Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

POCZĄTEK PROJEKTU. NASZA GRUPA PROJEKTOWA WYCIECZKA Jeśli chcesz zobaczyć wysypisko śmieci na które składane są odpady najlepiej i najbliżej jest na.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "POCZĄTEK PROJEKTU. NASZA GRUPA PROJEKTOWA WYCIECZKA Jeśli chcesz zobaczyć wysypisko śmieci na które składane są odpady najlepiej i najbliżej jest na."— Zapis prezentacji:

1 POCZĄTEK PROJEKTU

2 NASZA GRUPA PROJEKTOWA

3 WYCIECZKA Jeśli chcesz zobaczyć wysypisko śmieci na które składane są odpady najlepiej i najbliżej jest na Baryczy. Można tam zobaczyć, jak segregowane są śmieci i przetwarzane na inne produkty. Są też tam ludzie od których możemy się dużo nauczyć i bardzo ciężko pracują, aby nam było lepiej i żebyśmy się nie zasypali śmieciami. Można tam także zobaczyć Ścieżkę Edukacyjną, która jest równie ciekawa jak reszta wysypiska. Ciekawym miejscem w którym byliśmy jest oczyszczalnia w Płaszowie. Jest ona większa niż Krakowskie Błonie.

4 ANKIETA-NA TEMAT DZIKICH WYSYPISK 1.Czy obok twojego domu s ą dzikie wysypiska? TAK-24 osoby NIE-76 osób 2.Czy w twoim domu segreguje si ę ś mieci? TAK-65 osób NIE-35 osoby

5 3.Czy w okolicy twojego domu znajduj ą si ę kosze do segregacji ś mieci? TAK-82 osoby NIE-18 osób 4.Czy widzisz potrzeb ę segregacji ś mieci? TAK-88 osoby NIE-12 osób ANKIETA CD

6 To hasła, które rozwieszaliśmy w szkole, aby zainteresować młodzież EKOLOGIĄ. Las to nie jest wysypisko, A więc Szanuj środowisko Nie niszcz zieleni, Schowaj papierek do kieszeni!

7 Podnieś śmiecia dziś z ulicy Oczyść drogę dla Kubicy! Ekologia nie zabawa Ekologia ważna sprawa.

8

9 PROJEKT WYKONANY W RAMACH AKADEMII PRZYSZŁOŚCI PRZEZ 13 UCZNIÓW Z KLAS: 2 A, 2B, ORAZ 3A


Pobierz ppt "POCZĄTEK PROJEKTU. NASZA GRUPA PROJEKTOWA WYCIECZKA Jeśli chcesz zobaczyć wysypisko śmieci na które składane są odpady najlepiej i najbliżej jest na."

Podobne prezentacje


Reklamy Google