Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Strzelcach Opolskich

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publiczne Gimnazjum nr 1 w Strzelcach Opolskich"— Zapis prezentacji:

1 Publiczne Gimnazjum nr 1 w Strzelcach Opolskich
Klasa II ,,b’’ Publiczne Gimnazjum nr 1 w Strzelcach Opolskich POLSKA

2 Szkoła School

3

4

5

6 Nazywam się Angelika. Mam 14 lat
Nazywam się Angelika. Mam 14 lat. Chodzę do Publicznego Gimnazjum numer 1 w Strzelcach Opolskich. Interesuję się modą i tańcem. Często słucham muzyki. Moim ulubionym kolorem jest różowy. W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi i chodzić z nimi na spacery. Nie lubię fałszywych ludzi. Jestem spontaniczna. W przyszłości chciałabym zostać kosmetyczką. Bardzo lubię zwierzęta, a szczególnie psy. Mam psa, który wabi się Lucky i często wychodzę z nim na spacery. Moim marzeniem jest skok na bungee. Mam nadzieję, że kiedyś się ono spełni. My name is Angelika. I am 14 years old. I go to Public Lower Secondary School number 1 in Strzelce Opolskie. My hobby is fashion and dancing. I often listen to music. My favourite colour is pink. When I have free time I like meeting my friends and walking with them. I don’t like false people. I am spontaneous. In the future I am going to be a beautician. I like animals, especially dogs. I have a dog. He is called Lucky. I often walk him. My dream is to jump on bungee. I hope that my dream will come true.

7 Hej, Nazywam się Jesica i mam 14 lat
Hej, Nazywam się Jesica i mam 14 lat. Jestem wysoką blondynką o niebieskich oczach. Lubię szukać nowych przygód, podróżować, uprawiać sport, spotykać się ze znajomymi oraz poznawać nowych ludzi. Uwielbiam słuchać muzyki POP i R'n'B. Jestem miła i koleżeńska. Bardzo lubię zwierzęta, a sama mam psa. Moim ulubionym kolorem jest różowy. Nie lubię się uczyć i nudzić się.^^ Hi! I am Jessica and I am 14.I am tall and blond with blue eyes. I like looking for new adventures, traveling, practicing sport, hanging out with friends and making friends. I really like animals, I have got a dog. My favorite color is pink. I don’t like learning and being bored.

8 Cześć. Nazywam się Natalia i mam 13 lat. Mieszkam w Rożniątowie
Cześć! Nazywam się Natalia i mam 13 lat. Mieszkam w Rożniątowie. Jestem w I klasie gimnazjum. Moim hobby jest zbieranie owadów i suszenie ich. W przyszłości chcę zostać kardiochirurgiem. Nie lubię stylu emo, szerokich spodni i szkoły. Moją ulubioną potrawą jest pizza. Miła jestem, ale żeby nie przedobrzyć sprawy dodam, że dla tych, których lubię, szanuję, bądź też kocham. Mam psa, który nazywa się Max. Lubię otwartych, towarzyskich i zdecydowanych ludzi.  I'm Natalia and I am 13 years old. I live in Rożniątów. I'm a first-class student at lower secondary school. My hobby is collecting insects and drying them. I want to be a surgeon. I don’t like emo style, baggy trousers and school. My favorite dish is pizza. I am nice but only for those who I like, respect and love. I have got a dog which name is Max. I like open, outgoing and determinated people. 

9 Cześć, jestem Konrad, mam prawie 14 lat i mieszkam w Strzelcach Opolskich :>. Mam niebieskie oczy i krótkie, ciemnoblond włosy. Przez większość mojego wolnego czasu jeżdżę na rowerze, dziennie robię ok. 25 km. Oprócz tego, bardzo lubię słuchać muzyki, moje ulubione zespoły to Rise Against (hardcore punk) i Sum41 (rock). Sam gram na gitarze (elektrycznej i akustycznej). Poza tym, dużo czasu spędzam na 'speedcubingu', tj. układaniu Kostki Rubika tak szybko, jak się da o.O . Lubię też lekkoatletykę. Kiedy nie mam co robić, gram na komputerze, najczęściej w gry z serii 'Call of Duty‘.Mam starszego brata, który nazywa się Alek i ma 19 lat. Również mam psa, golden retrievera, który nazywa się Szymek. Ma 3 lata, jest bardzo posłuszny i miły. Hey, I'm Konrad, I'm almost 14 years old, and I live in Strzelce Opolskie. I've got blue eyes and short, dark-blonde hair. The most of my spare time I spend on riding a bike, per day I make about 25 km. Except this, I really like listening to the music, my favourite bands are Rise Agaist (hardcore punk) and Sum41 (rock). Well, I play acoustic and electric guitar too. I spend much of my time on 'speedcubing', that is solving Rubik's Cube as fast as possible. I like light atlethics too. When I have nothing to do, I play computer games, usually from 'Call of Duty' series. I've got older brother, whose name is Alek, and he's 19 years old. I've got a dog, golden retriever, whose name is Szymek. He's 3 years old and he's very obedient and nice.

10 My name is Magda and I am 14 years old
My name is Magda and I am 14 years old. I go to first class at Lower Secondary School in Strzelce Opolskie. I am tall and slim , I have got long blond hair and brown eyes, I wear glass. I have got a younger brother , his name is Arek. I like listening to music, my favourite band is Metallica. I like green and blue colours. I have got a chinchilla, his name is Fido. He is cute and funny. I love taking photos, it is my hobby. I like reading books as well. My favourite school subject is history, because it is very interesting.   Mam na imię Magda i mam 14 lat. Chodzę do pierwszej klasy gimnazjum w Strzelcach Opolskich . Jestem wysoka i szczupła, mam długie blond włosy, brązowe oczy i noszę okulary. Mam młodszego brata Arka. Lubię słuchać muzyki, moim ulubionym zespołem jest Metallica. Lubię kolor zielony i niebieski. Mam szynszyla o imieniu Fido, jest słodki i śmieszny. Lubię robić zdjęcia - to moja pasja, lubię też czytać książki. Moim ulubionym szkolnym przedmiotem jest historia ponieważ jest bardzo ciekawa.

11 . I'm Natalia and I'm 14 years old. I'm a nice, funny and friendly person. I go to Lower Secondary School number 1 in Strzelce Opolskie. My favourite subject is English. I like watching TV, reading books, meeting my friends and listening to music. I love drawing and traveling very much. I don't like fake people, being bored and learning. I'm going to go to Australia because I like kangaroos and I want to see that animals .In the future I want to be a lawyer, a photographer or a psychologist.   Mam na imię Natalia i mam 14 lat. Jestem miła, zabawna i przyjacielska. Chodzę do Publicznego Gimnazjum numer 1 w Strzelcach Opolskich. Moim ulubionym przedmiotem jest angielski. Lubię oglądać telewizję, czytać książki, spotykać się z przyjaciółmi i słuchać muzyki. Kocham rysować i podróżować. Nie lubię fałszywych ludzi, nudzić się i uczyć. Mam zamiar pojechać do Australii, ponieważ lubię kangury i chciałabym zobaczyć te zwierzęta. W przyszłości chciałabym być prawnikiem, fotografem lub psychologiem.

12 Cześć, nazywam się Patryk. Mam 14 lat i chodzę do I klasy gimnazjum
Cześć, nazywam się Patryk. Mam 14 lat i chodzę do I klasy gimnazjum. Lubię jeździć na skuterze oraz interesuję się informatyką i zwierzętami wodnymi. Posiadam w domu rybki w akwarium, na podwórku w oczku wodnym dwa żółwie i ryby oraz ciekawe okazy roślin. Mam dwóch braci, młodszy nazywa się Wojtek i ma 6 lat, natomiast starszy nazywa się Łukasz, ma 20 lat i jest elektrykiem. Hi, my name is Patrick. I am 14 years old and I go to first class of junior high school. I like riding a scooter and I am interested in computer science and aquatic animals. I have a home aquarium fish and pond in the backyard with two turtles and fish, and I am interested in specimens of plants. I have two brothers, the younger is called Wojtek and he is 6 years old and the elder is called Luke and is 20 years old. Luke is an electrician.

13 ABOUT ME. Hi, I'm Wojtek and I'm 14 years old
ABOUT ME... Hi, I'm Wojtek and I'm 14 years old. My nickname is 'Muszli' =]. I very like riding a bike and diving. My favorite colors are orange, blue, green and yellow. I have got a dog, his name is Max, he is Beagle. My favorite school subjects are history, art and computer technology. I have blue eyes and blond hair. I'm 165 cm tall. O MNIE... Cześć, nazywam się Wojtek i mam 14 lat. Moje przezwisko to 'Muszli' =]. Bardzo lubię jeździć na rowerze i nurkować. Moje ulubione kolory to pomarańczowy, niebieski, zielony i żółty. Mam psa, który wabi się Max, to pies rasy Beagle . Moje ulubione przedmioty szkolne to historia, plastyka i informatyka. Mam niebieskie oczy i blond włosy. Mam 165 cm wzrostu.

14 My name is Martyna. I'm 14 years old
My name is Martyna. I'm 14 years old. I live in Strzelce Opolskie in Poland. I've got one sister Zosia. She is 4 years old. My mothers name is Celina and she is a nurse. My fathers name is Andrzej and he is a bus driver. My hobby is learning English and swimming. Nazywam się Martyna. Mam 14 lat. Mieszkam w Strzelcach Opolskich w Polsce. Mam jedną siostrę Zosię. Ma 4 lata. Moja mama ma na imię Celina i jest pielęgniarką. Imię mojego taty to Andrzej. Jest kierowcą autobusów. Moje hobby to uczenie się angielskiego i pływanie.

15 My name is Marysia. I am 14 years old. I am from Poland
My name is Marysia. I am 14 years old. I am from Poland. I love McDonald’s. I like watching TV and playing computer games. I like going out with my friends too. I love vacation because I can sleep very long. I like swimming and riding a bike. I have got a dog. His name is Elf. I don’t have any brother or sister. I like pizza, pasta, chips and cola. I don’t like winter. My favourite film is “Wild child”. In my free time I am going to the cinema with my friends and we are buying popcorn and nachos there.   Mam na imię Marysia. Mam 14 lat. Mieszkam w Polsce. Uwielbiam McDonald’s. Lubię oglądać telewizję i grać w gry komputerowe. Lubię także spotykać się z moimi przyjaciółkami. Kocham wakacje, bo mogę długo spać. Lubię pływać i jeździć na rowerze. Mam psa - nazywa się Elf. Nie mam rodzeństwa. Lubię pizzę, makaron, frytki i colę. Nie lubię zimy. Mój ulubiony film to „Wild child”. W wolnym czasie chodzę z koleżankami do kina i kupujemy sobie popcorn oraz nachosy.

16 ABOUT ME Hi, I’m Marcin. My nickname is Cinek. I’m 14 years old
ABOUT ME    Hi, I’m Marcin. My nickname is Cinek. I’m 14 years old. I like riding the bike and riding the scooter. Every day I spend 2 hours riding on my scooter. I have a dog and her name is Zuzia. My favorite school subjects are English and German. My hobbies are football and telephone. I will have a brother or sister soon. My favorite colors are orange and blue. I have green eyes and a black glasses. I like playing computer games.   O MNIE    Siema, jestem Marcin. Moje przezwisko to Cinek. Mam 14 lat. Lubię jeździć na rowerze i skuterze, na którym codziennie jeżdżę 2 godziny. Mam psa o imieniu Zuzia. Moimi ulubionymi szkolnymi przedmiotami są angielski i niemiecki. Moim hobby jest piłka nożna i telefon. Już niedługo będę miał brata albo siostrę. Moje ulubione kolory to pomarańczowy i niebieski. Mam zielone oczy i czarne okulary. Lubię grać w gry komputerowe.

17 My name is Marta. I am from Poland and I live in Strzelce Opolskie where I go to school. I’m 14 years old. I live with my mum in a house. My mum is a teacher. I’m the only child. I have got a black cat. Her name is Lady. I have got three best friends with whom I go to the same class. In my free time I like reading books and listening to music. I don’t like sport and spinach.     Mam na imię Marta. Pochodzę z Polski i mieszkam w Strzelcach Opolskich, gdzie chodzę do szkoły. Mam 14 lat. Mieszkam z moja mamą w domu. Moja mama jest nauczycielką. Nie mam rodzeństwa, ale mam czarnego kota, który nazywa się Lady. Mam trzy najlepsze przyjaciółki, z którymi chodzę do jednej klasy. W wolnym czasie lubię czytać książki i słuchać muzyki. Nie lubię sportu ani szpinaku.  

18 Cześć. Nazywam się Agnieszka, ale mówcie mi Aga. Mam 14 lat
Cześć! Nazywam się Agnieszka, ale mówcie mi Aga. Mam 14 lat. Mam jasne włosy i zielone oczy. Moje ulubione kolory to czerwony i czarny. Kocham konie, wręcz je uwielbiam. Dlatego też na nich jeżdżę. Lubię grać w badmintona, choć specjalistką nie jestem. Piszę wiersze oraz opowiadania. Czytam dobre książki. Słucham różnej muzyki. Mam wspaniałe zwierzaki: psa o imieniu Fryga, która jest bardzo przyjacielską suczką i uwielbia leżeć na kanapie, oraz chomika Walusia, bardzo ruchliwego gryzonia, który bardzo lubi swoją zabawkę. Jestem typem leniucha. Jestem wyrozumiała, raczej spokojna, nie lubię konfliktów. W przyszłości pragnę zostać psychologiem. Według kilku osób - w tym psychologów - mam odpowiednie predyspozycje. Hi! My name is Agnieszka, but you can call me Aga. I’m 14. I have got blond hair and green eyes. My favourite colors are red and black. I love horses and horse riding. I like playing badminton, but I’m not expert. I write poems and novels. I read good books. I listen to various music. I have got wonderful pets: dog- her name is Fryga, she is very friendly bitch and she loves sleeping on the sofa, and hamster Waluś- he is very active rodent and he loves his toy. I’m sluggard, tolerant, quite peaceful, and I don’t like disharmony. In future I want to be a psychologist. Some people say, I have the makings of this profession.

19 Cześć, Nazywam się Natalia i mam 14 lat. Moje urodziny są 21 listopada
Cześć,   Nazywam się Natalia i mam 14 lat. Moje urodziny są 21 listopada. Chodzę do klasy angielskiej. Jestem blondynką i mam piwne oczy. Mam młodszą siostrę Julię, która ma 8 lat. Moją przyjaciółką jest Roksana, koleżanka z klasy. Razem spędzamy dużo czasu, chodzimy na zakupy, do kina, do parku i lubimy robić sobie zdjęcia. Bardzo dobrze się rozumiemy, mamy wspólne tajemnice i zainteresowania. Moim hobby jest taniec, siatkówka, jazda na rolkach i jazda na nartach. Chodzę również na zajęcia taneczne do Domu Kultury trzy razy w tygodniu. Najbardziej z przedmiotów szkolnych lubię WF oraz biologię. Moje ulubione kolory to fioletowy i niebieski, a mój ulubiony film to Kochaj i tańcz oraz Step Up. Najbardziej do jedzenia lubię spaghetti oraz lody czekoladowe, a do picia Coca Colę i Ice tea. Lubię słuchać muzyki m.in. Ciara, Ke$hia, Ashley Tisdale i Afromental. Moim zwierzątkiem jest szynszyl i nazywa się Gacek. Ma on prawie rok i jest szary. Jego oczy są duże i niebieskie. Gacek jest bardzo zabawny i skacząc odbija się od ściany. Jego ulubione jedzenie to suszone owoce, rodzynki i siano. Lubi też zjadać ziemie z kwiatków... xD. Jest to bardzo fajne zwierzątko, ale obgryza kable i niszczy inne rzeczy.  Pozdrawiam : Natalia Hello,    My name is Natalia and I am 14 years old. My birthday is on 21 November. I attend to the English class. I have blonde hair and brown eyes. I have a younger sister Julia who has 8 years. Roksana is my friend, classmate. We spend a lot of time together, we walk for shopping, to the cinema, to the park and we like taking photographs. We get on very well. we have shared mysteries and interests. My hobbies are dance, volleyball, riding on rolls and skiing. I also go to dance lessons to a House of Culture three times during the week. o I like PE and biology. My favourite colours are purple and blue, and my favourite film is I love dancing and Step Up . My favourite foods are spaghetti and chocolate ice-cream and my favourite drinks are Coca Cola and ice tea. I like listening to music among others Ciara, Ke$ha, Ashley Tisdale and Afromental. My animal is chinchilla, his name is Gacek. He has got almost a year and he is grey. His eyes are big and blue. Gacek is very funny and he jumps with he bouncing from the wall. His favourite food is dried fruits, raisins and hay. He likes also to eat soil from flowers... xD. He is very cool animal, but he is chewing on cables and he is destroying other things. Natalia.

20 My name is Magdalena (Magda). I'm 14 years old. I was born in 18. 08
  My name is Magdalena (Magda). I'm 14 years old. I was born in I attend to first class of middle school. I'm quite short girl. I've got green eyes, blond hair and freckles on my face. I've got a hamster and a dog. I’m listening to pop music, R&B but I like eighties and nineties music as well. I like travelling. Every year on summertime I go with my family to the Baltic sea to relax on the beach . I live in the countryside near Strzelce Opolskie. It is a quiet village and I like it.I have got two younger sisters and brother. Their names are Natalia, Jola and Rafał.   Mam na imię Magda (Magdalena) i mam 14 lat, urodziłam się r. Uczęszczam do I klasy gimnazjum.Jestem dosyć niską, szczupłą dziewczyną. Mam zielone oczy, blond włosy i piegi na twarzy. Mam chomika i psa. Słucham muzyki pop, R&B, ale również lubię muzykę z lat 80-tych i 90-tych. Lubię podróżować. Co roku latem, jeżdżę z moją rodziną nad Morze Bałtyckie, aby wypoczywać na plaży. Mieszkam na wsi niedaleko Strzelec Opolskich. To jest spokojna wioska i podoba mi się. Mam dwie młodsze siostry i brata. Mają na imię Natalia, Jola i Rafał.

21 My names is Lukas and my nickname is ‘’Lisu’’
My names is Lukas and my nickname is ‘’Lisu’’. I’m going to Gymnasium number 1 in Strzelce Opolskie . I like football, especially I like football club Górnik Zabrze. I have dog, his name is Ares. I am 13 years old . My favorite colors are black and white. I like playing computer games, especially Metin2. My favorite film is Avatar.    Nazywam się Łukasz, moje przezwisko to ‘’Lisu’’. Chodzę do Publicznego Gimnazjum Numer 1 w Strzelcach Opolskich. Lubię piłkę nożną, a szczególnie klub Górnik Zabrze. Mam psa który się wabi Ares. Mam 13 lat. Moim ulubionym kolorem jest czarny i biały. Lubię gry komputerowe, szczególnie grę Metin 2 . Moim ulubionym filmem jest Awatar.    

22 My names is Grzegorz, and my Nickname is Grzechu. I’m 14 years old
My names is Grzegorz, and my Nickname is Grzechu. I’m 14 years old. I have brown hair and blue eyes . I’m from Szczepanek and have a lot of friends. In free time I play football and ride a bike.   Nazywam się Grzegorz, a mój pseudonim to Grzechu. Mam 14 lat. Mam brązowe włosy i niebieskie oczy. Mieszkam w Szczepanku i mam tam dużo przyjaciół. W wolnym czasie gram w piłkę nożną i jeżdżę na rowerze.

23 Cześć. Jestem Roksana i mam 14 lat
Cześć. Jestem Roksana i mam 14 lat. Chodzę do 1 klasy gimnazjum z rozszerzonymi treściami języka angielskiego. Jestem wysoką brunetką o niebieskich oczach i jestem zwariowana. Mam młodszą siostrę Maję, która ma 4 lata i brata Filipa, który ma 10 lat. Moim hobby jest taniec. Niedługo zapisuję się na zajęcia taneczne, aby doskonalić swoje umiejętności. Lubię też grać w siatkówkee, choć nie jestem aż tak dobra. Uwielbiam także spędzać czas z moją przyjaciółką Natalią. Chodzimy razem na zakupy, do parku, robimy sobie razem zdjęcia, wygłupiamy się - prawie wszystko robimy razem. Moje ulubione kolory to: brązowy, pomarańczowy, czarny, zielony, niebieski. Jednymi z moich ulubionych piosenkarek są:Agnieszka Chylińska , Kelly Clarkson ,Marina Łuczenko, Ke$ha , Pink. Lubię zwierzęta, a zwłaszcza koty, są takie milutkie:P. Lubię ogladać horrory, thrillery, komedie oraz filmy romantyczne:). Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest geografia. Jestem miła i szybko nawiązuję znajomości. Lubię pisać dużo sms-ów i robić bransoletki z przeróżnych koralików. Hi, I'm Roxanne and I have 14 years old. I go to Gymnasium first classes with extended English. I'm highly brunette with blue eyes and I'm crazy girl. I have a youngersister Maya, who is 4 years old and brother Philip, who has 7 years old. My hobby is dancing. Soon I write on dance classes toperfect their skills. I like to play volleyball, although I am not so good. I love also spend time with my friend Natalia. We go shopping together, to the park, doing a picture together, get stupid, do almost everything together. My favorite colors are: Brown, Orange, Black, Green, Blue One of my favorite singers are: Agnes Chylinsky, Kelly Clarkson, Marina Luczenko, Ke$ha, Pink I like animals, especially cats, are cute :P I like watching horror movies, thrilery, comedy and romantic films:) My favorite school subject is geography. I'm nice and quickly establish contacts. I like to write a lot of message and do Bracelets of all sorts of beads.

24 Hi. My name is Sonia. I am 14 years old. I live in Strzelce Opolskie
Hi! My name is Sonia. I am 14 years old. I live in Strzelce Opolskie. I go to Public School No. 1 to the first class. The best characterized by the fact that I have big blue eyes and curly brown hair. I'm nice because I do not use profanity. I am a gentleman because I have a lot of colleagues. I have one best friend with whom I remain almost daily basis throughout the day. Together we make a lot of interesting things or we'd never be bored. But do not go with him to the same school. We meet after school. Our favorite meeting place is the playground of another school. Sits there all day. We play in bascetball meet with friends. Our common hobby is listening, and eating sunflower seeds. We're almost like sisters. I have sisters .Ola has 13 years of age. I think that it is not like me but everyone else thought that we were twins. Therefore, we sometimes err. She also likes to sit on the pitch at me and my friend. But she has other friends so it does not always dwell on the court. Her interests are similar to mine. Ola loves to play basketball, eat snacks and listen to music, of course, the same as me. I think I have a really cool friends and of course sister. Cześć! Nazywam się Sonia. Mam 14 lat. Mieszkam w Strzelcach Opolskich. Chodzę do Publicznego Gimnazjum numer 1 do klasy pierwszej. Najbardziej charakteryzuję się tym, że mam duże niebieskie oczy i kręcone brązowe włosy. Jestem miła ponieważ nie używam wulgaryzmów. Jestem koleżeńska, więc mam dużo kolegów i koleżanek. Mam jedną najlepszą przyjaciółkę, z którą przebywam codziennie prawie przez cały dzień. Razem robimy dużo ciekawych rzeczy, czyli nigdy nam się nie nudzi. Lecz nie chodzimy ze sobą do tej samej szkoły. Widujemy się po szkole. Naszym ulubionym miejscem spotkań jest boisko innego gimnazjum. Przesiadujemy tam całe dnie. Gramy w koszykówkę, spotykamy się ze znajomymi. Naszym wspólnym hobby jest słuchanie muzyki i jedzenie słonecznika. Jesteśmy prawie jak siostry. Mam siostrę Olę, która ma 13 lat. Myślę, że nie jest ona do mnie podobna, ale wszyscy inni myślą, że jesteśmy bliźniaczkami. Dlatego nas niekiedy mylą. Ona też lubi przesiadywać na tym boisku, co ja i moja przyjaciółka. Lecz ona ma inne koleżanki i kolegów, więc nie zawsze z nią przebywam na dworze. Jej zainteresowania są podobne do moich. Ola uwielbia grać w koszykówkę, jeść chipsy i słuchać muzyki - oczywiście takiej samej jak ja. Myślę, że naprawdę mam fajnych kolegów, koleżanki i oczywiście siostrę.      

25 My me is Kacper, my nickname is Kolsa. I’m 13 years old
My me is Kacper, my nickname is Kolsa. I’m 13 years old. I’m like play Tibia and other computer games. I have green eyes and brown hair. I’m from Szczepanek and I have a lot of friends. In my free time I play computer games and rollblading. I have a hamster. My favorite film is Fast And Furious: Tokyo Drift, my favorite sport club is Oderka Opole.     Mam na imię Kacper, a na przezwisko Kolsa. Mam 13 lat. Lubię grać w Tibie i inne gry komputerowe. Mam zielone oczy i brązowe włosy. Jestem ze Szczepanka i mam dużo przyjaciół. W moim wolnym czasie gram na komputerze i jeżdzę na rolkach. Mam chomika. Mój ulubiony film to Fast and Furious: Tokio Drift, mój ulubiony klub sportowy to Oderka Opole.

26 Hello. My name is Dominik and I’m 13 years old
Hello. My name is Dominik and I’m 13 years old. My hobbies are football and computer games. I have a house  where I live with my family. I have older brother. He is 20 years old. I play in War Rock. I have brown eyes and hair. I have a lot of friends. In my free time I ride a bike, skooter and play basketball and football. I weight 57kg and have 169 cm height.   Witam. Nazywam się Dominik i mam 13 lat. Moje hobby to piłka nożna i gry komputerowe. Mam dom, w którym mieszkam ja i moja rodzina. Mam starszego brata, który ma 20 lat. Gram w War Rock. Mam brązowe oczy i włosy. Mam wielu przyjaciół. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze i skuterze, gram w koszykówkę i piłkę nożną. Mam 57 kg wagi i 169 cm wzrostu.


Pobierz ppt "Publiczne Gimnazjum nr 1 w Strzelcach Opolskich"

Podobne prezentacje


Reklamy Google