Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O zainteresowaniach technicznych, głównie elektronicznych Życzliwe i umiejące pracować w grupie O szybkiej orientacji i spostrzegawczości Wytrwałe i.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O zainteresowaniach technicznych, głównie elektronicznych Życzliwe i umiejące pracować w grupie O szybkiej orientacji i spostrzegawczości Wytrwałe i."— Zapis prezentacji:

1

2

3 O zainteresowaniach technicznych, głównie elektronicznych Życzliwe i umiejące pracować w grupie O szybkiej orientacji i spostrzegawczości Wytrwałe i cierpliwe oraz zdyscyplinowane Mające umiejętność abstrakcyjnego myślenia

4 Kształtujemy swoje umiejętności w zakresie wyszukiwania, selekcjonowania i gromadzenia oraz przetwarzania i prezentowania informacji pochodzących z różnych źródeł. Nabywamy umiejętności korzystania z nowoczesnych urządzeń multimedialnych (aparaty fotograficzne i kamera - tradycyjna i cyfrowa, skaner i drukarka itp.) Uczymy się cyfrowej obróbki: fotografii, dźwięku i filmu. Prezentujemy swoje prace w różnych formach: jako stronę WWW, publikację, prezentację czy pakiet multimedialny. Ukończenie tego kierunku przygotowuje do podjęcia pracy w różnych zawodach, szczególnie administracyjnych i informatycznych.

5 Gromadzenie i wykorzystywanie danych umożliwiających nawiązywanie kontaktów Organizacja w komputerowym kalendarzu harmonogramu zadań i spotkań Zarządzanie informacją w grupie Użytkowników wraz z korespondencją pocztową Tworzenie czytelnej struktury plików i folderów, archiwizacja zasobów informacyjnych.

6 Wyszukiwać informacje w różnych źródłach tekstowych i pozatekstowych Selekcjonować i gromadzić informacje Analizować i interpretować informacje Zarządzać systemami przechowującymi informacje Projektować, tworzyć i wdrażać systemy baz danych Przetwarzać informacje tekstowe, graficzne i dźwiękowe za pomocą różnych technik Sporządzać własne przekazy informacji za pomocą różnych środków medialnych Upowszechniać informacje w różnych źródłach i w różnych formach.

7 InformatykaInformacja naukowa Fotografika Urządzenia audiowizualne Techniki multimedialneSystemy baz danych Grafika komputerowa Poligrafia

8 Prezentację tą wykonały: Olga Siedlecka i Dominika Napłoszek z klasy ILZI


Pobierz ppt "O zainteresowaniach technicznych, głównie elektronicznych Życzliwe i umiejące pracować w grupie O szybkiej orientacji i spostrzegawczości Wytrwałe i."

Podobne prezentacje


Reklamy Google