Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www.aktywnysu.org.pl Aktywn y samorząd uczniowski. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www.aktywnysu.org.pl Aktywn y samorząd uczniowski. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI."— Zapis prezentacji:

1 Aktywn y samorząd uczniowski. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

2 22 oioiuoiuoiuoiu2 ANKIETA Ankieta dotyczyła świadomości ekologicznej uczniów Naszej szkoły. Na ankietę składało się 13 pytań jednokrotnego wyboru. Do ankiety przystąpiło 49 uczniów (kl. VI szkoły podstawowej, kl. I – III gimnazjum)

3 33 oioiuoiuoiuoiu3

4 44 oioiuoiuoiuoiu4

5 55 oioiuoiuoiuoiu5

6 oioiuoiuoiuoiu6

7 oioiuoiuoiuoiu7

8 oioiuoiuoiuoiu8

9 oioiuoiuoiuoiu9

10 oioiuoiuoiuoiu10

11 oioiuoiuoiuoiu11

12 oioiuoiuoiuoiu12

13 oioiuoiuoiuoiu13

14 oioiuoiuoiuoiu14

15 oioiuoiuoiuoiu15

16 Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy ponownie. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ Fundacja Kultury Chrześcijańskiej ARTOS Lublin ul. Klonowica 6/2


Pobierz ppt "Www.aktywnysu.org.pl Aktywn y samorząd uczniowski. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google