Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www.aktywnysu.org.pl Aktywn y samorząd uczniowski. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www.aktywnysu.org.pl Aktywn y samorząd uczniowski. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI."— Zapis prezentacji:

1 www.aktywnysu.org.pl Aktywn y samorząd uczniowski. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

2 22 oioiuoiuoiuoiu2 www.artosfundacja.org.pl ANKIETA Ankieta dotyczyła świadomości ekologicznej uczniów Naszej szkoły. Na ankietę składało się 13 pytań jednokrotnego wyboru. Do ankiety przystąpiło 49 uczniów (kl. VI szkoły podstawowej, kl. I – III gimnazjum)

3 33 oioiuoiuoiuoiu3 www.artosfundacja.org.pl

4 44 oioiuoiuoiuoiu4 www.artosfundacja.org.pl

5 55 oioiuoiuoiuoiu5 www.artosfundacja.org.pl

6 oioiuoiuoiuoiu6 www.aktywnysu.org.pl

7 oioiuoiuoiuoiu7 www.aktywnysu.org.pl

8 oioiuoiuoiuoiu8 www.aktywnysu.org.pl

9 oioiuoiuoiuoiu9 www.aktywnysu.org.pl

10 oioiuoiuoiuoiu10 www.aktywnysu.org.pl

11 oioiuoiuoiuoiu11 www.aktywnysu.org.pl

12 oioiuoiuoiuoiu12 www.aktywnysu.org.pl

13 oioiuoiuoiuoiu13 www.aktywnysu.org.pl

14 oioiuoiuoiuoiu14 www.aktywnysu.org.pl

15 oioiuoiuoiuoiu15 www.aktywnysu.org.pl

16 Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy ponownie. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ Fundacja Kultury Chrześcijańskiej ARTOS 20-442 Lublin ul. Klonowica 6/2


Pobierz ppt "Www.aktywnysu.org.pl Aktywn y samorząd uczniowski. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google