Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZKOLNE RADIO MIX MIX. MIX MIX Szkolne radio powstało w roku 1998. Nabór do radia prowadzony jest, co roku. Kandydaci na szkolnych redaktorów mają za.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZKOLNE RADIO MIX MIX. MIX MIX Szkolne radio powstało w roku 1998. Nabór do radia prowadzony jest, co roku. Kandydaci na szkolnych redaktorów mają za."— Zapis prezentacji:

1 SZKOLNE RADIO MIX MIX

2 MIX

3 MIX Szkolne radio powstało w roku 1998. Nabór do radia prowadzony jest, co roku. Kandydaci na szkolnych redaktorów mają za zadanie przedstawić się, powiedzieć kilka słów o sobie, przeczytać mały fragment tekstu. Komisja ocenia dykcję, płynność czytania, barwę głosu.

4 MIX - kandydaci

5 MIX W naszym radiu istnieją sekcje: - plastyczna - plastyczna - sportowa - sportowa - kulturalna - kulturalna - biblioteczna - biblioteczna - informacyjna. - informacyjna. Każda z sekcji ma określone zadania, zbiera i opracowuje informacje dotyczące danej dziedziny.

6 MIX

7 MIX Na cotygodniowych spotkaniach podsumowujemy zebrane wiadomości, przygotowujemy scenariusze i ustalamy daty nagrań audycji. Audycje tematyczne staramy się emitować w trakcie godzin wychowawczych.

8 MIX – codzienna praca

9 MIX – kuchnia dziennikarska

10 MIX W ramach naszej pracy dziennikarskiej organizujemy kiermasze z okazji różnych świąt, a zgromadzone pieniądze przekazujemy na: Hospicjum Małego Księcia, stołówkę im. Św. Brata Alberta, akcję Adopcja Serca oraz uczęszczających do naszej szkoły i potrzebujących wsparcia.

11 MIX - kiermasze

12 MIX – jesteśmy wszędzie

13 MIX – uczymy się od najlepszych

14

15 MIX Wspólnie z Samorządem Szkolnym i teatrem Bez Nazwy uczestniczymy w realizacji wielu programów profilaktycznych. Poprzez łatwość dotarcia do szerokiej rzeszy słuchaczy wspieramy wszelkie inicjatywy, przedsięwzięcia oraz programy profilaktyczne i wychowawcze naszego gimnazjum.

16 MIX – promujemy talenty

17 MIX W zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie Gimnazjum nr 11 w Lublinie, którzy chcą uczestniczyć w pracy na rzecz szkoły i lokalnego środowiska. W zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie Gimnazjum nr 11 w Lublinie, którzy chcą uczestniczyć w pracy na rzecz szkoły i lokalnego środowiska. Spotkania radiowe przeznaczone są dla uczniów, którzy wyrażają chęć systematycznego uczestnictwa w zajęciach oraz zobowiążą się do pracy w domu. Spotkania radiowe przeznaczone są dla uczniów, którzy wyrażają chęć systematycznego uczestnictwa w zajęciach oraz zobowiążą się do pracy w domu. Na udział w programie muszą wyrazić zgodę rodzice ucznia. Na udział w programie muszą wyrazić zgodę rodzice ucznia. Spotkania odbywają raz w tygodniu przez 30 min. Spotkania odbywają raz w tygodniu przez 30 min.

18 MIX - cele Nagrywanie audycji radiowych, Nagrywanie audycji radiowych, Promocja szkoły na antenie radia Plus/eR Promocja szkoły na antenie radia Plus/eR Uwrażliwienie uczniów na społecznie ważne tematy (np. niepełnosprawność), Uwrażliwienie uczniów na społecznie ważne tematy (np. niepełnosprawność), Propagowanie treści narodowych, Propagowanie treści narodowych, Umacnianie patriotyzmu, Umacnianie patriotyzmu, Zwiększenie wrażliwości na tematy społeczne, lokalne i szkolne Zwiększenie wrażliwości na tematy społeczne, lokalne i szkolne Inspirowanie do odpowiedniego poszukiwania ważnych wartości oraz wskazywanie celów życiowych, Inspirowanie do odpowiedniego poszukiwania ważnych wartości oraz wskazywanie celów życiowych, Umiejętność współpracy w grupie, Umiejętność współpracy w grupie, Rozwijanie i pogłębianie wiedzy na temat pracy radia, Rozwijanie i pogłębianie wiedzy na temat pracy radia, Rozwijanie i pogłębianie talentów (recytatorskich, pisarskich) Rozwijanie i pogłębianie talentów (recytatorskich, pisarskich)

19 MIX – nagrody i podziękowania

20 MIX - harmonogram pracy Wrzesień: Rozpoczęcie roku szkolnego Dzień chłopaka Październik: Dzień Edukacji Narodowej Międzynarodowy Dzień Papieski Listopad: Wszystkich Świętych Święto Niepodległości – 11 listopada AndrzejkiGrudzień:Mikołajki Boże Narodzenie Boże Narodzenie, w jęz. francuskim Styczeń: Dzień Babci i Dziadka Luty:Walentynki Gim. 11 Czyta

21 MIX - harmonogram pracy Marzec:KabaretyWielkanoc Dzień Kobiet Kwiecień: JP II Dzień Ziemi AnoreksjaMaj: Konstytucja 3 Maja Dzień Matki Czerwiec: Dzień Dziecka Patron Szkoły Zakończenie roku szkolnego

22 MIX – ci którzy nas wspierają

23 MIX – 0piekunowie Urszula Dolińska Urszula Dolińska Urszula Gryglicka Urszula Gryglicka


Pobierz ppt "SZKOLNE RADIO MIX MIX. MIX MIX Szkolne radio powstało w roku 1998. Nabór do radia prowadzony jest, co roku. Kandydaci na szkolnych redaktorów mają za."

Podobne prezentacje


Reklamy Google