Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Auto na śmieci. Przedstawienie projektu Celem naszego projektu jest ekologiczne pozbywanie się śmieci poprzez specjalne urządzenie do przetwarzania śmieci.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Auto na śmieci. Przedstawienie projektu Celem naszego projektu jest ekologiczne pozbywanie się śmieci poprzez specjalne urządzenie do przetwarzania śmieci."— Zapis prezentacji:

1 Auto na śmieci

2 Przedstawienie projektu Celem naszego projektu jest ekologiczne pozbywanie się śmieci poprzez specjalne urządzenie do przetwarzania śmieci. Urządzenie jest łatwe w obsłudze a dodatkowym jego atutem jest fakt, iż mieści się w bagażniku samochodowym. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na krótkie przedstawienie Naszego projektu. Celem naszego projektu jest ekologiczne pozbywanie się śmieci poprzez specjalne urządzenie do przetwarzania śmieci. Urządzenie jest łatwe w obsłudze a dodatkowym jego atutem jest fakt, iż mieści się w bagażniku samochodowym. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na krótkie przedstawienie Naszego projektu.

3 Wygląd

4 Opis 1.Piec do spalania śmieci 1.Piec do spalania śmieci 2.Butla z gazem łatwopalnym. 2.Butla z gazem łatwopalnym. 3.Komora mieszania gazu ze śmieci z ekologicznym gazem łatwopalnym. 3.Komora mieszania gazu ze śmieci z ekologicznym gazem łatwopalnym. 4.Zbiorniki z gazem przetworzonym. 4.Zbiorniki z gazem przetworzonym.

5 Opis działania Gaz wytworzony w wyniku spalania śmieci wędruje do komory mieszania gdzie łączy się z ekologicznym gazem łatwopalnym. Leci on do zbiorników gdzie jest przechowywany, a następnie pompa tłoczy gaz do silnika gdzie zostaje spalony. Później ulania się do wydechu gdzie zamontowany jest filtr. Filtr oczyszcza gaz z toksyn i uwalnia świeże powietrze. Gaz wytworzony w wyniku spalania śmieci wędruje do komory mieszania gdzie łączy się z ekologicznym gazem łatwopalnym. Leci on do zbiorników gdzie jest przechowywany, a następnie pompa tłoczy gaz do silnika gdzie zostaje spalony. Później ulania się do wydechu gdzie zamontowany jest filtr. Filtr oczyszcza gaz z toksyn i uwalnia świeże powietrze.

6 Praca systemu

7 Praca systemu cz. 2 1.Wydech z nie oczyszczonym powietrzem. 1.Wydech z nie oczyszczonym powietrzem. 2.Filtr. 2.Filtr. 3.Oczyszczone powietrze. 3.Oczyszczone powietrze.

8 KONIEC


Pobierz ppt "Auto na śmieci. Przedstawienie projektu Celem naszego projektu jest ekologiczne pozbywanie się śmieci poprzez specjalne urządzenie do przetwarzania śmieci."

Podobne prezentacje


Reklamy Google