczegółów na temat specjalnych metod ekstrakcji znajduje się w glosariuszu. ESSENSITY promuje używanie zasobów odnawialnych oraz składników pochodzących z natury wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, jednocześnie zachowując świeżość i działanie każdego z nich. Ponieważ nie chcemy poświęcić jakości działania i bezpieczeństwa produktów, ESSENSITY korzysta z niektórych, dokładnie wyselekcjonowanych składników syntetycznych. Są one stosowane jedynie wtedy, kiedy jest to konieczne, aby zapewnić jakość, bezpieczeństwo i skuteczne działanie produktów w przypadku braku alternatywnego naturalnego składnika. * Liczone z wodą

6 ESSENSITY Koloryzacja Permanentna
Pierwsza seria produktów do koloryzacji PERMANENTNEJ zapewniająca 100% działania i 0% kompromisów Mówimy tak: Kremom olejkowym do koloryzacji do 100% pokryciu białych włosów do 4 poziomom rozjaśnienia Czystym Esencjom Organicznym Łatwej 2-etapowej aplikacji Ponad 90% pozyskiwanych w naturalny sposób składnikom Mówimy tak: Kremom olejkowym do koloryzacji. Do 100% pokryciu białych włosów. Do 4 poziomom rozjaśnienia. Czystym Esencjom Organicznym. Łatwej 2-etapowej aplikacji. Ponad 90% pozyskiwanych w naturalny sposób składnikom. Spójnemu asortymentowi 50 odcieni, które można ze sobą mieszać. Stabilizowaniu struktury włosów w trakcie procesu koloryzacji. Chronieniu włosów przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych w celu zapewnienia długotrwałego koloru i naturalnego połysku. Lotionowi Aktywizującemu doskonale współdziałającemu z kremem koloryzacyjnym ESSENSITY dla zapewnienia długotrwałych rezultatów koloryzacji. Przełom w koloryzacji bez amoniaku – pierwsza PERMANENTNA koloryzacja oferująca 100% Działania i 0% Kompromisów. ESSENSITY dostarcza bezamoniakowe i bezzapachowe kremy olejkowe do koloryzacji permanentnej o bardzo łatwej dwu-etapowej procedurze mieszania i aplikacji. Zachwyć swoich klientów przepięknymi rezultatami koloryzacji korzystając z palety 50 odcieni ESSENSITY.

7 ESSENSITY Koloryzacja Permanentna
Pierwsza seria produktów do koloryzacji PERMANENTNEJ zapewniająca 100% działania i 0% kompromisów Mówimy nie: Amoniakowi Zapachom Silikonom Olejom Parafinowym i Mineralnym Parabenom Pochodnym formaldehydu Alkoholowi Sztucznym Barwnikom Przełom w koloryzacji bez amoniaku – pierwsza PERMANENTNA koloryzacja oferująca 100% Działania i 0% Kompromisów. ESSENSITY dostarcza bezamoniakowe i bezzapachowe kremy olejkowe do koloryzacji permanentnej o bardzo łatwej dwu-etapowej procedurze mieszania i aplikacji. Zachwyć swoich klientów przepięknymi rezultatami koloryzacji korzystając z palety 50 odcieni ESSENSITY.

8 ESSENSITY Koloryzacja – Fashion&Cover
Modne odcienie o wyjątkowo zaawansowanym pokryciu ESSENSITY Fashion&Cover – wyjątkowe połączenie odcienia modnego i skutecznej siły krycia 100% skuteczności modnego odcienia i pokrycia siwizny Pokrycie i modny odcień w jednym kolorze – bez łączenia Wyjątkowa głębia odcienia Widocznie zdrowsze i pełniejsze włosy SIEDEM: unikalnych odcieni wzbogaconych o: Kompleks „Densilate Complex”, który stabilizuje strukturę włosów podczas procesu koloryzacji i gwarantuje im optymalną trwałość koloru zwłaszcza na włosach białych. Dodatkowo zapewnia on włosom perfekcyjne nawilżenie i ochronę jednocześnie pogłębiając odcień włosów farbowanych. 8

9 Krem Koloryzacyjny ESSENSITY Koloryzacja Permanentna - Składniki
Wzbogacony Wyciągniem Organicznym z: Oleju z Pestek Winogron: Znany od wieków składnik stosowany w suplementach spożywczych, który wspomaga wchłanianie witaminy C i E. Ze względu na swoje właściwości regenerujące i odbudowujące jest to popularnie stosowany składnik w kosmetykach do uszkodzonej i zestresowanej tkanki. Naturalnej Ektoiny: Ektoina jest znana ze swoich właściwości ochronnych, dzięki którym wzmacnia włókna włosów. Jest takż stosowana jako aktywny składnik w produktach do pielęgnacji skóry, kremach przeciwzmarszczkowych i chroni skórę przed stresem wywołanym promieniowaniem UV. Olej z Pestek Winogron Olej z pestek winogron to jeden z najbardziej niesamowitych naturalnych olei, posiadający właściwości przeciwutleniające i przeciwdziałający wolnym rodnikom, które mogą negatywnie oddziaływać na błonę komórkową. Ektoina To naturalna substancja o działaniu pielęgnacyjnym, produkowana przez mikroorganizmy. Ektoina jest znana ze swoich właściwości ochronnych, które stabilizują cząsteczki białka we włosach, zapewniając doskonałe rezultaty i działanie pielęgnacyjne produktów do koloryzacji. W rezultacie włosy mają dobrą kondycję i długotrwały naturalny lśniący połysk. Stosowana także w: produktach do pielęgnacji skóry, kremach przeciwzmarszczkowych i kosmetykach chroniących przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

10 Lotion Aktywizujący ESSENSITY Koloryzacja Permanentna - Składniki
Wzbogacony o: Naturalny Wosk Pszczeli: Wosk pszczeli zawiera minerały i składniki odżywcze i witaminę A, dzięki której włosy stają się giętkie i nabierają naturalnego połysku. Znajduje się także w specjalnych kremach do pielęgnacji skóry, balsamach ochronnych do ust i maseczkach do suchej skóry. Wzbogacony Woskiem Pszczelim Stosowany także w: Specjalnych kremach do pielęgnacji skóry, ochronnych balsamach do ust i maseczkach do suchej skóry.

11 Kierunek Kolorystyczny Pokrycie białych włosów
ESSENSITY Permanentna Koloryzacja – Asortyment Jesienny Liść Miedzian-ozłoty Jesienny Liść Czerwony Jesienny Liść Fioletowy Jesienny Liść Miedź Czerwień-Miedziana Głębia Fashion&Cover Natury Natury+ Cedry Bambus Miód Havana Dąb Teak JASNY ŚREDNI Odcień Kierunek Kolorystyczny Pokrycie białych włosów Natura Neutralny / Zimny – od czarnego po ekstra jasne blondy (1-0 do 9-0) Do 100% Natura+ Natura Ekstra – do włosów opornych (3-00 / 5-00 / 7-00 / 9-00) Fashion&Cover Złoto / Miedź / Kasztan / Czerwień Gotowe do użycia bez mieszania. Na podstawach o udziale siwizny 70% -100%. Blondy Rozjaśniają,Farbują i Neutralizują Nie opracowane dla krycia białych włosów. Do stosowania na włosach na poziomie 6-7 (ciemny/średni blond) Cedry Popiel/Cedrowo Beżowy / Matowo Cedrowy Do 100% białych włosów stosuj z naturami 2:1 (2 części odcienia modnego + 1 część odcienia naturalnego na tym samym poziomie) Bambus Bezowo Złoty Miodowy Intensywnie Złoty Havana Kasztanowo Popielaty Dąb Kasztanowo Miedziany Teak Kasztanowo Czerwony Jesienny Liść Miedź / Miedziano Złoty / Czerwono Miedziany / Czerwony / Czerwono Fioletowy / Fioletowy CIEMNY ZIELONY: AKTUALNY ASORTYMENT ESSENSITY MAGENTA: NOWE ODCIENIE ESSENSITY FASHION&COVER Wskazówki specjalne go krycia białych włosów: Czas działania można wydłużyć do 45 minut, aby osiągnąć maksymalny poziom krycia białych włosów. Włosy maksymalnie oporne: połącz krem koloryzujący ESSENSITY 1:1 z Lotionem Aktywizujący (np: 40ml kremu Koloryzującego + 40ml Lotionu Aktywizującego/ 45-minutowy czas działania).

12 Technologia AMEA: Technologia
“W porównaniu do tradycyjnie stosowanych technologii technologia AMEA, która wykorzystuje połączenie obu związków zasadowych charakteryzuje się najsilniejszym działaniem, jeżeli chodzi o wnikanie w trzon włosa i rozjaśnianie naturalnego pigmentu melaniny.” Jak działa Technologia AMEA? Proces rozjaśniania zachodzi dzięki utlenianiu nadtlenku wodoru na naturalnym pigmencie znajdującym się we włosach – melaninie. Cząsteczki melaniny są zamknięte w otoczce i chronione specjalną warstwą zwaną melanosom. Aby rozjaśnić lub zmienić kolor włosów warstwa ochronna melanosomu musi zostać przełamana, tak aby pigmenty melaniny stały się podatne na działanie nadtlenku wodoru. ESSENSITY wprowadza innowacyjną Technologię AMEA*, która oznacza synergiczne połączenie dwóch związków alkalizujących Aminometylopropanolu i Monoetanolaminy, które rozjaśniaja włosy do 4 poziomów i zapewniają doskonałe działanie koloryzacyjne. Dzięki temu produkty do koloryzacji łatwo wnikają w ochronną warstwę melaniny. Technologia ta zapewnia lepsze rezultaty od popularnie stosowanych bezamoniakowych produktów do koloryzacji na bazie monoetanolaminy. Czekająca na opatentowanie technologia AMEA zapewnia doskonałe działanie bez szkody dla włosów – dzięki wykorzystaniu naturalnych składników. *czekająca na opatentowanie Color Pigment Natural Melanin H2O2 MEA AMP AMEA

13 Technologia AMEA: Technologia
“W porównaniu do tradycyjnie stosowanych technologii technologia AMEA, która wykorzystuje połączenie obu związków zasadowych charakteryzuje się najsilniejszym działaniem, jeżeli chodzi o wnikanie w trzon włosa i rozjaśnianie naturalnego pigmentu melaniny.” Technologia AMEA i zaawansowany technologicznie proces rozjaśniania Rozjaśnienie naturalnego koloru włosów można osiągnąć usuwając naturalne pigmenty melaniny w trakcie procesu utleniania. Zasadniczy rozjaśnianie polega na reakcji, jaka zachodzi pomiędzy utleniającym deweloperem i środkiem zasadowym. Zastosowanie właściwych proporcji obu składników jest kluczem do uzyskania odpowiedniego rozjaśnienia. Z literatury i doświadczenia fryzjerów wynika, że mieszanka amoniaku (jako środka zasadowego) i nadtlenku wodoru to najbardziej skuteczna mieszanka do rozjaśniania włosów. Tak więc w przypadku koloryzacji bezzapachowej koloryzacji amoniakowej nadal potrzebne są udoskonalenia w procesie rozjaśniania włosów. Proces rozjaśniania zachodzi dzięki utlenianiu nadtlenku wodoru na naturalnym pigmencie znajdującym się we włosach – melaninie. Cząsteczki melaniny są zamknięte w otoczce i chronione specjalną warstwą zwaną melanosom. Aby rozjaśnić lub zmienić kolor włosów warstwa ochronna melanosomu musi zostać przełamana, tak aby pigmenty melaniny stały się podatne na działanie nadtlenku wodoru. Badania naukowe i doświadczenia fryzjerów pokazują, że zasadowy środek amoniak odgrywa specjalną rolę w rozerwaniu tej ochronnej membrany – i ma silniejsze działanie niż jakikolwiek inny środek zasadowy, jak na przykład wodorotlenek sodu przy takiej samej wartości pH. Naukowcy wierzą, że tak skutecznie działanie amoniaku jest związane z jego dyfuzją przez ochronną membranę, która ułatwia zniszczenie i uwalnianie niczym niechronionej melaniny. ESSENSITY wprowadza innowacyjną Technologię AMEA*, która oznacza synergiczne połączenie dwóch związków alkalizujących Aminometylopropanolu i Monoetanolaminy, które rozjaśniają włosy do 4 poziomów i zapewniają doskonałe działanie koloryzacyjne. Dzięki temu produkty do koloryzacji łatwo wnikają w ochronną warstwę melaniny. Technologia ta zapewnia lepsze rezultaty od popularnie stosowanych bezamoniakowych produktów do koloryzacji na bazie monoetanolaminy. Czekająca na opatentowanie technologia AMEA zapewnia doskonałe działanie bez szkody dla włosów – dzięki wykorzystaniu naturalnych składników. Color Pigment Natural Melanin H2O2 MEA AMP AMEA

14 4 kroki do doskonałych rezultatów koloryzacji z ESSENSITY
Informacje Techniczne 4 kroki do doskonałych rezultatów koloryzacji z ESSENSITY 1. Określ głębię naturalnego odcienia bazowego na skali 1-10 2. Określ odsetek białych włosów; poniżej/powyżej 30% 3. Określ odpowiedni Lotion Aktywizujący 4. Wybierz odpowiedni odcień pasujący do naturalnego odcienia bazowego i / lub istniejącego odcienia włosów 4 kroki do doskonałych rezultatów koloryzacji z ESSENSITY 1. Określ głębię naturalnego odcienia bazowego na skali 1-10 2. Określ odsetek białych włosów; poniżej/powyżej 30% Określ odpowiedni Lotion Aktywizujący Stosuj stężenie 2,5%/ 8Vol., aby uzyskać wyrazisty kolor farbując włosy na ciemniejszy odcień przy maksymalnie 30% włosów białych. Stosuj stężenie 5,5%/ 18Vol., aby uzyskać do 100% pokrycia włosów białych i do 1-2 poziomów rozjaśnienia. Stosuj stężenie 8,5%/ 28Vol. do odcieni Nature+ i rozjaśnienia o 203 poziomy. Stosuj stężenie 11,5%/ 38Vol., aby uzyskać 3-4 poziomy rozjaśnienia stosując odcienie z serii 10. Wybierz odpowiedni odcień pasujący do naturalnego odcienia bazowego i / lub istniejącego odcienia włosów. Uwaga: Weź pod uwagę naturalną pigmentację (ilość feomelaniny / pomarańczowo – żółty pigment)

15 Określenie naturalnego odcienia bazowego
Informacje Techniczne Określenie naturalnego odcienia bazowego 1- / 2- czarny 3- ciemno brązowy 4- średnio brązowy 5- jasno brązowy 6- ciemny blond 7- średni blond 8- jasny blond 9- ekstra jasny blond 10- ultra jasny blond Pierwsza cyfra wskazuje na kolor bazowy idąc od 1- czarnego po 10- ultra blond. 1-/2- czarny 3- ciemny brąz 4- średni brąz 5- jasny brąz 6- ciemny blond 7- średni blond 8- jasny blond 9- ekstra jasny blond 10- ultra blond

16 Kierunek Kolorystyczny
Informacje Techniczne Oznaczenia Odcieni -0 Naturalny -00 Naturalny Extra -14 Cedrowy Beżowy -19 Cedrowy Fioletowy -2 Niebieski -31 Matowy Cedrowy -45 Beżowy Złoty -55 Złoty Extra -62 Kasztanowy Popielaty -67 Kasztanowy Miedziany -68 Kasztanowy Czerwony -75 Miedziano-Złoty -77 Miedziany Extra -87 Czerwowno-Miedziany -8 Czerwony -888 / Intensywny Czerwony Extra -99 Fioletowy Extra Po pierwszej cyfrze jest myślnik i ciąg cyfr. Pierwsza cyfra to kierunek kolorystyczny nadawanego odcienia. Druga cyfra wskazuje na odcień pośredni. Dwie identyczne cyfry występujące jedna po drugiej wskazują na zdwojoną intensywność odcienia. Trzecia cyfra wskazuje na dodatkową tonację nadawanego odcienia. System numeryczny Nazwa odcienia Kierunek Kolorystyczny -0 naturalny Neutralny -1 cedrowy Lekko Niebieskawy (Liliowy) -2 popielaty Niebieski -3 matujący Zielony -4 beżowy Lekko żółtawy brąz -5 złoty Żółty -6 kasztanowy Brąz -7 miedziany Pomarańcz -8 czerwony Czerwień -9 fioletowy Fiolet UWAGA: Gdy po kresce na drugim miejscu występuje 0 wskazuje ono na specjalny odcień dający dodatkową siłę krycia białych włosów. (-00 Natura+ oraz “Fashion&Cover” -50/-60/-70/-80)

17 Ilość Lotionu Aktywizującego
Informacje Techniczne Ilość Lotionu Aktywizującego 2,5 % - 8 Vol. Aby uzyskać wyrazisty kolor farbując włosy na ciemniejszy odcień przy maksymalnie 30% włosów białych 5,5% - 18 Vol. Aby uzyskać do 100% pokrycia włosów białych i do 1-2 poziomów rozjaśnienia 8,5% - 28Vol. Do odcieni Naturalny+ i rozjaśnienia o 203 poziomy 11,5% - 38Vol. Aby uzyskać 3-4 poziomy rozjaśnienia stosując odcienie z serii 10 Usługa Koloryzacji Proporcje Lotion Aktywizujacy Czas działania Standardowa koloryzacja 1:2 2.5 % (8 Vol.) 30 minut Przyciemnianie Do 2 poziomów jaśniej 5.5 % (18 Vol.) 30 do 45 minut Do 100% pokrycia siwych włosów odcieniami standardowymi Do 100% pokrycia siwych włosów na włosach ekstremalnie grubych, opornych i białych odcieniami standardowymi 1:1 45 minut Do 100% pokrycia siwych włosów o udziale siwizny 70%-100% przy użyciu odcieni 'Fashion&Cover' Do 100% pokrycia białych włosów przy użyciu odcieni z serii Natura+ 8.5% (28 Vol.) Do 3 poziomów jaśniej Do 4 poziomów jaśniej przy użyciu odcieni z serii 10- 11.5% (38 Vol.) Proporcje mieszania 1:2 - np: ½ tubki 30ml Kremu Koloryzującego + 60ml Lotionu Aktywizującego

18 Mieszanie i Czas Zabiegu
Informacje Techniczne Mieszanie i Czas Zabiegu Zawsze dodawaj podwójną ilość Lotionu Aktywizującego ESSENSITY do Koloryzacyjnego Kremu Permanentnego ESSENSITY Proporcje mieszania 1:2 Czas zabiegu: 30-45 min Przygotowanie Nie myj włosów przed koloryzacją Nakładaj kolor tylko na włosy suche. Noś rękawice ochronne. Łącz tylko z Lotionem Aktywizującym ESSENSITY. Proporcje mieszania: 1:2. Np. ½ tubki kremu koloryzującego ESSENSITY (30ml) + 60ml Lotionu Aktywizującego ESSENSITY. Krycie Białych Włosów Do 100% siły krycia odcieni naturalnych. Do poziomu 9 możesz ten efekt osiągnąć stosując Lotion Aktywizujący ESSENSITY 5.5%/18 Vol. Stosując odcienie Fashion&Cover najlepsze krycie osiągniesz stosując mieszankę 1 część natury i 2 części odcienia modnego Fashion&Cover. Przy włosach opornych i grubych pracuj na Naturach+ z 8.5%/28Vol. Lotionem Aktywizującym, aby mieć gwarancję perfekcyjnego pokrycia białych włosów. Odcienie Fashion&Cover (-50/-60/-70/-80) są gotowe do użycia. Proporcje mieszania 1:2 z 5.5%/18Vol. Lotionem Aktywizującym. Te odcienie opracowano dla maksymalnego pokrycia białych włosów i olśniewająco trwałego koloru bez potrzeby mieszania odcieni. Do stosowania na włosach z udziałem siwizny: 70%-100%.

19 Mieszanie i Czas Zabiegu
Informacje Techniczne Mieszanie i Czas Zabiegu Zawsze dodawaj podwójną ilość Lotionu Aktywizującego ESSENSITY do Koloryzacyjnego Kremu Permanentnego ESSENSITY Proporcje mieszania 1:2 Czas zabiegu: 30-45 min Specjalne wskazówki do stosowania na białe włosy Czas działania może zostać wydłużony maksymalnie do 45 minut w celu osiągnięcia maksymalnej siły krycia białych włosów. Włosy ekstremalnie oporne: połącz ESSENSITY krem koloryzujący 1:1 z Lotionem Aktywizującym (np.: 40ml Krem Koloryzujący + 40ml Lotion Aktywizujący / 45-minutowy czas działania). Aplikacja: Włosy Naturalne Nanieś najpierw na długość i końce włosów na czas 10–15 minut. Następnie nanieś na kolejne 15–20 minut w linii odrostu. Czas działania dla odcieni rozjaśniających (10-): do 45 minut. Aplikacja w linii odrostu Nanieś na odrost i pozostaw na czas 20 minut. Następnie przygotuj świeżą mieszankę i pozostaw na długości i końcach na kolejne 10 minut. Odcienie rozjaśniające (10-) należy stosować wyłącznie na odrost, a nie na długość (czas działania: do 45 minut). Rekomendujemy nie stosować zewnętrznych źródeł światła! Spłukiwanie Po upływie czasu działania polej głowę niewielką ilością ciepłej wody. Delikatnie zemulguj farbę. Spłucz kolor z włosów przy użyciu ciepłej wody do czasu aż będzie zupełnie czysta. Umyj włosy stosując ESSENSITY Szampon do Włosów Farbowanych. Nanieś na włosy odżywkę do włosów farbowanych ESSENSITY, która pomoże chronić kolor przed wypłukiwaniem i nada im piękny połysk sprawiając, że włosy będą wyglądały zdrowo.

20 ROZJAŚNIANIE

21 ESSENSITY Rozjaśnianie
Mówimy tak: Koloryzacji bez amoniaku Rozjaśnieniu do 5 poziomów Przetwarzanemu na zimno organicznemu wyciągowi z rumianku, delikatnie sfermentowanej naturalnej ektoinie i dobrze przefiltrowanemu Woskowi Pszczelemu Ponad 70% naturalnie pozyskiwanym składnikom Długo utrzymującym się na włosach zdrowym i naturalnie wyglądającym pasemkom Łatwej w aplikacji kremowej konsystencji

22 ESSENSITY Rozjaśnianie
Mówimy nie: Sztucznym zapachom Silikonom PEG Olejom parafinowym/mineralnym Parabenom Pochodnym Formaldehydu

23 ESSENSITY Rozjaśnianie
Rozjaśnianie ESSENSITY umożliwia uzyskanie naturalnie wyglądających pięknych i długotrwałych pasemek bez zastosowania amoniaku i zapachów oraz rozjaśnienie włosów do 5 poziomów. Rozjaśnianie ESSENSITY to łatwy w mieszaniu system obejmujący trzy składniki: ESSENSITY Krem Rozjaśniający: Bogaty w składniki krem bazowy zawierający delikatnie sfermentowaną naturalną EKTOINĘ, pozwalającą uzyskać wyjątkowe rezultaty koloryzacji i zdrowy naturalny wygląd włosów.

24 ESSENSITY Rozjaśnianie
ESSENSITY Puder Rozjaśniajacy: Jeden z trzech składników to nasz niepylący puder rozjaśniający. Zawiera organiczny wyciąg z rumianku. ESSENSITY Lotion Aktywizujący Lotion Aktywizujący ESSENSITY został opracowany tak, aby doskonale współdziałał z 2 pozostałymi składnikami Kremem Rozjaśniającym i Pudrem Rozjaśniającym.

25 Krem Rozjaśniający ESSENSITY Rozjaśnianie - Składniki Wzbogacony o
Naturalną Ektoinę: Stosowana jako aktywny składnik w produktach do pielęgnacji skóry, kremach przeciwzmarszczkowych i kosmetykach chroniących przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

26 Puder Rozjaśniający ESSENSITY Rozjaśnianie - Składniki Wzbogacony o
Organiczny Wyciąg z Rumianku: Rumianek jest stosowany w preparatach przyspieszających gojenie się ran, kojących stany zapalne, podrażnienia skóry i łagodzących wysypki skórne (zmniejsza uczucie swędzenia), niewielkie oparzenia i poparzenia słoneczne. Rumianek posiada także właściwości przeciwutleniające i przeciwdziała szkodliwemu działaniu wolnych rodników.

27 Mieszanie i czas zabiegu
Informacje Techniczne Mieszanie i czas zabiegu Zmieszaj ¼ tubki Kremu Rozjaśniającego (15g) + 1 saszetkę Pudru Rozjaśniającego (20g) + 35g Lotionu Aktywizującego ESSENSITY (2,5%/8Vol. lub 5,5%/ 18Vol.) Zawsze dokładnie zmieszaj wszystkie trzy składniki, aby uzyskać krem o jednolitej konsystencji Czas zabiegu trwa do 45 minut; zaleca się wzrokowe sprawdzanie postępów co 5 minut Aplikacja: Nałóż na suche włosy, niemyte wcześniej szamponem Unikaj aplikacji na wcześniej dekoloryzowane włosy Nie nakładaj na włosy delikatne i/lub wrażliwą skórę głowy. Mieszanie: Zmieszaj ¼ tubki Kremu Rozjaśniającego (15g) + 1 saszetkę Pudru Rozjaśniającego (20g) + 35g Lotionu Aktywizującego ESSENSITY (2,5%/ 8Vol. lub 5,5%/ 18Vol.) Zawsze dokładnie zmieszaj wszystkie trzy składniki, aby uzyskać krem o jednolitej konsystencji Po zmieszaniu uwalnia się delikatny zapach ziemi, stanowiący harmonijne dopełnienie zabiegu rozjaśniania. Dodatkowa wskazówka: Nie zaleca się stosowania Lotionu Aktywizującego ESSENSITY 8,5%/ 28 Vol lub 11,5%/ 38 Vol w połączeniu z Rozjaśnianiem ESSENSITY . Lotion Aktywizujący ESSENSITY został opracowany tak, aby doskonale współdziałać z 2 pozostałymi składnikami: Kremem Rozjaśniającym i Pudrem Rozjaśniającym. Czas zabiegu: Czas zabiegu trwa do 45 minut; zaleca się wzrokowe sprawdzanie postępów co 5 minut. Nie należy przekraczać zalecanego czasu zabiegu Nie zaleca się stosowania dodatkowego źródła ciepła

28 Mieszanie i Czas Zabiegu
Informacje Techniczne Mieszanie i Czas Zabiegu Zmieszaj ¼ tubki Kremu Rozjaśniającego (15g) + 1 saszetkę Pudru Rozjaśniającego (20g) + 35g Lotionu Aktywizującego ESSENSITY (2,5%/8Vol. lub 5,5%/ 18Vol.) Zawsze dokładnie zmieszaj wszystkie trzy składniki, aby uzyskać krem o jednolitej konsystencji Czas zabiegu trwa do 45 minut; zaleca się wzrokowe sprawdzanie postępów co 5 minut Płukanie: Po uzyskaniu danego poziomu rozjaśnienia krem koloryzujący należy zemulgować i dokładnie spłukać z włosów, myjąc je ESSENSITY Colour Szamponem do Włosów Farbowanych. ESSENSITY Colour Odżywka do Włosów Farbowanych odżywia włosy i nadaje połysk oraz zdrowy wygląd wszystkim rodzajom włosów porowatych, zniszczonych lub farbowanych.

29

30 DOSKONAŁE DZIAŁANIE – POCHODZĄCE Z NATURY
ESSENSITY Filozofia DOSKONAŁE DZIAŁANIE – POCHODZĄCE Z NATURY „Wiem, że naturalne produkty są dla mnie dobre, ale najważniejsze jest doskonałe działanie.” Produkty do pielęgnacji i stylizacji nie zawierają Sztucznych barwników Sztucznych zapachów Olejów parafinowych i mineralnych Parabenów Silikonów Pochodnych peg Przeprowadzane na szeroką skalę badania w naszych laboratoriach pozwoliły nam stworzyć profesjonalne, doskonale działające produkty, które nie zawierają składników określanych przez ESSENSITY jako „SKŁADNIKI ZABRONIONE” (takie jak amoniak czy silikony). ESSENSITY stosuje jedynie czyste organiczne i naturalne wyciągi pozyskane innowacyjnymi metodami ekstrakcji, aby uzyskać jak najbardziej naturalne składniki. Wszystkie produkty do koloryzacji ESSENSITY zawierają na przykład ponad 90% składników pozyskanych w sposób naturalny*. Więcej szczegółów na temat specjalnych metod ekstrakcji znajduje się w glosariuszu. ESSENSITY promuje używanie zasobów odnawialnych oraz składników pochodzących z natury wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, jednocześnie zachowując świeżość i działanie każdego z nich. Ponieważ nie chcemy poświęcić jakości działania i bezpieczeństwa produktów, ESSENSITY korzysta z niektórych, dokładnie wyselekcjonowanych składników syntetycznych. Są one stosowane jedynie wtedy, kiedy jest to konieczne, aby zapewnić jakość, bezpieczeństwo i skuteczne działanie produktów w przypadku braku alternatywnego naturalnego składnika. * Liczone z wodą

31 Doskonałe Działanie Pielęgnacyjne - Naturalne Piękno
ESSENSITY Pielęgnacja Doskonałe Działanie Pielęgnacyjne - Naturalne Piękno - Zero kompromisów Asortyment Produktów do Pielęgnacji: Seria COLOUR Seria REPAIR Seria MOISTURE Seria VOLUME Colour Szampon Odżywka Colour Maska bez spłukiwania Szampon regene- rujący Odzywka regene- rująca Intensywna maska regenerująca Szampon nawilżający Odżywka nawilżająca Maska nawilżająca Szampon nadający objętość Odżywka nadająca objętość Doskonałe Działanie Pielęgnacyjne – Naturalne piękno – Bez kompromisów Seria produktów ESSENSITY do pielęgnacji spełnia wszystkie podstawowe potrzeby włosów, pomaga zachować piękny kolor włosów farbowanych, odbudowuje strukturę włosów, nawilża i zwiększa objętość włosów. Sprawia, że włosy stają się gładkie i miękkie, nabierają intensywnego naturalnego połysku i naturalnie się poruszają, ponieważ produkty ESSENSITY nie obciążają włosów. Dodatkowo receptury produktów pielęgnacyjnych ESSENSITY oparte na naturalnych składnikach nie zawierają: sztucznych zapachów, silikonów, olejów parafinowych i mineralnych, parabenów, pochodnych PEG, ani 6 sztucznych barwników Każda seria produktów pielęgnacyjnych zawiera wyciągi organiczne. Teraz Twoi klienci mają wszystkie te zalety w zasięgu ręki i mogą zadbać o swój wygląd oraz dobre samopoczucie.

32 Seria COLOUR do Włosów Farbowanych
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji Włosów Farbowanych Seria COLOUR do Włosów Farbowanych Asortyment niezbędnych produktów do pielęgnacji, które zachowują intensywność koloru i nadają włosom farbowanym zdrowy i intensywny połysk Wzbogacona Organicznym Wyciągiem z: Açaí Zawiera bogatą mieszankę witamin, protein, cukrów i posiada właściwości przeciwzapalne Ognistego Tulipana Posiada właściwości przeciwutleniające, ściągające, łagodzące i ma działanie przeciwbakteryjne

33 Colour Szampon do Włosów Farbowanych
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji Włosów Farbowanych Colour Szampon do Włosów Farbowanych Pielęgnacyjny szampon o delikatnej konsystencji, który łagodnie oczyszcza włosy farbowane Poziom Pielęgnacji: 1.8 pH 4.8 Colour Szampon do Włosów Farbowanych Pielęgnacyjny szampon o delikatnej konsystencji, który łagodnie oczyszcza włosy farbowane. Zmniejszona zawartość laurylosiarczanu sodu chroni kolor przed wyblaknięciem i zwiększa jego intensywność. Wzbogacony o organiczne wyciągi z Acai i Ognistego Tulipana. Poziom pielęgnacji: 1.8 pH 4.8 Aplikacja Nałóż na mokre włosy. Masuj włosy przez minutę. Dokładnie spłucz. Do codziennego stosowania.

34 Colour Odżywka do Włosów Farbowanych
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji Włosów Farbowanych Colour Odżywka do Włosów Farbowanych Jedwabista emulsja ułatwiająca rozczesywanie i pielęgnację włosów farbowanych Poziom Pielęgnacji: 2.8 pH 3.2 Colour Odżywka do Włosów Farbowanych Jedwabista emulsja ułatwiająca rozczesywanie i pielęgnację włosów farbowanych. Wzmacnia powierzchnię włosów, przywracając im intensywność koloru i połysk, a także chroni kolor przed blaknięciem. Łagodna pielęgnacyjna formuła wzbogacona o organiczne wyciągi z Acai i Ognistego Tulipana. Poziom pielęgnacji: 2.8 pH 3.2 Aplikacja Nałóż na mokre włosy. Pozostaw na 2-3 minuty. Dokładnie spłucz. Do codziennego stosowania.

35 Colour Maska bez Spłukiwania do Włosów Farbowanych
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji Włosów Farbowanych Colour Maska bez Spłukiwania do Włosów Farbowanych Kremowa maska chroniąca włosy farbowane przed wolnymi rodnikami, która wzmacnia włosy od wewnątrz Poziom Pielęgnacji: 4 pH 3.0 Colour Maska bez Spłukiwania do Włosów Farbowanych Kremowa maska chroniąca włosy farbowane przed wolnymi rodnikami, która wzmacnia włosy od wewnątrz. Głęboko i intensywnie odbudowuje włosy, zapewniając długotrwałe intensywne rezultaty koloryzacji i nadaje włosom naturalny połysk. Zamyka pigmenty koloru we wnętrzu włosa i wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów. Kremowa receptura maski jest wzbogacona o organiczne wyciągi z Acai i Ognistego Tulipana. Poziom pielęgnacji: 4 pH 3.0 Aplikacja Nałóż na mokre włosy. Pozostaw na 2 minuty, a następnie delikatnie rozprowadź grzebieniem po włosach aż po same końcówki. Bez spłukiwania. Stosuj raz w tygodniu do włosów bardzo grubych lub suchych.

36 Seria Repair do Włosów Zniszczonych
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Składniki Seria Repair do Włosów Zniszczonych Intensywne receptury całkowicie odbudowują i wzmacniają włosy, poprawiając kondycję włosów zniszczonych, porowatych i rozjaśnionych Wzbogacona Organicznym Wyciągiem z Jagody Goji Wyjątkowy, znany od starożytnych czasów owoc, nazywany popularnie Jagodą Licyjską. Zawiera dobroczynne składniki odżywcze, jak aminokwasy, minerały i witaminy, dzięki czemu intensywnie pielęgnuje i odbudowuje zniszczone włosy oraz posiada właściwości przeciwutleniające Naturalnego Białka Sojowego Znane jako „kompletne białko”. Dostarcza wszystkich potrzebnych człowiekowi aminokwasów. Zawiera 40% białka, około 20% naturalnego oleju, 25% węglowodanów i 5% popiołu

37 Repair - Szampon Regenerujący
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Seria Repair do Włosów Zniszczonych Repair - Szampon Regenerujący Pielęgnujący szampon głęboko odbudowuje włosy delikatnie i skutecznie je oczyszcza oraz uzupełnia ubytki w strukturze włosów zniszczonych Poziom Pielęgnacji: 2 pH 4.8 Repair Szampon Regenerujący Pielęgnujący szampon głęboko odbudowuje włosy delikatnie i skutecznie je oczyszcza oraz uzupełnia ubytki w strukturze włosów zniszczonych. Receptura szamponu została wzbogacona o organiczny wyciąg z Jagody Goji i o Naturalne Białko Sojowe. Poziom pielęgnacji: 2 pH 4.8 Aplikacja Nałóż na mokre włosy. Masuj włosy przez minutę, aby dobroczynne składniki mogły wniknąć we włosy. Dokładnie spłucz. Do codziennego stosowania.

38 Repair - Odżywka Regenerująca
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Seria Repair do Włosów Zniszczonych Repair - Odżywka Regenerująca Pielęgnacyjny lotion odżywczy stworzony do odżywiania wszystkich typów włosów porowatych i zniszczonych Poziom Pielęgnacji: 3 pH 3.2 Repair Odżywka Regenerująca Pielęgnacyjny lotion odżywczy stworzony do odżywiania wszystkich typów włosów porowatych i zniszczonych. Odżywia włosy i zamyka łuski włosa. Chroni włosy przed blaknięciem koloru i działaniem wolnych rodników, które mogą sprawić, że włosy są matowe i bez życia. Uzupełnia ubytki w strukturze włosów i odbudowuje je od wewnątrz. Włosy odzyskują gładkość, połysk i zdrowy wygląd. Lotion ten zawiera organiczne wyciągi z Jagody Goji, Naturalne Białko Sojowe i Witaminę E. Poziom pielęgnacji: 3 pH 3.2 Aplikacja Nałóż na mokre włosy. Pozostaw na 2-3 minuty. Dokładnie spłucz. Do codziennego stosowania.

39 Intense Repair - Intensywna Maska Regenerująca
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Seria Repair do Włosów Zniszczonych Intense Repair - Intensywna Maska Regenerująca Bogata w składniki maska o żelowej konsystencji do włosów bardzo zniszczonych, dekoloryzowanych i z pasemkami Poziom Pielęgnacji: 5 pH 2.8 Intense Repair Intensywna Maska Regenerująca Bogata w składniki maska o żelowej konsystencji do włosów bardzo zniszczonych, dekoloryzowanych i z pasemkami. Ta głęboko odżywiająca intensywna maska została opracowana, aby dostarczać najbardziej intensywnej pielęgnacji i odbudowywać włosy porowate. Maska wzmacnia zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną strukturę włosów, dzięki czemu włosy odzyskują zdrowy wygląd, witalność, naturalną objętość i sprężystość. Specjalna receptura zawiera organiczny wyciąg z Jagody Goji i Naturalne Białko Sojowe. Poziom pielęgnacji: 5 pH 2.8 Aplikacja Nałóż na mokre włosy. Pozostaw na 5-10 minut. Dokładnie spłucz. Stosuj raz na dzień do bardzo zniszczonych włosów.

40 Seria Moisture - do włosów suchych i szorstkich
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Składniki Seria Moisture - do włosów suchych i szorstkich Seria głęboko nawilżających produktów bogatych w składniki odżywcze do włosów suchych i szorstkich Wzbogacona organicznym wyciągiem z Aloes (Aloe Vera) Przywraca odpowiedni poziom nawilżenia suchym, łamliwym włosom i stanowi bogate źródło witaminy C i A Organiczną Oliwę z Oliwek Nawilża i przywraca włosom odpowiedni poziom wilgoci Pantenol Wiąże wilgoć we wnętrzu włosów

41 Moisture Szampon Nawilżający
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Seria Moisture do Włosów Suchych i Szorstkich Moisture Szampon Nawilżający Głęboko nawilżający szampon do suchych, szorstkich włosów, dzięki któremu włosy odzyskują miękkość i łatwo się układają Poziom Pielęgnacji: 2 pH 4.8 Moisture Szampon Nawilżający Głęboko nawilżający szampon do suchych, szorstkich włosów, dzięki któremu włosy odzyskują miękkość i łatwo się układają. Kremowa receptura szamponu została wzbogacona o organiczny wyciąg z Aloe Vera i Pantenol. Poziom pielęgnacji: 2 pH 4.8 Aplikacja Nałóż na mokre włosy. Masuj włosy przez minutę, aby dobroczynne składniki mogły wniknąć we włosy. Dokładnie spłucz. Do codziennego stosowania.

42 Moisture Odżywka Nawilżająca
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Seria Moisture do Włosów Suchych i Szorstkich Moisture Odżywka Nawilżająca Odżywka bogata w składniki odżywcze, która nawilża i zmiękcza suche i łamliwe włosy Poziom Pielęgnacji: 3 pH 3.2 Moisture Odżywka Nawilżająca Odżywka bogata w składniki odżywcze, która nawilża i zmiękcza suche i łamliwe włosy. Odżywka wygładza i pomaga ujarzmić szorstkie lub łamliwe włosy, a dzięki niej włosy stają się miękkie w dotyku, odzyskują połysk i gładkość. Odżywcza receptura odżywki została wzbogacona o organiczny wyciąg z Aloe Vera, Naturalną Oliwę z Oliwek i Pantenol. Poziom pielęgnacji: 3 pH 3.2 Aplikacja Nałóż na mokre włosy. Pozostaw na włosach przez 2-3 minuty. Dokładnie spłucz. Do codziennego stosowania.

43 Moisture Maska Nawilżająca
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Seria Moisture do Włosów Suchych i Szorstkich Moisture Maska Nawilżająca Bardzo intensywnie nawilża grube, szorstkie, łamliwe i niesforne włosy Poziom Pielęgnacji: 4 pH 3.0 Moisture Maska Nawilżająca Bardzo intensywnie nawilża grube, szorstkie, łamliwe i niesforne włosy. Ta gęsta kremowa pasta intensywnie nawilża włosy, zmiękczając suche i łamliwe włosy i zapobiegając puszeniu się i elektryzowaniu się włosów. Wzbogacona o organiczny wyciąg z Aloe Vera, Naturalną Oliwę z Oliwek i Pantenol. Poziom pielęgnacji: 4 pH 3.0 Aplikacja Nałóż na mokre włosy. Pozostaw na włosach przez 5-10 minut. Dokładnie spłucz. Stosuj raz w tygodniu do bardzo grubych lub suchych włosów.

44 Seria Volume - do włosów normalnych i cienkich
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Składniki Seria Volume - do włosów normalnych i cienkich Asortyment produktów do codziennego stosowania, które łagodnie oczyszczają włosy normalne i cienkie, nadając im długotrwałą objętość. Wzbogacony: Organicznym Wyciągiem z Żurawiny Zawiera dużą dawkę przeciwutleniaczy, które neutralizują działanie wolnych rodników, zmniejszając powodowane przez nie uszkodzenia i stanowią doskonałe źródło witaminy C Organicznym Wyciągiem z Rozmarynu Bogate źródło witamin A i C o właściwościach pobudzających, które energetyzują i rozbudzają zmysły Wapniem Nadaje włosom objętość i zwiększa ich rozciągliwość

45 Volume Szampon Nadający Objętość
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Seria Volume do włosów suchych i szorstkich Volume Szampon Nadający Objętość Lekki szampon do codziennej pielęgnacji, który delikatnie oczyszcza, wzmacnia i odświeża włosy Poziom Pielęgnacji: 1 pH 4.8 Volume Szampon Nadający Objętość Lekki szampon do codziennej pielęgnacji, który delikatnie oczyszcza, wzmacnia i odświeża włosy. Nadaje włosom długotrwałą objętość na cały dzień. Wzbogacony organicznym wyciągiem z Żurawiny i Wapniem. Poziom pielęgnacji: 1 pH 4.8 Aplikacja Nałóż na mokre włosy. Masuj włosy przez minutę, aby dobroczynne składniki mogły wniknąć we włosy. Dokładnie spłucz. Do codziennego stosowania.

46 Volume Odżywka Nadająca Objętość
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Seria Volume do włosów suchych i szorstkich Volume Odżywka Nadająca Objętość Lekkie odżywcze mleczko, które pomaga rozczesać i wygładzić powierzchnię włosów bez ich przeciążania Poziom Pielęgnacji: 2 pH 3.2 Volume Odżywka Nadająca Objętość Lekkie odżywcze mleczko, które pomaga rozczesać i wygładzić powierzchnię włosów bez ich przeciążania. Delikatnie odżywia włosy, pielęgnuje je i przywraca im naturalną objętość. Pomaga ujarzmić włosy elektryzujące się, a jednocześnie nadaje włosom cienkim energię i siłę, wzmacniając je i zwiększając ich witalność. Receptura odżywki została wzbogacona organicznymi wyciągami z Żurawiny, Rozmarynu i Wapniem. Poziom pielęgnacji: 2 pH 3.2 Aplikacja Nałóż na mokre włosy. Pozostaw na włosach przez 2-3 minuty. Dokładnie spłucz. Do codziennego stosowania.

47

48 Doskonałe Rezultaty Stylizacji – Naturalne Piękno – Zero zmartwień
ESSENSITY Stylizacja Doskonałe Rezultaty Stylizacji – Naturalne Piękno – Zero zmartwień Asortyment produktów do stylizacji: Utrwalenie Lakier Utrwalający Tekstura Teksturyzujące Błoto Objętość Krem Nadający Objętość Doskonałe Działanie Pielęgnacyjne – Naturalne piękno – Zero zmartwień Seria produktów ESSENSITY do pielęgnacji spełnia wszystkie podstawowe potrzeby włosów, pomaga zachować piękny kolor włosów farbowanych, odbudowuje strukturę włosów, nawilża i zwiększa objętość włosów. Sprawia, że włosy stają się gładkie i miękkie, nabierają intensywnego naturalnego połysku i naturalnie się poruszają, ponieważ produkty ESSENSITY nie obciążają włosów. Dodatkowo receptury produktów pielęgnacyjnych ESSENSITY oparte na naturalnych składnikach nie zawierają: sztucznych zapachów, silikonów, olejów parafinowych i mineralnych, parabenów, pochodnych PEG, ani 6 sztucznych barwników Każda seria produktów pielęgnacyjnych zawiera wyciągi organiczne. Teraz Twoi klienci mają wszystkie te zalety w zasięgu ręki i mogą zadbać o swój wygląd oraz dobre samopoczucie. . Połysk Serum Naturalny Blask

49 ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Składniki
Seria Utrwalenie Produkty utrwalające i kontrolujące fryzurę wzbogacone mieszanką organicznego wyciągu z Kory Jesionu oraz Wyciągiem z Bambusa, by utrwalać włosy, a jednocześnie sprawić, aby były przyjemne w dotyku i nadać im lustrzany połysk Wzbogacony Wyciągiem Organicznym z Kory Jesionu Posiada właściwości zmiękczające i przeciwutleniające, jak również reminalizuje oklapłe włosy, którym brakuje objętości Bambusa Ten włóknisty składnik wzmacnia strukturę włosów, zwiększając ich wytrzymałość i elastyczność

50 ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Seria Utrwalenie
Lakier Utrwalający Utrwala fryzurę, pozwalając jej zachować naturalny wygląd Poziom Utrwalenia: 3 pH 7.7 Lakier Utrwalający Utrwala fryzurę, pozwalając jej zachować naturalny wygląd. Zapewnia utrwalenie pozwalające na ponowne modelowanie fryzury. Nie skleja włosów, nie złuszcza się i łatwo się wyczesuje. Receptura lakieru została wzbogacona o organiczne wyciągi z Kory Jesionu i Bambusa. Poziom utrwalenia: 3 pH 7.7 Aplikacja Rozpylaj na włosach z odległości około 25cm. Rozpylaj równomiernie na ułożone włosy.

51 ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Składniki
Seria Tekstura Tekstura i separacja w połączeniu z organicznymi wyciągami z Tapioki i Korzenia Łopianu Wzbogacona Organicznym Wyciągiem z Tapioki Po zmieleniu, umyciu i oddzieleniu korzeni tapioki uzyskuje się z nich elastyczne włókna Korzenia Łopianu Znany także jako Acrtium Lappa Korzeń Łopianu stanowi bogate źródło żelaza i witaminy B, które są niezbędne dla zdrowia i witalności

52 ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji – Seria Tekstura
Teksturyzujące Błoto Suche, plastyczne błoto teksturyzujące dające możliwość stworzenia elastycznej stylizacji końcowej z możliwością ponownego modelowania. Umożliwia separację poszczególnych pasemek włosów i uzyskanie nietłustego wykończenia fryzury Poziom Utrwalenia: 2 pH 7.3 Teksturyzujące Błoto Suche, plastyczne błoto teksturyzujące dające możliwość stworzenia elastycznej stylizacji końcowej z możliwością ponownego modelowania. Umożliwia separację poszczególnych pasemek włosów i uzyskanie nietłustego wykończenia fryzury. Nadaje włosom długotrwałą teksturę o średnim utrwaleniu oraz widocznie unosi włosy u nasady, zapewniając separację poszczególnych pasemek włosów. Produkt o konsystencji gęstej pasty zawiera mieszankę organicznego wyciągu z Tapioki i Korzenia Łopianu. Poziom utrwalenia: 2 pH 7.3 Aplikacja Nałóż niewielką ilość na suche, ułożone włosy. Wmasuj błoto we włosy palcami, skręcając i oddzielając poszczególne pasemka włosów wedle uznania.

53 ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Składniki
Seria Objętość Niezbędne produkty do stylizacji wzbogacone organicznymi wyciągami z Pąków Czerwonej Winorośli oraz Pąków Czarnej Porzeczki Wzbogacona Organicznym Wyciągiem z Pąków Czerwonych Winorośli Pąki i młode pędy zawierają dużo substancji odżywczych, takich jak aminokwasy, enzymy i cukry Pąków z Czarnej Porzeczki Zawiera wiele niezbędnych substancji odżywczych, witaminę C i olej z nasion. Odżywia i dostarcza energii

54 Krem Nadający Objętość
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji – Seria Objętość Krem Nadający Objętość Krem zwiększający objętość włosów, o mocnym poziomie kontroli, pozwalający uzyskać naturalne, niesklejające włosów utrwalenie. Konsystencja kremu pozwala nadać włosom objętość i ułatwia stylizację przy pomocy suszarki Poziom Utrwalenia: 3 pH 5.6 Krem Nadający Objętość Krem zwiększający objętość włosów, o mocnym poziomie kontroli, pozwalający uzyskać naturalne, niesklejające włosów utrwalenie. Konsystencja kremu pozwala nadać włosom objętość i ułatwia stylizację przy pomocy suszarki. Krem kontroluje elektryzowanie się włosów i zapewnia długotrwałe utrwalenie bez uczucia lepkości. Receptura wzbogacona organicznymi wyciągami z Pąków Czerwonych Winorośli i Porzeczki. Poziom utrwalenia: 3 pH 5.6 Aplikacja Nałóż niewielką ilość kremu na dłonie i wmasuj go w wilgotne włosy, nakładając więcej kremu w razie konieczności. Ułóż włosy i wysusz wedle uznania.

55 Seria Połysk ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Składniki
Produkt do stylizacji końcowej dla naturalnie jasnych włosów, wzbogacony organicznymi wyciągami z Sezamu i Oliwy z Oliwek, który nadaje włosom naturalny połysk Wzbogacony Organicznym Wyciągiem z Oleju Sezamowego Bogate źródło witaminy A, B, E, wapnia i oleju sezamowego. Odżywia i wygładza oraz posiada takie same właściwości pielęgnacyjne jak oliwa z oliwek Oliwa z Oliwek Stosowana w wielu krajach jako składnik nawilżający i łagodzący skórę po napromieniowaniu szkodliwymi promieniami słonecznymi. Dzięki podobnemu składowi do składu łoju w skórze człowieka oliwa z oliwek naturalnie przywraca skórze utraconą równowagę

56 Naturalne Serum Nabłyszczające
ESSENSITY Asortyment Produktów do Pielęgnacji - Seria Połysk Naturalne Serum Nabłyszczające Niesamowicie lekkie serum nadające naturalny aksamitny połysk powierzchni włosów. Wygładza włosy, nadając im naturalną miękkość i sprawia, że są przyjemne w dotyku. Poziom Utrwalenia: 1 pH 3.8 Naturalne Serum Nabłyszczające Niesamowicie lekkie serum nadające naturalny aksamitny połysk powierzchni włosów. Wygładza włosy, nadając im naturalną miękkość i sprawia, że są przyjemne w dotyku. Pozwala kontrolować puszące się i niesforne włosy, nie przeciążając nawet najcieńszych włosów. Naturalne filtry UV zapewniają dodatkową ochronę. Serum na bazie lekkiej emulsji zawiera mieszankę organicznych wyciągów z Oleju sezamowego i Oliwę z Oliwek. Poziom utrwalenia: 1 pH 3.8 Aplikacja Nałóż niewielką ilość na dłonie. Rozprowadź serum delikatnie po powierzchni włosów. Aby uzyskać efekt ekstra wygładzenia produkt można nakładać na wilgotne włosy przed suszeniem.


Pobierz ppt "DOSKONAŁE DZIAŁANIE – POCHODZĄCE Z NATURY Misja DOSKONAŁE DZIAŁANIE – POCHODZĄCE Z NATURY Najważniejsze w recepturach produktów ESSENSITY jest ich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google