Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Początek projektu Projekt rozpoczął się pod koniec roku szkolnego 2010-11. Na początku za zadanie mieliśmy zlokalizować dzikie wysypiska i wykonać ich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Początek projektu Projekt rozpoczął się pod koniec roku szkolnego 2010-11. Na początku za zadanie mieliśmy zlokalizować dzikie wysypiska i wykonać ich."— Zapis prezentacji:

1 Początek projektu Projekt rozpoczął się pod koniec roku szkolnego Na początku za zadanie mieliśmy zlokalizować dzikie wysypiska i wykonać ich zdjęcia. Dzikie wysypiska, są to nielegalnie utworzone miejsca składowania śmieci. Znajdują się najczęściej  na polach lub w lasach i innych nie za często odwiedzanych miejscach, najczęściej poza obrębem miasta.

2 NASZA GRUPA PROJEKTOWA

3 Wycieczka Jeśli chcesz zobaczyć wysypisko śmieci na które składane są odpady najlepiej i najbliżej jest na Baryczy. Można tam zobaczyć , jak segregowane są śmieci i przetwarzane na inne produkty. Są też tam ludzie od których możemy się dużo nauczyć i bardzo ciężko pracują, aby nam było lepiej i żebyśmy się nie zasypali śmieciami. Można tam także zobaczyć Ścieżkę Edukacyjną, która jest równie ciekawa jak reszta wysypiska. Ciekawym miejscem w którym byliśmy jest oczyszczalnia w Płaszowie. Jest ona większa niż Krakowskie Błonie.

4 ANKIETA-NA TEMAT DZIKICH WYSYPISK
1.Czy obok twojego domu są dzikie wysypiska? TAK-24 osoby NIE-76 osób 2.Czy w twoim domu segreguje się śmieci? TAK-65 osób NIE-35 osoby

5 ANKIETA CD 3.Czy w okolicy twojego domu znajdują się kosze do segregacji śmieci? TAK-82 osoby NIE-18 osób 4.Czy widzisz potrzebę segregacji śmieci? TAK-88 osoby NIE-12 osób

6 Las to nie jest wysypisko, A więc Szanuj środowisko
To hasła, które rozwieszaliśmy w szkole, aby zainteresować młodzież EKOLOGIĄ. Las to nie jest wysypisko, A więc Szanuj środowisko Nie niszcz zieleni, Schowaj papierek do kieszeni!

7 Podnieś śmiecia dziś z ulicy Oczyść drogę dla Kubicy!
Ekologia nie zabawa Ekologia ważna sprawa.

8

9 PROJEKT WYKONANY W RAMACH
AKADEMII PRZYSZŁOŚCI PRZEZ 13 UCZNIÓW Z KLAS: 2 A, 2B, ORAZ 3A


Pobierz ppt "Początek projektu Projekt rozpoczął się pod koniec roku szkolnego 2010-11. Na początku za zadanie mieliśmy zlokalizować dzikie wysypiska i wykonać ich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google