Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wybrane platformy e-learningowe

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wybrane platformy e-learningowe"— Zapis prezentacji:

1 Wybrane platformy e-learningowe
DLA NAUCZYCIELI BIBLIOTEKARZY Opracowała Anna Jankowicz

2 BIBWEB Internetowy Kurs dla Bibliotekarzy
Internetowy kurs dla bibliotekarzy uczy nie tylko nowych metod kształcenia zdalnego, ale przekazuje najnowszą wiedzę z zakresu informacji naukowej, korzystania z nowych technologii, Internetu oraz bibliotekoznawstwa. Dzięki jego realizacji bibliotekarze nabywają nowe umiejętności, które mogą zastosować w swoich placówkach.

3 Biblioteczne Centrum Zdalnej Edukacji
BCZE powstało przy Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej   im. Karola Wojtyły w Elblągu. Głównym jego zadaniem jest przygotowanie i prowadzenie kursów e-learningowych dla ogółu użytkowników, w zakresie wyszukiwania, selekcjonowania i przetwarzania informacji oraz posługiwania się technologiami komunikacyjno- -informacyjnymi.

4 Moodle - Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie
Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie tą formą kształcenia chce zainteresować zwłaszcza bibliotekarzy, a także nauczycieli i studentów. Oferta Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie będzie systematycznie poszerzana o nowe propozycje związane z organizowanymi spotkaniami.

5 Platforma szkoleniowa Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie
Internetowa platforma e-learningowa jest wykorzystywana do prowadzenia niezależnych szkoleń internetowych oraz jest elementem wspomagającym lub uzupełniającym tradycyjne formy szkoleń.

6 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ Anna Jankowicz Biblioteka Pedagogiczna
ul. Koszarowa 12; Gryfice tel ;


Pobierz ppt "Wybrane platformy e-learningowe"

Podobne prezentacje


Reklamy Google