Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Co to jest OPTUS ? Spółka OPTUS należy do Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych, czołowego europejskiego producenta i dostawcy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Co to jest OPTUS ? Spółka OPTUS należy do Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych, czołowego europejskiego producenta i dostawcy."— Zapis prezentacji:

1

2 Co to jest OPTUS ? Spółka OPTUS należy do Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych, czołowego europejskiego producenta i dostawcy produktów medycznych, artykułów higienicznych i kosmetycznych, sprzedawanych pod markami:

3 Na jakich zasadach działa OPTUS ?
System opieki zdrowotnej, który proponujemy naszym członkom i ich rodzinom oparty jest na zasadzie gromadzenia kapitału na indywidualnych kontach medycznych. Zgromadzone środki wykorzystuje się tylko i wyłącznie do bezgotówkowej zapłaty za leczenie całej rodziny w dowolnej instytucji ochrony zdrowia w kraju z którą OPTUS ma podpisana umowę o współpracy.

4 Z jakich usług może skorzystać posiadacz Karty Medycznej OPTUS
wizyta bez skierowania u lekarzy specjalistów wizyta domowa lekarza pediatry hospitalizacja i zabiegi szpitalne wszelkiego rodzaju badania od laboratoryjnych po rezonans magnetyczny pełna opieka stomatologiczna łącznie z protetyką i ortodoncją (np. założenie aparatu ortodontycznego) zakup okularów i szkieł kontaktowych inne usługi medyczne

5 Dlaczego warto gromadzić pieniądze w systemie OPTUS?
możliwość leczenia w najlepszych gabinetach prywatnych gromadzenie kapitału na indywidualnym koncie medycznym – bezpieczeństwo w razie choroby bezgotówkowa zapłata za leczenie Kartą Medyczną OPTUS 24- godzinny dostęp do informacji o operacjach na koncie limit zadłużenia (debetu) uzyskania niskooprocentowanego kredytu na leczenie możliwość wycofania całości wkładu w razie rezygnacji z członkostwa w OPTUS

6 Jakie są koszty związane z posiadaniem Karty Medycznej OPTUS ?
co miesięczna składka 50 zł – opłacana przez pracodawcę jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 15 zł – pobierana z pierwszej składki brak jakichkolwiek innych kosztów

7 Dlaczego OPTUS a nie ubezpieczenie zdrowotne
w ubezpieczeniu „niewykorzystana składka przepada” podczas gdy w OPTUS zasila ona indywidualne konto medyczne, ubezpieczenie obejmuje zazwyczaj jedną osobę, natomiast w OPTUS opieką objęty jest właściciel Karty Medycznej i jego cała rodzina, tylko najdroższe ubezpieczenie oferuje możliwość skorzystania z pełnej stomatologii, tylko najdroższe ubezpieczenie obejmuje koszty operacji i pobytu w szpitalu, koszty ubezpieczenia średnio od zł miesięcznie czyli rocznie ok. 240 do 1200 zł w OPTUS 600 zł, które można w każdej chwili wycofać.

8 Jakie korzyści dla pracodawcy daje współpraca z OPTUS
wzmocnienie wizerunku pracodawcy poprzez stworzenie poczucia troski o pracownika i jego rodzinę zabezpieczenie profesjonalnej opieki medycznej pracowników owocujące poprawą zdrowia załogi atrakcyjniejsza forma podwyżki dla pracowników zamiast jednorazowej podwyżki – pakiet zwrotny koszty składek OPTUS stanowią koszty uzyskania przychodu w zależności od życzenia pracodawcy oferta może być skierowana do wskazanej grupy pracowników

9 Jakie jest zainteresowanie OPTUS ?
Oprócz Torunia OPTUS posiada obecnie oddziały w: Brodnicy Łodzi Szczecinie Zelowie Współpracuje z nami ok. 300 przychodni i gabinetów lekarskich.

10 Zapraszamy na nasza stronę www.optus.pl

11 Jak się z nami skontaktować ?
@ Biuro w Toruniu Biuro w Szczecinie

12 ZAPRASZMY DO WSPÓŁPRACY
Dziękujemy za uwagę.


Pobierz ppt "Co to jest OPTUS ? Spółka OPTUS należy do Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych, czołowego europejskiego producenta i dostawcy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google