Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Walentynki- Warto kochać. Carlos Santana Jeden z najwybitniejszych gitarzystów rockowych i jazzowych. Wirtuoz gitary. i jazzowych. Wirtuoz gitary. Urodził

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Walentynki- Warto kochać. Carlos Santana Jeden z najwybitniejszych gitarzystów rockowych i jazzowych. Wirtuoz gitary. i jazzowych. Wirtuoz gitary. Urodził"— Zapis prezentacji:

1 Walentynki- Warto kochać

2 Carlos Santana Jeden z najwybitniejszych gitarzystów rockowych i jazzowych. Wirtuoz gitary. i jazzowych. Wirtuoz gitary. Urodził się w 1947 roku w Meksyku.

3 Kwiat potrzebuje słońca, aby być kwiatem. Człowiek potrzebuje miłości, aby być Kwiat potrzebuje słońca, aby być kwiatem. Człowiek potrzebuje miłości, aby być Człowiekiem Człowiekiem

4 Walentynki na świecie Walentynki na świecie

5 Amerykanie I LOVE YOU

6 Japończycy Czekoladkę dam Ci luby

7 Niemcy Piernikowe serce od Jurgena

8 Walijczycy Otwórz moje serce

9 Chińczycy Dwie połówki pomarańczy

10 Polacy Biały miś dla dziewczyny

11 Chemia miłości

12 Dlaczego właśnie serce?

13 SERCE Siedziba uczuć Komórki dotlenione i uaktywnione Więcej krwi napływa do powierzchniowych warstw ciała Serce pracuje z ulgą Odczucie lekkości Lśniące oczy i rumieńce

14 Fenyloetyloamina Neurohormon, który wydziela się w mózgu osoby zakochanej Podwyższone stężenie objawia się: euforią, bezsennością, brakiem koncentracji, uczuciem nieuzasadnionej radości, przeplatającej się z niewytłumaczalnym smutkiem.

15 Burza w mózgu Gdy między dwojgiem ludzi zaiskrzy, w ich mózgu dochodzi do chemicznej burzy. Zaczyna się produkcja pewnych neuroprzekaźników (to hormony odpowiadające za przekazywanie sygnałów między komórkami nerwowymi).

16 Różowe okulary

17 Gra hormonów Naukowcy wiedzą na pewno jedno – miłość – odwieczne natchnienie poetów – jest tylko grą hormonów. Stan zakochania wywołują substancje chemiczne, które działają na mózg jak narkotyk. Dlatego dużo prawdy jest w starym powiedzeniu, że gdy budzi się miłość, zasypia rozum.

18 KOCHAM CIĘ

19 Czy wiecie, jak kocham Cię brzmi w innych językach? Spróbujcie odczytać.

20 Anglia, Ameryka I LOVE YOU

21 Rosja YA TIEBYA LIUBLIU

22 Niemcy ICH LIEBE DICH

23 Węgry Szeretlek

24 Francja JE TAIME, JE TADORE

25 Grecja SAGAPO

26 Indonezja SAYA CINTA PADAMU

27 Irlandia TAIM INGRA LEAT

28 Włochy TI AMO

29 Japonia AISHITERU

30 Chiny WO AI NI

31 Serbia Volim te

32 Etiopia AFGREKI

33 W języku Siuksów TECHIHHILA

34 Turcja SENI SEVIYORUM

35 Ważne!!! –przeczytaj uważnie......jeżeli kiedyś tu wrócisz, wiedz, że będę na ciebie czekał. Przegapiłem okazję, by powiedzieć ci coś bardzo zwykłego: KOCHAM CIĘ. Wiem, że jest już może za późno, ale chcę, byś o tym wiedziała... /Paulo Coelho/

36 Warto kochać!


Pobierz ppt "Walentynki- Warto kochać. Carlos Santana Jeden z najwybitniejszych gitarzystów rockowych i jazzowych. Wirtuoz gitary. i jazzowych. Wirtuoz gitary. Urodził"

Podobne prezentacje


Reklamy Google