Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Koncepcja klubu Tworząc Mrs.Sporty, inspirowały nas potrzeby zdrowotne kobiet i ich pragnienia. Oznacza to, że za cel postawiliśmy sobie zachęcanie kobiet.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Koncepcja klubu Tworząc Mrs.Sporty, inspirowały nas potrzeby zdrowotne kobiet i ich pragnienia. Oznacza to, że za cel postawiliśmy sobie zachęcanie kobiet."— Zapis prezentacji:

1

2 Koncepcja klubu Tworząc Mrs.Sporty, inspirowały nas potrzeby zdrowotne kobiet i ich pragnienia. Oznacza to, że za cel postawiliśmy sobie zachęcanie kobiet do uprawiania sportu i zdrowego odżywiania, Naszym celem było stworzenie przyjaznej i miłej atmosfery, w której można bez specjalistycznej wiedzy jak również mając za sobą różne doświadczenia związane ze sportem potrenować w pobliżu własnego domu.

3 Nasz Klub nr 597 !!!

4 Nasz Klub nr 597 !!!

5 Nasz Klub nr 597 !!!

6 Nasz Klub nr 597 !!!

7 Koncepcja treningowa Koncepcja treningowa Mrs.Sporty została stworzona we współpracy ze Stefanie Graf i Instytutem Profilaktyki i Rehabilitacji w Kolonii. Przy minimalnym nakładzie czasu, podczas treningu w Mrs.Sporty wzmacniane są wszystkie najważniejsze grupy mięśni, jak również wydolność ruchowa i koordynacja. Wystarczą już trzy treningi w tygodniu trwające zaledwie 30 minut.

8

9 Trening obwodowy w Mrs.Sporty
3 x w tygodniu 3x 30 min Rozgrzewka 2. Ćwiczenia siłowe 3. Ćwiczenia kondycyjne 4. Rozluźnienie 5. Rozciąganie

10 Ruch + Zdrowe odżywianie
W połączeniu z indywidualnym programem żywieniowym, Mrs.Sporty jest prawdziwą alternatywą dla konwencjonalnych klubów fitness czy frustrujących diet. Koncepcja żywieniowa Mrs.Sporty ma na celu długoterminową zmianę przyzwyczajeń. Jeżeli towarzyszy jej odpowiednia ilość ruchu, możliwe jest osiągnięcie każdej wymarzonej wagi.

11 Przyjazny klub w Twojej okolicy
Trenujesz w okolicy swojego domu i w elastycznych godzinach, a mimo to korzystasz z osobistej, indywidualnej opieki trenera. Sama decydujesz, gdzie i kiedy chcesz zrobić coś dla swojego zdrowia i formy fizycznej. W ten sposób możliwe staje się idealne wkomponowanie treningu w Twój program dnia. Stała opieka i osobista atmosfera oraz trening w towarzystwie osób, które lubisz, działają motywująco i wnoszą do życia nową radość.

12 Aktualna kampania

13 Dziękuje za uwagę!!!


Pobierz ppt "Koncepcja klubu Tworząc Mrs.Sporty, inspirowały nas potrzeby zdrowotne kobiet i ich pragnienia. Oznacza to, że za cel postawiliśmy sobie zachęcanie kobiet."

Podobne prezentacje


Reklamy Google