Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NORWEGIA Waluta – korona norweska Waluta – korona norweska Język – prawie wszyscy znają angielski Język – prawie wszyscy znają angielski FIORDY… i nie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NORWEGIA Waluta – korona norweska Waluta – korona norweska Język – prawie wszyscy znają angielski Język – prawie wszyscy znają angielski FIORDY… i nie."— Zapis prezentacji:

1 NORWEGIA Waluta – korona norweska Waluta – korona norweska Język – prawie wszyscy znają angielski Język – prawie wszyscy znają angielski FIORDY… i nie tylko FIORDY… i nie tylko

2 Planowanie, czyli co na początek… Grupa dobrych przyjaciół Grupa dobrych przyjaciół Kilka spotkań, na których omawiamy szczegóły i dzielimy się zadaniami Kilka spotkań, na których omawiamy szczegóły i dzielimy się zadaniami

3 www.hjelledalen.no

4 Trasa – czyli czym i którędy Samochód (nawigacja gps) + promy Samochód (nawigacja gps) + promy Prom z Sassnitz (Niemcy) do Trelleborga (Szwecja) Prom z Sassnitz (Niemcy) do Trelleborga (Szwecja) Promy wewnętrzne (przez fiordy) Promy wewnętrzne (przez fiordy) 1 nocleg w Szwecji 1 nocleg w Szwecji

5 Koszty I zasada – wszystkie koszty dzielimy przez osoby biorące udział w wyprawie po powrocie (1 osoba odpowiedzialna za zbieranie faktur i paragonów). I zasada – wszystkie koszty dzielimy przez osoby biorące udział w wyprawie po powrocie (1 osoba odpowiedzialna za zbieranie faktur i paragonów). II zasada – własne wyżywienie (na miejscu tylko paliwo, pieczywo, woda itp.) II zasada – własne wyżywienie (na miejscu tylko paliwo, pieczywo, woda itp.) III zasada – dokładne planowanie tras i miejsc do zwiedzania na miejscu ze względu na duże odległości. III zasada – dokładne planowanie tras i miejsc do zwiedzania na miejscu ze względu na duże odległości.

6 Przykładowe wydatki Paliwo (2 samochody na 9 osób) ok. 5800 zł Paliwo (2 samochody na 9 osób) ok. 5800 zł Prom w jedną stronę – 260,00 euro Prom w jedną stronę – 260,00 euro Ubezpieczenie osób i samochody – 444,00 zł Ubezpieczenie osób i samochody – 444,00 zł Razem koszty na osobę ok. 1500,00 zł (wg cen w 2008 r.) Razem koszty na osobę ok. 1500,00 zł (wg cen w 2008 r.)

7 Jesteśmy już na miejscu! Dyrstad niedaleko Svelgen Dyrstad niedaleko Svelgen Nordfiorden Nordfiorden

8 Wyprawa po jedzonko Trofea wędkarskie

9 Zwiedzamy okolicę Panowie na morskiej wyprawie, a my w górę.


Pobierz ppt "NORWEGIA Waluta – korona norweska Waluta – korona norweska Język – prawie wszyscy znają angielski Język – prawie wszyscy znają angielski FIORDY… i nie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google