Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uniwersalny materiał na piękne elewacje zewnętrzne i oryginalne wnętrza.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uniwersalny materiał na piękne elewacje zewnętrzne i oryginalne wnętrza."— Zapis prezentacji:

1

2 Uniwersalny materiał na piękne elewacje zewnętrzne i oryginalne wnętrza

3 ESTETYKA EKOLOGICZNY MATERIAŁ LEKKI ODDYCHJĄCY NIEPALNY MROZOODPORNY NIE WCHŁANIA WODY, NIE PRZYCIĄGA KURZU PROSTA OBRÓBKA EKSKLUZYWNOŚĆ NIEPOWTARZALNOŚĆ

4 Tapeta z piaskowca jest produktem naturalnym wydobywanym z pokładów kwarcu. Cienka warstwa kwarcu /1-4mm/ nakładana jest na warstwę włókna szklanego i zespalana. W ten sposób powstaje płyta o naturalnej strukturze kamienia piaskowca.

5 Ciężar – ok.4kg/m2 Grubość 1-4mm Skład- 91% kwarc naturalny, 8% akryl wiążący, 1% - włókno szklane Zgodność ze wszystkimi przewidzianymi dla materiałów budowlanych normami UE

6 Gotowy wyrób dostarczany jest w formie płyt o wymiarach: 2200x1020mm, lub płytek o wymiarach: 550x340mm 265x160mm 265x80mm

7 Przy wyborze płyt należy uwzględnić fakt, że ze względu na specyfikę wyrobu nie występują praktycznie dwa identyczne wzory.

8

9

10

11

12

13

14 Przygotowanie powierzchni: Suchą i czystą powierzchnię pokrywamy właściwym dla danej powierzchni klejem. Klej nakładamy packą zębatą o grubości zęba 3mm.

15 Do samodzielnego ułożenia płyt potrzebne będą: - Miarka - Ostry nóż tapicerski - Packa zębata o grubości zęba 3mm - Gumowy wałek do tapet

16 W przypadku podłoży nietypowych /metal, pleksi/ przy doborze kleju prosimy o zastosowanie się do wskazówek producenta dotyczących rodzaju powierzchni.

17 Płyty i płytki można ciąć na dowolny wymiar. Układanie następuje na styk, lub z fugowaniem. Nadmiar kleju usuwamy mokrą gąbką lub szmatką. Po nałożeniu i fugowaniu impregnujemy płytę Impregnatem przewidzianym dla danego zastosowania.

18 Zakres stosowania płyt i płytek z piaskowca jest niesamowicie szeroki. Materiałem tym możemy pokrywać zarówno powierzchnie wewnątrz budynków, jak i wykonywać gotowe elewacje zewnętrzne. Tapeta z piaskowca znakomicie nadaje się do produkcji niecodziennych elementów dekoracyjnych oraz oświetlenia.

19 Elewacje zewnętrzne

20 Dekoracje wnętrz: Ściany, podłogi cokoły, kolumny,

21 Pomieszczenia o podwyższonej wilgotności: Łazienki, Pokoje kąpielowe

22 Kominki

23 Elementy dekoracyjne i oświetlenie

24 Marcin Borsut tel. 0 501 755 857 Wiesław Bieliński tel. 0 502 177 391 Zapraszamy do korzystnej współpracy.


Pobierz ppt "Uniwersalny materiał na piękne elewacje zewnętrzne i oryginalne wnętrza."

Podobne prezentacje


Reklamy Google