Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasz projekt polega na współpracy z dziećmi ze Świetlicy Środowiskowej, która znajduje się przy naszej szkole. Spotykamy się z dziećmi dwa razy w tygodniu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasz projekt polega na współpracy z dziećmi ze Świetlicy Środowiskowej, która znajduje się przy naszej szkole. Spotykamy się z dziećmi dwa razy w tygodniu."— Zapis prezentacji:

1

2 Nasz projekt polega na współpracy z dziećmi ze Świetlicy Środowiskowej, która znajduje się przy naszej szkole. Spotykamy się z dziećmi dwa razy w tygodniu i wspólnie spędzamy czas, malując, grając w różne gry, odrabiając zadania domowe, ucząc się, organizując wycieczki oraz turnieje sportowe.

3 Do idei wolontariatu zachęcamy również wszystkich uczniów z naszej szkoły. Organizujemy zbiórki potrzebnych rzeczy w schronisku oraz w domu dziecka. Zbieramy także plastikowe nakrętki. Pieniądze z przetopu są przekazane na szczytny cel. Jeździmy do różnych miejsc, takich jak Dom Spokojnej Starości.

4 Kilku grupom złożonym z uczniów obwodowych szkół podstawowych (7 dzielnic, ok.140 osób) oraz nauczycieli zaprezentowałyśmy nasze dotychczasowe działania.

5

6 Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w kibicowaniu.

7

8

9 Zorganizowałyśmy kiermasz ciast. Za uzbieraną kwotę zakupiłyśmy paczki świąteczne dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej. Zaangażowałyśmy w to rodziców i nauczycieli.

10

11

12

13 Adres strony: www.gimnazjum4.info zakładka media/zdjęcia


Pobierz ppt "Nasz projekt polega na współpracy z dziećmi ze Świetlicy Środowiskowej, która znajduje się przy naszej szkole. Spotykamy się z dziećmi dwa razy w tygodniu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google