Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dla kogo jesteśmy? Działalność Klubu dedykowana jest osobom chorującym psychicznie oraz po kryzysach psychicznych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dla kogo jesteśmy? Działalność Klubu dedykowana jest osobom chorującym psychicznie oraz po kryzysach psychicznych."— Zapis prezentacji:

1

2 Dla kogo jesteśmy? Działalność Klubu dedykowana jest osobom chorującym psychicznie oraz po kryzysach psychicznych.

3 Osoby uczęszczające do klubu nie muszą legitymować się orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności ani innymi dokumentami; Uczestnictwo w klubie jest dobrowolne – osoba sama decyduje kiedy przychodzi i jak długo przebywa w Klubie; Dla celów statystycznych prowadzona jest lista obecności – również dobrowolna.

4 Nasze cele to… reintegracja społeczna uczestników, pokazywanie możliwości spędzania wolnego czasu, motywowanie uczestników do podejmowania własnych inicjatyw oraz do brania udziału w zajęciach Klubu,

5 …realizujemy je poprzez… wspólne spędzanie czasu na rozmowach, grach planszowych, ofertę zajęć plastycznych, relaksacyjnych i kulinarnych, warsztaty ceramiczne i decoupage, wspólne spacery, wyjścia do teatru i kina, organizowanie uroczystości okolicznościowych typu Andrzejki i spotkań związanych z obchodzeniem okresu świątecznego.

6

7

8 Uczestnicy Klubu Uczestnicy Klubu To osoby: W przedziale wiekowym 20-45 lat, po kryzysach psychicznych, chorujące psychicznie,

9

10 W okresie działalności Klubu 1,2,3… zauważono duże zainteresowanie ze strony osób po kryzysach psychicznych i ich rodzin, przejawiające się stale rosnącą liczbą uczestników. Od momentu otwarcia z oferty Klubu skorzystało 28 osób. Świadczyć to może o potrzebie i zasadności istnienia takiej formy wsparcia środowiskowego.


Pobierz ppt "Dla kogo jesteśmy? Działalność Klubu dedykowana jest osobom chorującym psychicznie oraz po kryzysach psychicznych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google