Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pytaliście się Nas, Szanowną młodzież co mamy w naszej Gminie, a zarazem co chcielibyśmy w niej mieć. Jak wszystkim wiadomo, wasze kochane nastolatki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pytaliście się Nas, Szanowną młodzież co mamy w naszej Gminie, a zarazem co chcielibyśmy w niej mieć. Jak wszystkim wiadomo, wasze kochane nastolatki."— Zapis prezentacji:

1

2 Pytaliście się Nas, Szanowną młodzież co mamy w naszej Gminie, a zarazem co chcielibyśmy w niej mieć. Jak wszystkim wiadomo, wasze kochane nastolatki mają wielkie wymagania, jednak my skupiłyśmy naszą uwagę na najważniejszym. Naszą podróż zaczniemy od tego co już nasza gmina posiada, a skończymy na tym co powinna. ZACZYNAJMY!

3 Pizzeria Soffitta i Burger King.

4 Super Market,,Karolinka, Lux, Żabka itp..

5 Orlik, liczne boiska, kort na osiedlu oraz siłownie.

6 Bibliotekę w Mierzęcicach im. Jana Pawła II, Bibliotekę w Nowej Wsi, Bibliotekę na Osiedlu oraz inne…

7

8 Teraz pozwolimy sobie na kilka naszych szalonych, a jednak uatrakcyjniających pomysłów, aby nasza gmina stała się nowoczesna i ciekawa zarówno dla Nas jak i dla odwiedzających gminę Mierzęcice turystów. PRZYGOTUJCIE SIĘ!

9 Boisk do siatkówki Basenu dla pływaków Ścieżek rowerowych dla kolarzy Skatepark dla fanów BMXów i deskorolek

10 Kino dla miłośników filmów Kręgielnia dla zręcznościowych Tor gokartowy dla fanów szybkiej, ale bezpiecznej jazdy Paintball dla lubiących skoki adrenaliny Wspinaczka dla przyszłych alpinistów

11 Ścianki do grafitti Domu kultury z prawdziwego zdarzenia, w którym ludzie mogliby spędzać czas oglądając ciekawe spektakle młodych talentów takie jak: przedstawienia teatralne, kabarety, koncerty oraz występy taneczne.

12 Klub, w którym ludzie będą mogli się pobawić, potańczyć przy dobrej muzyce.

13 KAWIARENKA jest to idealne miejsce dla leniuchów, którzy wolą spędzać czas spokojnie, przy dobrej kawie czy herbacie. Chcemy się poczuć jak w amerykańskich filmach.

14 O której mamy stawić się na lunch? Zaczynamy się robić głodne.


Pobierz ppt "Pytaliście się Nas, Szanowną młodzież co mamy w naszej Gminie, a zarazem co chcielibyśmy w niej mieć. Jak wszystkim wiadomo, wasze kochane nastolatki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google