Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zaproszenie do studiowania na W Y D Z I A L E T E C H N I C Z N Y M Kolegium Karkonoskiego w Jeleniej Górze Oferta na rok akademicki 2010/2011 Jelenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zaproszenie do studiowania na W Y D Z I A L E T E C H N I C Z N Y M Kolegium Karkonoskiego w Jeleniej Górze Oferta na rok akademicki 2010/2011 Jelenia."— Zapis prezentacji:

1 Zaproszenie do studiowania na W Y D Z I A L E T E C H N I C Z N Y M Kolegium Karkonoskiego w Jeleniej Górze Oferta na rok akademicki 2010/2011 Jelenia Góra, czerwiec 2010r.

2 Rekrutacja na Wydziale Technicznym KK Wydziale Technicznym KK na rok akademicki 2010/2011 na wszystkie kierunki i formy studiów trwa od 10 maja do 23 września 2010r.

3 Uwaga: Budynek Wydziału Technicznego JEST DOSTOSOWANY do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo!

4 Rekrutacja na rok akademicki 2010/2011 dotyczy czterech inżynierskich kierunków studiów technicznych (studia pierwszego stopnia), realizowanych w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym: Elektronika i telekomunikacja Edukacja techniczno-informatyczna Inżynieria bezpieczeństwa Zarządzanie i inżynieria produkcji

5

6 Plany i programy studiów dla poszczególnych kierunków: Elektronika i telekomunikacja Edukacja techniczno-informatyczna Zarządzanie i inżynieria produkcji Inżynieria bezpieczeństwa

7 Po ukończeniu kierunku Inżynieria bezpieczeństwa jesteś automatycznie starszym inspektorem BHP A to znacząco zwiększa Twoje rynkowe atuty :)

8

9 Studia na wszystkich inżynierskich kierunkach technicznych trwają 7 semestrów (3,5 roku) zawierają 4 tygodniową praktykę zawodową kończą się obroną inżynierskiej pracy dyplomowej i nadaniem tytułu INŻYNIERA !

10

11 Mamy do dyspozycji: osiem sal wykładowych oraz wykładowo-ćwiczeniowych i trzy sale seminaryjne -w każdej rzutniki multimedialne i pisma, ekrany, -wszystkie z dostępem do Internetu. A do wspólnego użytku: Uczelniana Aula Biblioteka i Centrum Informacji Naukowej

12

13 Dziesięć laboratoriów specjalistycznych Fizyki, Techniki cyfrowej i mikroprocesorowej, Półprzewodników, Techniki analogowej, Miernictwa, Układów elektronicznych, Elementów biernych, Sieci telekomunikacyjnych, Maszyn i urządzeń elektrycznych, Badania materiałów.

14

15 Siedem laboratoriów komputerowych wszystkie z dostępem do Internetu. W laboratoriach zainstalowane jest wyłącznie oprogramowanie licencjonowane oraz oprogramowanie pracujące pod systemem Linux, które jest udostępniane bezpłatnie.

16

17 Wydziałowe Koła naukowe i zainteresowańKoła naukowe i zainteresowań Naukowe Koło Informatyki – InteleKKtInteleKKt Naukowe Koło Elektroniki – Elektronik Naukowe Koło Komputerowego Wspomagania Projektowania – CAD Naukowe Koło Przedsiębiorczości – Bos$ Koło Fotografii Cyfrowej – Kontrast Koło turystyki – Pod GapąPod Gapą

18

19 Każdy student może działać w: Uczelnianym Samorządzie Studenckim (otrzęsiny, juwenalia, wycieczki). Radzie Starostów Wydziału Technicznego. Radzie Wydziału Technicznego i/lub w Senacie KK (po wcześniejszym wskazaniu przez Samorząd Uczelni). Każdym interesującym go projekcie realizowanym przez WT, Uczelnię lub inne wydziały (zobacz Galerię WT). (zobacz Galerię WT)

20

21 Oferujemy: Programy kształcenia dostosowane do rynku pracy. Zajęcia wyłącznie w Jeleniej Górze i tylko do godziny 16.00. Oprogramowanie MSDN AA – za darmo. Edukacyjne oprogramowanie AutoCad – za darmo. Bezprzewodowy Internet na terenie uczelni i akademika – za darmo.

22

23 Stypendia: Stypendia –socjalne, –na wyżywienie, –mieszkaniowe, –specjalne dla osób niepełnosprawnych, –za wyniki w nauce, –za wyniki w sporcie, –Ministra za osiągnięcia w nauce, –Ministra za osiągnięcia w sporcie. Zapomogi. Uczelnia posiada własny Dom studencki.

24

25 KAŻDY student podczas studiów i na miejscu może zdobyć Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL w EuroKarkonoskim Ośrodku Egzaminacyjnym ECDL - akredytowanej przez instytucji ECDL działającej na Wydziale Technicznym.

26

27 Każdego studenta studiującego na Kolegium Karkonoskim obowiązuje Regulamin studiów

28 Każdemu kursowi na wszystkich kierunkach studiów przyporządkowana jest liczba punktów kredytowych ECTS, która określa wkład pracy studenta potrzebny do opanowania wiedzy podczas danych zajęć, a także przygotowanie się do tych zajęć.liczba punktów kredytowych ECTS Ważne: -Liczba punktów kredytowych ECTS – decyduje o wpisie na następny semestr. -Liczba punktów ECTS warunkuje uczestnictwo w Programie Erasmus - Programie Międzynarodowej wymiany studentów.Erasmus

29

30 KRYTERIA PRZYJĘĆ Konkurs świadectw dojrzałości: matematyka, fizyka z astronomią, informatyka, język polski, język obcy nowożytny. NIE jest wymagany egzamin maturalny z fizyki i informatyki. dla osób, które zdawały maturę wcześniej niż w 2010r. - NIE są wymagane egzaminy maturalne z matematyki, fizyki i informatyki.

31

32 Opłata rekrutacyjna Opłata związana z przyjściem na studia w roku akademickim 2010/2011 na wszystkie kierunki i formy studiów prowadzone przez Wydział Techniczny KK - wynosi 85 złotych. (formularz wpłaty)formularz wpłaty UWAGA: Rezygnacja kandydata z udziału w postępowaniu rekrutacyjnym nie upoważnia go do roszczeń zwrotu wniesionej opłaty.

33 Dokumenty przyjmowane są w Dziekanacie Wydziału Technicznego Parter budynku nr 3 pok. 28 Dziekanat czynny jest: poniedziałek - piątek godz. 7 15 – 15 00 tel. 75 64 53 335 do 337 fax. 75 64 53 338 e-mail: dziekanatWT@kk.jgora.pl dziekanatWT@kk.jgora.pl

34

35 ZAPRASZAMY na studia Tworzymy inżynierska elitę – doł@cz do nas !!

36


Pobierz ppt "Zaproszenie do studiowania na W Y D Z I A L E T E C H N I C Z N Y M Kolegium Karkonoskiego w Jeleniej Górze Oferta na rok akademicki 2010/2011 Jelenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google