Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przebieg druku dokumentu Krok pierwszy: Krok pierwszy: Wzór trafia do informatyków, którzy na jego podstawie tworzą projekt na komputerze. Wzór trafia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przebieg druku dokumentu Krok pierwszy: Krok pierwszy: Wzór trafia do informatyków, którzy na jego podstawie tworzą projekt na komputerze. Wzór trafia."— Zapis prezentacji:

1

2 Przebieg druku dokumentu

3 Krok pierwszy: Krok pierwszy: Wzór trafia do informatyków, którzy na jego podstawie tworzą projekt na komputerze. Wzór trafia do informatyków, którzy na jego podstawie tworzą projekt na komputerze.

4 Następnie, gdy projekt jest już gotowy zostaje wysyłany do komputera, który łączy się z maszyną. Ona zaś na specjalnej metalowej płycie laserem odbija projekt. Następnie, gdy projekt jest już gotowy zostaje wysyłany do komputera, który łączy się z maszyną. Ona zaś na specjalnej metalowej płycie laserem odbija projekt. Po tej czynności płyta po taśmie przejeżdża do maszyny, która specjalnymi chemikaliami usuwa zbędną ilość niebieskiej powłoki. Po tej czynności płyta po taśmie przejeżdża do maszyny, która specjalnymi chemikaliami usuwa zbędną ilość niebieskiej powłoki. Tak przygotowany projekt powoli wysuwa się z maszyny w kolorze biało-niebieskim. Tak przygotowany projekt powoli wysuwa się z maszyny w kolorze biało-niebieskim.

5

6 Po skończeniu projektu zaczyna się masowe drukowanie. Co najciekawsze plakat powstaje z czterech kolorów. Do drukowania używa się tuszu pigmentowego. Przy niektórych zamówieniach jest etap z laminowaniem. Po skończeniu projektu zaczyna się masowe drukowanie. Co najciekawsze plakat powstaje z czterech kolorów. Do drukowania używa się tuszu pigmentowego. Przy niektórych zamówieniach jest etap z laminowaniem.

7 Ostatni etap to pakowanie gotowych afiszy i wysyłanie do zamawiającego.

8 Wyk. Piotr Spaczyński kl. Ιa Wyk. Piotr Spaczyński kl. Ιa


Pobierz ppt "Przebieg druku dokumentu Krok pierwszy: Krok pierwszy: Wzór trafia do informatyków, którzy na jego podstawie tworzą projekt na komputerze. Wzór trafia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google