Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nauki o Rodzinie 13. 12. 2013 r.. Miesięcznik wydawany od 1993 roku w Krakowie. Miesięcznik adresowany jest do nauczycieli i wychowawców. Tematyka jaką

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nauki o Rodzinie 13. 12. 2013 r.. Miesięcznik wydawany od 1993 roku w Krakowie. Miesięcznik adresowany jest do nauczycieli i wychowawców. Tematyka jaką"— Zapis prezentacji:

1 Nauki o Rodzinie 13. 12. 2013 r.

2 Miesięcznik wydawany od 1993 roku w Krakowie. Miesięcznik adresowany jest do nauczycieli i wychowawców. Tematyka jaką porusza Wychowawca obraca się wokół systemu wartości we współczesnym świecie.

3 Magazyn wydawany w Krakowie przez Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK. Pierwszy numer ukazał się w 1946 r. Na łamach pisma poruszana jest problematyka religijna, społeczna, kulturalna, filozoficzna, politologiczna i etyczna.

4 Czasopismo wydawane od 5 stycznia 1992 roku w Krakowie. Na łamach tygodnika podejmowane są tematy polityczno-społeczne oraz związane z życiem Kościoła katolickiego w Polsce.

5 Ogólnopolski tygodnik katolicki wydawany w Katowicach. Tygodnik jest forum wymiany myśli i dyskusji o Kościele w Polsce, na świecie, o polityce, problemach społecznych i ekonomii.

6 Ogólnopolskie ilustrowane pismo katolickie. Miesięcznik ukazuje się w Krakowie od marca 1984 r. Każdy numer poświęcony jest jednemu zagadnieniu z dziedziny wiary, historii Kościoła i duchowości.

7 Najstarszy w Polsce tygodnik o tematyce społeczno-religijnej. Przewodnik Katolicki koncentruje się na sprawach dotyczących wiary a także życia Kościoła lokalnego i powszechnego.

8 Miesięcznik katolicko- społeczny wydawany od 1993 roku w Warszawie. Miesięcznik kładzie szczególnie nacisk na propagowanie wartości chrześcijańskich w sferze publicznej i obronę życia poczętego oraz komentuje wydarzenia polityczne, społeczne i gospodarcze w kraju i za granicą.

9 Katolicki miesięcznik kierowany do dzieci w wieku szkolnym (8-13 lat). Czasopismo założone w 1911 roku. Motywem założenia było przybliżenie dzieciom Boga, dziejów świętych i przodków oraz piękna stworzenia.

10 Ewelina Borowiec & Iga Grzegorczyk


Pobierz ppt "Nauki o Rodzinie 13. 12. 2013 r.. Miesięcznik wydawany od 1993 roku w Krakowie. Miesięcznik adresowany jest do nauczycieli i wychowawców. Tematyka jaką"

Podobne prezentacje


Reklamy Google