Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klub futsalowy LUMARO. We wszystkich rozgrywkach w których bierzemy udział występujemy pod nazwą naszych tytularnych sponsorów jako: Lumaro EKOTAR/ELBUD.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klub futsalowy LUMARO. We wszystkich rozgrywkach w których bierzemy udział występujemy pod nazwą naszych tytularnych sponsorów jako: Lumaro EKOTAR/ELBUD."— Zapis prezentacji:

1 Klub futsalowy LUMARO

2 We wszystkich rozgrywkach w których bierzemy udział występujemy pod nazwą naszych tytularnych sponsorów jako: Lumaro EKOTAR/ELBUD w sezonie 2010/2011 druzyne wsparły firmy :

3 Drużyna LuMaRo oficjalnie powstała w roku 2006 i w tym też roku została zgłoszona do rozgrywek Tarnowskiej Ligi Futsalu. W rozgrywkach I Ligi klub występuje pod nazwą sponsorów Lumaro Ekotar/Elbud. Gdy Lumaro rosło w siłę i z sezonu na sezon awansowało o ligę wyżej władze klubu w roku 2008 zdecydowały się zgłosić drugą drużynę do TLF, a rok później powstaje Młode Lumaro U-18. Obecnie Lumaro Ekotar/Elbud walczy w pierwszej lidze, drugi skład (Lumaro II Novbud) gra w II lidze, a Lumaro U-18 dzielnie toczy boje w 4 lidze. W skład drużyn wchodzą zarówno starsi zawodnicy jak i szereg młodych utalentowanych zawodników. W planach jest stworzenie drużyn młodszych roczników.

4 Nasze drużyny oprócz zmagań ligowych, biorą udział w rozgrywkach pucharowych oraz licznych turniejach, w których zajmują czołowe lokaty. Poniżej przedstawiamy najważniejsze osiągnięcia, jakie udało się zdobyć naszym drużynom: 2006 – Lumaro Green Pub/Andre – 5 miejsce w 5 TLF i awans do 4 ligi 2007 – Lumaro Green Pub/Ekotar – 2 miejsce w 4 TLF i awans do 3 ligi 2008 – 4 miejsce w Lidze Letniej 2008 – Lumaro Ekotar – 3 miejsce w 3 TLF i awans do 2 ligi 2009 – 2 miejsce w Pucharze Ligi Letniej 2009 – 2 miejsce w Lidze Letniej 2009 2009 sierpień – I miejsce Lumaro Ekotar/Elbud w Tarnów Futsal Champion 2009 – Lumaro Ekotar – 2 miejsce w 2 TLF i awans 1 ligi

5 2010 styczeń – III miejsce Lumaro U-18 w Tarnów Futsal Champion 2010 2010 styczeń – LUMARO U-14 wygrywa Tarnów Futsal Champion 2010 2010 styczeń – LUMARO vicemistrzem podkarpacia (HEIRO CUP 2010) 2010 marzec – Lumaro U18 Ekotar awansuje do 4 ligi 2010 marzec – Lumaro II - awans do II TLF 2010 maj – Lumaro II wygrywa Puchar Ligi TLF! 2011 styczeń – awans do 1/16 Halowego Pucharu Polski 2011 marzec – Lumaro Ekotar/Elbud - 4 miejsce w I TLF 2011 - Lumaro U18 awansuje do 3 TLF

6 Największym dotychczasowym sukcesem LUMARO był awans do 1/16 Halowgo Pucharu Polski 2010/2011 i rywalizacja w Pogonią 04 Szczecin - drużyną występującą na co dzień w polskiej ekstraklasie futsalu. W Tarnowie było to wydarzenie bez precedensu ponieważ do tej pory żadna z drużyn występująca w Ekstraklasie Futsalu nie zawitała do naszego miasta. Mimo ambitnej postawy i waleczności LUMARO przegrało rywalizację i odpadło z rozgrywek Pucharu Polski.

7 Od początku istnienia Klubu ukazało się o nim wiele artykułów w lokalnej prasie. Poniżej prezentujemy niektóre z nich. Ponadto o Lumaro można usłyszeć w lokalnych rozgłośniach radiowych i telewizjach (RDN Małopolska, DetoTV, TTK) przy okazji relacji z rozgrywek, lub w po meczowych wywiadach. Zapis wideo z wybranych spotkań dostępny jest także w serwisie YouTube i na naszej stronie internetowej.

8

9 Od początku istnienia Klub prowadzi swoją stronę internetową, dostępną pod adresem: www.lumaro.pl Na stronie oprócz najnowszych wiadomości znaleźć można wszystkie informacje na temat Klubu, galerię zdjęć, zapisy wideo niektórych spotkań. Od niedawna serwis prowadzi także tekstowe relacje "na żywo" z ważnych meczów Lumaro. Strona cieszy się dużą popularnością i oglądalnością.

10 Dwa majowe weekendy upłynęły pod znakiem promocji drużyny LUMARO w Galerii Tarnovia. Najpierw 21-22 maja drużyna Lumaro uczestniczyła w prezentacji I toucha wraz z frimą NIKE. Następnie lumarowcy poprowadzili gry i zabawy sportowe podczas Sportowego Dnia Dziecka.

11 - reklamy na strojach - reklama w internecie poprzez liczne wzmianki na temat występów Lumaro m.in na portalach: www.lumaro.pl, www.sportowytarnow.pl, www,futsal.tarnow.pl, www.tarnus.pl, www.zksunia.tarnow.pl,www.pilka.tarnow.pl, www.tarnow.net.pl, www.tarnowskieinfo.pl, www.nocnytarnow.pl, www.rdn.pl, www.intermaks.pl, www.ekotar.pl, www.tarnow.pl, www.tarnow4you.pl, www,futsal-info.pl, www.czasfutsalu.pl oraz liczne banery na witrynach zaprzyjaźnionych drużyn, - artykuły dot. drużyny ukazują się m.in w Dzienniku Polskim, Gazecie Krakowskiej, Temi, Extra Galicja, (w artykułach wymieniane są pełne nazwy drużyn, wraz ze sponsorami tytularnymi, bardzo często w tytułach artykułów) - promocja drużyny i sponsorów na różnego typu eventach (w Galerii Tarnovia)www.lumaro.pl www.sportowytarnow.plwww.tarnus.plwww.zksunia.tarnow.pl,www.pilka.tarnow.pl www.tarnow.net.plwww.tarnowskieinfo.plwww.nocnytarnow.plwww.rdn.plwww.intermaks.plwww.ekotar.pl www.tarnow.plwww.tarnow4you.plwww.czasfutsalu.pl - ekspozycja loga sponsora na tablicy, przy której wykonywane są zdjęcia wszystkich drużyn i zawodników

12 - Walka o najwyższe cele w Tarnowskiej Lidze Futsalu - Ponowny udział w Pucharze Polski - Udział Lumaro U18 w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu - Awans Lumaro U18 do 2 Tarnowskiej Ligi Futsalu - Pozyskanie kolejnych sponsorów bez których w/w cele nie będą możliwe do realizacji

13 Wspólnie tworzymy historię tarnowskiego futsalu!

14

15


Pobierz ppt "Klub futsalowy LUMARO. We wszystkich rozgrywkach w których bierzemy udział występujemy pod nazwą naszych tytularnych sponsorów jako: Lumaro EKOTAR/ELBUD."

Podobne prezentacje


Reklamy Google