Prezentacja na temat: "TPM CUP 07. DAR – OIL SAMOCHODOWY SERWIS OLEJI Róg Piłsudskiego / Łąkówek Adam Kopczyński MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA U ROSY SKLEP SPOŻYWCZY WSPÓLNA."— Zapis prezentacji:

1 TPM CUP 07

2 DAR – OIL SAMOCHODOWY SERWIS OLEJI Róg Piłsudskiego / Łąkówek Adam Kopczyński MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA U ROSY SKLEP SPOŻYWCZY WSPÓLNA 31 TANEN Sp. Z.o.o Ul. Ratuszowa W-wa

3 TPM CUP 07

4 ARENA Otwarta w maju 1996 r. Wymiary: 30m x 18m Gościła już wiele zawodów w piłkę halową, tenisa stołowego, warcaby czy szachy.

5 OFICJALNA PIŁKA Profesjonalna piłka nożna halowa Adidas. Atest FIFA Approved. Oficjalny rozmiar 4.

6 I FAZA GRUPOWA 16 DRUŻYN ZOSTAJE PODZIELONE W LOSOWANIU NA CZTERY GRUPYABCD W TEJ FAZIE GRA TOCZY SIĘ SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM. AWANS UZYSKUJĄ 3 PIERWSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY.

7 CO DECYDUJE O AWANSIE? O miejscu w grupowej tabeli decyduje: 1.Ilość zdobytych punktów 2.Bezpośrednie spotkanie 3.Korzystniejszy bilans bramek 4.Ilość strzelonych bramek 5.Mecz (5 minut) a następnie rzuty karne. Za zwycięstwo w grupie przyznawane są 3 pkt, za remis 1 pkt,a za porażkę 0 pkt.

8 CZAS GRY W I FAZIE GRUPOWEJ W tej fazie mecz trwa 2x5 minut z 1 minutową przerwą.

9 II FAZA GRUPOWA 3 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY, GRAJĄ NADAL W TEJ SAMEJ GRUPIE (PUNKTY I BRAMKI Z POPRZEDNIEJ FAZY ZOSTAJĄ WYZEROWANE) O AWANS DO FAZY PUCHAROWEJ W TEJ FAZIE GRA TOCZY SIĘ SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM. AWANS UZYSKUJĄ 2 PIERWSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY.AB C DAB C D

11 CZAS GRY W II FAZIE GRUPOWEJ W tej fazie mecz trwa 2x5 minut z 1 minutową przerwą.

12 FAZA PUCHAROWA A1C2 MECZ 37 B1D2 MECZ 38 C1A2 MECZ 39 D1B2 MECZ 40 ZW. MECZU 37 ZW. MECZU 38 MECZ 41 ZW. MECZU 39 ZW. MECZU 40 MECZ 42 ZW. MECZU 41 ZW. MECZU 42 FINAL (44) PRZEGRANY MECZU 41 MECZ o 3. Miejsce (43) PRZEGRANY MECZU 42

13 CZAS GRY W FAZIE PUCHAROWEJ W ćwierćfinałach mecz trwa 2x10 minut z 4 minutami przerwy W pólfinałach oraz w meczu o 3. miejsce mecz trwa 2x12 minut z 6 minutami przerwy W Finale mecz trwa 2x15 minut z 10 minutową przerwą

14 SPOSÓB WYBORU NAJLEPSZEGO......STRZELCA zostaje nim zawodnik z największą liczbą strzelonych bramek w turnieju....ZAWODNIKA zostaje nim zawodnik wybrany w tajnym głosowaniu przez kapitanów wszystkich drużyn oraz organizatora turnieju....BRAMKARZA zostaje nim zawodnik wybrany w tajnym głosowaniu przez kapitanów wszystkich drużyn oraz organizatora turnieju.

15 OBIADY Towarzystwo Przyjaciół Marek proponuje Państwu zakup obiadów. Aby cena była przystępna dla każdego, TPM przy pomocy sponsorów postanowił dofinansować posiłki. Dzięki temu koszt obiadu dla pojedynczej osoby to 6 zł. Listę osób zainteresowanych obiadem oraz odpowiednią kwotę należy przekazać organizatorom do 13 grudnia.

16 ZESPOŁY FC CHLORY ACTIV MBT MARKI RUTEK TEAM THEBEERDRINKERS NIESPODZIANKA MARCOVIACY MARKI RYŃSCY DEVELOPMENT TPM HOROWA HORTUS ART WARIATYSPALENI MOSURO CENTRUM BUDOWLANE SMB JĘDRZEJUK FOMAR BORG M-BUD

17 GRUPA A GRUPA D GRUPA B GRUPA C FC CHLORY ACTIV MBT RUTEK TEAM THEBEERDRINKERS NIESPODZIANKA MARCOVIACY MARKI RYŃSCY DEVELOPMENT TPM HOROWA HORTUS ART WARIATY SPALENI MOSURO CENTRUM BUDOWLANE SMB JĘDRZEJUK FOMAR BORG M-BUD