Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Cel: udział w Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie (29.08-9.09.2012) i walka o medale Letnie Igrzyska Paraolimpijskie w Londynie to wielkie wydarzenie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Cel: udział w Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie (29.08-9.09.2012) i walka o medale Letnie Igrzyska Paraolimpijskie w Londynie to wielkie wydarzenie."— Zapis prezentacji:

1

2 Cel: udział w Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie ( ) i walka o medale Letnie Igrzyska Paraolimpijskie w Londynie to wielkie wydarzenie sportowe 2012 roku; - elita sportowców z niepełnosprawnością (Pekin 2008: 3951 zawodników ze 146 krajów); - wspaniała rywalizacja, mnóstwo pozytywnych emocji; - olbrzymia oglądalność, zarówno na żywo jak i w telewizji oraz w internecie; Wierzę, że wytrwale trenując i ćwicząc, mogę zdobyć medale na Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie w 2012 roku. Potrzebuję tylko waszego wsparcia – Jacek Czech

3 Osiągnięcia sportoweOsiągnięcia edukacyjne Polsko – Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych Uzyskany tytuł: mgr inżynier informatyk Politechnika Rzeszowska. Uzyskany tytuł: mgr inżynier informatyk Wyróżnienia Nagroda Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia sportowe. Nagroda Marszałka woj. Podkarpackiego za wybitne osiągnięcia sportowe w 2010 roku. Nagroda specjalna w 51. plebiscycie gazety Nowiny w 2010 roku.

4 Patroni

5 Kalendarz imprez w 2012 roku. Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych (Polska) Luty 2012 British International Disability Swimming Championships 2012 (Great Britain) 6 April April 2012 Sheffield Ponds Forge International Sports Centre Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych (Polska) Czerwiec 2012 Igrzyska Paraolimpijskie Londyn

6 Kalendarz obozów przygotowawczych styczeń (14 dniowe) zgrupowanie w Kudowie Zdrój(Polska) Trening wysokogórski, szlifowanie techniki i wydolności. Marzec (4 tygodniowe) The Sierra Nevada HIGH ALTITUDE TRAINING CENTRE (Hiszpania). Trening wysokogórski, poprawiający wydolność, włączenie nowych i różnorodnych bodźców podczas szkolenia,poprawa układu mięśniowego, wzrost stymulacji oddychania mięśni, Maj (3 tygodnie) Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale(Polska) Trening pływacki połączony z rehabilitacją oraz odnową biologiczną ukierunkowaną na wzmocnieniu organizmu. Lipiec(3 tygodnie) The Sierra Nevada HIGH ALTITUDE TRAINING CENTRE (Hiszpania) ewentualnie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale(Polska)

7 Jacek Czech Ul. Warszawska Tarnobrzeg Tel Kontakt


Pobierz ppt "Cel: udział w Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie (29.08-9.09.2012) i walka o medale Letnie Igrzyska Paraolimpijskie w Londynie to wielkie wydarzenie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google