Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Choć nie jestem milionerem, Choć nie jeżdżę land roverem. Chociaż rzadko pijam whisky, Nie wyglądam jak Olbrychski. Chociaż nie używam Ace, Ani ubrań

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Choć nie jestem milionerem, Choć nie jeżdżę land roverem. Chociaż rzadko pijam whisky, Nie wyglądam jak Olbrychski. Chociaż nie używam Ace, Ani ubrań"— Zapis prezentacji:

1

2 Choć nie jestem milionerem, Choć nie jeżdżę land roverem. Chociaż rzadko pijam whisky, Nie wyglądam jak Olbrychski. Chociaż nie używam Ace, Ani ubrań od Versace. W piłkę nie gram jak Gadocha, To nad życie……….

3 Ik houd van jou g elska thig Taim i' ngra leat Watakushi wa anata o aishinasu Te amo lub Vos amo Ich liebe dich Te amo Ja ljublju tiebja Te jubesc Volim te Nakupenda wewe Jag älskar dig Seni seviyorum Szeretlek Ti amo Te dua I love you Ohiboka Obiczam te Wo ai ni Miluji te Jeg elsker dig Mi amas vin Mina armastan sind Mahal ka ta Minä rakastan sinua Je t´aime S´agapo Te quiero …. w trzydziestu językach po prostu… Cię kocham.

4


Pobierz ppt "Choć nie jestem milionerem, Choć nie jeżdżę land roverem. Chociaż rzadko pijam whisky, Nie wyglądam jak Olbrychski. Chociaż nie używam Ace, Ani ubrań"

Podobne prezentacje


Reklamy Google