Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Opis  Torebka wykonana jest z najcenniejszych łupinek orzechów pokrytych skorupką po małży.  Mieści w sobie wszystko, co jest potrzebne kobiecie w danym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Opis  Torebka wykonana jest z najcenniejszych łupinek orzechów pokrytych skorupką po małży.  Mieści w sobie wszystko, co jest potrzebne kobiecie w danym."— Zapis prezentacji:

1

2 Opis  Torebka wykonana jest z najcenniejszych łupinek orzechów pokrytych skorupką po małży.  Mieści w sobie wszystko, co jest potrzebne kobiecie w danym momencie.  Nie jest kosztownym przedmiotem.  Pasuje do każdej kreacji.  Łatwa w obsłudze.

3 Dlaczego musisz ją mieć?  Koleżanki będą Ci zazdrościć.  Zmieścisz w niej wszystko.  Poczujesz się w niej kobieco.  Facet nie będzie się czepiał o ilość bagażu.  Nie będą potrzebne ogromne walizki.

4 Torebki dostępne także w innych kolorach i fasonach.

5 Cennik: 1 torebka - 230zł 2 torebki - 250zł Za 3 kupione torebki - - 4 gratis

6 Kontakt :  Tel.: 666 666 666  E-mail: magic@bag.commagic@bag.com  www.magicbag.com www.magicbag.com

7 http://www.kathleendustin.com/images/500px/cactus PurseOpen500.jpg http://designyoutrust.com/wp- content/uploads5/kb3.jpg http://designyoutrust.com/wp- content/uploads5/kb2.jpg


Pobierz ppt "Opis  Torebka wykonana jest z najcenniejszych łupinek orzechów pokrytych skorupką po małży.  Mieści w sobie wszystko, co jest potrzebne kobiecie w danym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google