Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

UŁATWIA ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "UŁATWIA ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI"— Zapis prezentacji:

1 UŁATWIA ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI
YALA INTERNETOWY SYSTEM OBSŁUGI SZKOLEŃ

2 JEST BEZPIECZNA I DOSTĘPNA
Oszczędza Twój czas. Zabezpiecza Twoje dane przed dostępem osób nieuprawnionych. Umożliwia równoczesną pracę w systemie kilku upoważnionych przez Ciebie osób. Masz dostęp do swoich danych w każdym miejscu 24 godziny na dobę. Nie instalujesz niczego na komputerze. YALA pracuje online – wystarczy Internet. Możesz na bieżąco monitorować proces organizacji szkolenia lub całego projektu.

3 UŁATWIA PLANOWANIE Organizuje bazę trenerów, uczestników, ośrodków szkoleniowych i firm cateringowych. Definiuje miejsce, czas i koszty uczestnictwa w szkoleniu (w tym koszty dofinansowane i wkład własny). Archiwizuje i drukuje listy obecności, ankiety, raporty, dzienniki zajęć, harmonogramy.

4 UPRASZCZA KOMUNIKACJĘ
Prowadzi bazy danych online osób zgłaszających się na szkolenia. Tworzy mailingi wspierające rekrutację. Jest platformą komunikacji z trenerami i ośrodkami szkoleniowymi. Informuje uczestników o czasie i miejscu szkolenia. Definiuje limity na poszczególne szkolenia oraz czas zakończenia przyjmowania zgłoszeń.

5 PORZĄDKUJE DOKUMENTY Gromadzi szczegółowe dane osobowe uczestnika i klasyfikuje go. Sumuje koszty osobogodzin oraz osobodni szkoleniowych. Nadaje odpowiednie uprawnienia kierownikowi projektu, organizatorom szkoleń, trenerom i uczestnikom. Zbiera faktury, rachunki, wyciągi. Jest biblioteką, w której można dodać, wydrukować lub przechować materiały szkoleniowe, prezentacje, publikacje projektowe.

6 REZERWUJE I ORGANIZUJE ZASOBY
Trenerów Uczestników Materiałów szkoleniowych Sal szkoleniowych Pomocy multimedialnych Firm cateringowych

7 DOSTARCZA ANALIZY I RAPORTY
Jest kompatybilna z formularzem PEFS. Umożliwia importowanie i eksportowanie danych do/z programu Excel. Dostarcza informacji na temat liczby uczestników na danym szkoleniu oraz w całym cyklu szkoleniowym. Podsumowuje wyniki i ocenia: uczestnika, trenera, miejsce szkolenia.

8 YALA UŁATWIA OBSŁUGĘ SZKOLEŃ
Już dziś zapisz ją jako koszt kwalifikowany w swoim wniosku

9 YALA UŁATWIA OBSŁUGĘ SZKOLEŃ
Kontakt: Agnieszka Rusin Kierownik Sprzedaży Tel


Pobierz ppt "UŁATWIA ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI"

Podobne prezentacje


Reklamy Google