Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KIERUNEK STUDIÓW ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI Politechnika Śląska Wydział Organizacji i Zarządzania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KIERUNEK STUDIÓW ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI Politechnika Śląska Wydział Organizacji i Zarządzania."— Zapis prezentacji:

1 KIERUNEK STUDIÓW ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI Politechnika Śląska Wydział Organizacji i Zarządzania

2 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI (ZiIP) Studia I stopnia inżynierskie Specjalności: Zarządzanie Systemami Produkcyjnymi Zarządzanie Jakością, Środowiskiem i Bezpieczeństwem w Inżynierii Produkcji Studia dzienne: Zabrze, Rybnik, Katowice Studia zaoczne: Zabrze, Rybnik, Katowice Studia II stopnia magisterskie Specjalności: Systemy Produkcyjne i Logistyczne w Przedsiębiorstwach Przemysłowych Systemy Informatyczne w Technologiach Przemysłowych Nowoczesne Zarządzanie Jakością w Przedsiębiorstwie Przemysłowym Bezpieczeństwo i Ochrona Środowiska w Przedsiębiorstwie Przemysłowym Zarządzanie Systemami Produkcyjnymi Studia dzienne: Zabrze Studia zaoczne: Zabrze

3 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Działamy w licznych Studenckich Kołach Naukowych Aktualnie działające koła naukowe: Studenckie Koło Zarządzania Bezpieczeństwem WESTA Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Jakością Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami Europejskie Koło Logistyczne "FENIKS".

4 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji ZASADNICZY CEL KIERUNKU ZiIP Wykształcenie magistra inżyniera dla potrzeb przedsiębiorstwa działającego w warunkach gospodarki rynkowej!

5 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji SYLWETKA ABSOLWENTA 1. łączyć wiedzę inżynierską w zakresie technologii produkcji z wiedzą z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, Po skończeniu kierunku student potrafi:

6 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji SYLWETKA ABSOLWENTA 2. kierować systemami produkcyjnymi w przedsiębiorstwie, Po skończeniu kierunku student potrafi:

7 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji SYLWETKA ABSOLWENTA 3. właściwie zorganizować proces produkcyjny i procesy pomocnicze w przedsiębiorstwie, Po skończeniu kierunku student potrafi:

8 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji SYLWETKA ABSOLWENTA 4. gospodarować zasobami przedsiębiorstwa dla potrzeb jego działalności, w szczególności dla potrzeb procesu produkcyjnego, Po skończeniu kierunku student potrafi:

9 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji SYLWETKA ABSOLWENTA 5. kierować zespołami ludzkimi w przedsiębiorstwie, Po skończeniu kierunku student potrafi:

10 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji SYLWETKA ABSOLWENTA 6. umiejętnie stosować systemy informatyczne w sferze zarządzania przedsiębiorstwem oraz w sferze przygotowania i organizacji produkcji w przedsiębiorstwie. Po skończeniu kierunku student potrafi:

11 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Podstawowy zakres wiedzy absolwenta kierunku obejmuje: - przedmioty ogólnego wykształcenia inżynierskiego, - przedmioty związane z przygotowaniem i organizacją produkcji w przedsiębiorstwie, - przedmioty związane z metodami ilościowymi i stosowaniem systemów informatycznych w zarządzaniu, - przedmioty społeczne i ekonomiczne związane z nabyciem umiejętności organizatorskich i zarządzania przedsiębiorstwem w warunkach gospodarki rynkowej, - metody analizy, diagnozy i projektowania systemów organizacyjnych oraz systemów zarządzania przedsiębiorstwem.

12 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Dlaczego wybrać ZiIP na Politechnice Śląskiej Absolwent Kierunku ZiIP otrzymuje dyplom jednej z najlepszych technicznych uczelni w Polsce PRESTIŻ!!!!

13 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Dlaczego wybrać ZiIP na Politechnice Śląskiej Mamy do dyspozycji: - nowoczesne budynki - nowoczesne laboratoria - bezprzewodowy Internet - duży parking - biblioteka - punkt ksero - bufet - szatnie

14 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Dlaczego wybrać ZiIP na Politechnice Śląskiej Studenci mają szansę wyjechać na studia w zagranicznej uczelni!

15 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Dlaczego wybrać ZiIP na Politechnice Śląskiej Studiowanie z nami to: Dobra zabawa przez cały rok! Nowe przyjaźnie! Niezapomniane przeżycia... ! ZAPRASZAMY!!!

16 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Jak zostać studentem kierunku ZiIP na Politechnice Śląskiej Aktualne kryteria przyjęć, harmonogram i pozostałe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.rekrutacja.polsl.pl

17 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Do zobaczenia w październiku ! Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Gliwicach 41-800 Zabrze, ul. Roosevelta 26-28, Tel.: (032) 277-73-14; Fax: (032) 277-73-61 email: roz@polsl.pl Strona internetowa: www.woiz.polsl.pl


Pobierz ppt "KIERUNEK STUDIÓW ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI Politechnika Śląska Wydział Organizacji i Zarządzania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google