Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ku ch ni a Po ls ka Dania Obiadowe Przekąski nakażdą okazje DaniaŚwiąteczne SłodkieNiespodzianki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ku ch ni a Po ls ka Dania Obiadowe Przekąski nakażdą okazje DaniaŚwiąteczne SłodkieNiespodzianki."— Zapis prezentacji:

1 Ku ch ni a Po ls ka Dania Obiadowe Przekąski nakażdą okazje DaniaŚwiąteczne SłodkieNiespodzianki

2 POL SKI OBI AD Mielony i ziemniaczki z mizerią to dobry, tradycyjny polski pomysł na obiad. Żeberka lubią chyba wszyscy ponieważ można jej podawać w miodzie,w coli itp. Kotlet schabowy, ziemniaczki i kapusta to idealny obiad na rodzinne południe

3 W niektórych rodzinach na obiad podstawą są ziemniaki mięso i sałatka są jednak jeszcze inne smakowite rzeczy jak gołąbki lub kopytka, i inne smakołyki ; )

4 Mnia m mnia m ; )

5 Zu py Pol ski e Rosół to tradycyjna polska zupa, robiona w Polsce od lat. ; )) Pomidorowa zupa zawsze trafi w każdy gust ; ]] Zupa grzybowa to idealny sposób na dobry obiad

6 Świę ta Świę ta i po Świę tach Wigilia to dzień w którym wieczorem siada się do wykwintnej kolacji, nastole powinno się znajdować 12potraw postnych, chyba na żadnejwigili nie zabrakło jeszcze barszczuz uszkami oraz karpia.

7 ; ) Na stole nie może też zabraknąć takich pyszności jak kapusta z grochem,pierożki z kapustą i grzybami,łazanek z makiem i oczywiściemandarynek ; ))

8 Wiel kano cne pysz nośc i ! Na wielkanoc zawsze chodzi się z koszyczkiem do poświęceniaw nim przeważnie są jajka,chleb, sól, kiełbasa,słodkości, kawałek babki,itp. Jajka dodajemy do żurkutradycyjnej zupywielkanocnej a im więcejbędzie potraw z jajek tymwiększe szczęściedomowników ; )

9 KISZONKI Ogórki kiszone Kapusta kiszona Marynowane grzybki

10 Pols kie Sała tecz ki i kore czki. Sałatka jarzynowa Koreczki z szynką,seremi ogórkiem kiszonym Sałatka z pora

11 Pal ce Liz ać

12

13


Pobierz ppt "Ku ch ni a Po ls ka Dania Obiadowe Przekąski nakażdą okazje DaniaŚwiąteczne SłodkieNiespodzianki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google