Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Weronika Majewska Karolina Mokrzan. 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? a) Tak. – 65% b) Nie. – 35% 2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Weronika Majewska Karolina Mokrzan. 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? a) Tak. – 65% b) Nie. – 35% 2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są"— Zapis prezentacji:

1 Weronika Majewska Karolina Mokrzan

2 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? a) Tak. – 65% b) Nie. – 35% 2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? a) Zdecydowanie tak. – 45% b) Chyba tak. – 34% c) Raczej nie. – 8% d) Zdecydowanie nie. – 2% e) Nie mam zdania. – 11%

3 3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie: ekorozwój? – wybierz trzy odpowiedzi z poniższych propozycji: a)Segregacja odpadów. – 19% b) Recykling. – 18% c) Sadzenie nowych drzew. – 17% d) Szerokie wykorzystanie nowych samochodów z napędem gazowym lub elektrycznym. – 6% e) Budowanie oczyszczalni. – 9% f) Uprawa i rozprowadzanie zdrowej żywności. – 7% g) Wykorzystywanie naturalnych źródeł energii. – 11% h) Ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. – 5% i) Zmniejszenie zużycia prądu i wody w gospodarstwach domowych. – 8%

4 4. Co sądzisz o żywności z importu? a) Jest lepsza od lokalnej. – 49% b) Jest gorsza od lokalnej. – 51% 5. Czy chciałbyś/chciałabyś aby w sklepiku szkolnym dostępne były produkty naturalne? a) Nie. – 51% b) Tak. – 49%, np. napoje mleczne, owoce, mleko, jogurty, warzywa, sałatki. 6. Czy chciałbyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie większej ilości produktów lokalnych? a) Tak. – 63% b) Nie. – 37%

5 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? a) Tak. – 46% b) Nie. – 21% c) Okazyjnie. – 33% 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? a) Tak. – 47% b) Nie. – 53% 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? a)Cena. – 62% b) Wygląd. – 11% c) Skład. – 21% d) Inne. – 6%, np. data ważności.

6 Oto kilka osób, które brały udział w ankiecie oraz Ich odpowiedzi.

7 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? -Tak. 2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? -Zdecydowanie tak. 3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie ekorozwój? -Recykling, -Sadzenie nowych drzew, -Uprawa i rozprowadzanie zdrowej żywności. 4. Co sądzisz o żywności z importu? -Jest gorsza od lokalnej. K. B.

8 5. Czy chciałabyś, aby w sklepiku szkolnym dostępne były produkty naturalne? -Nie. 6. Czy chciałabyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie do niego większej ilości produktów lokalnych? -Tak. 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? -Nie. 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? -Nie. 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? -Wygląd.

9 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? -Tak. 2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? -Zdecydowanie nie. 3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie ekorozwój? -Sadzenie nowych drzew, -Uprawa i rozprowadzanie zdrowej żywności, -Zmniejszenie zużycia prądu i wody w gospodarstwach domowych. 4. Co sądzisz o żywności z importu? -Jest gorsza od lokalnej. D. N.

10 5. Czy chciałbyś, aby w sklepiku szkolnym dostępne były produkty naturalne? -Nie. 6. Czy chciałbyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie do niego większej ilości produktów lokalnych? -Nie. 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? -Okazyjnie. 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? -Nie. 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? -Cena.

11 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? -Tak. 2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? -Zdecydowanie tak. 3.Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie ekorozwój? -Sadzenie nowych drzew, -Uprawa i rozprowadzanie zdrowej żywności -Ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. 4. Co sądzisz o żywności z importu? -Jest gorsza od lokalnej. K. K.

12 5. Czy chciałabyś, aby w sklepiku szkolnym Dostępne były produkty naturalne? -Tak, np. sałatki 6. Czy chciałabyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie do niego większej ilości produktów lokalnych? -Nie. 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? -Okazyjnie. 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? -Tak. 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? -Cena.

13 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? -Nie. 2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? -Chyba tak. 3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie ekorozwój? -Budowanie oczyszczalni, -Wykorzystywanie naturalnych źródeł energii, -Zmniejszenie zużycia prądu i wody w gospodarstwach domowych. 4. Co sądzisz o żywności z importu? -Jest gorsza od lokalnej. D. P.

14 5. Czy chciałbyś, aby w sklepiku szkolnym dostępne były produkty naturalne? -Nie. 6. Czy chciałbyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie do niego większej ilości produktów naturalnych. -Tak. 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? -Okazyjnie. 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? -Nie. 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? -Cena.

15 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? -Nie. 2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? -Nie mam zdania. 3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie ekorozwój? -Segregacja odpadów, -Recykling, -Sadzenie nowych drzew. 4. Co sądzisz o żywności z importu? -Jest lepsza od lokalnej. N. H.

16 5. Czy chciałabyś, aby w sklepiku szkolnym dostępne były produkty naturalne? -Nie. 6. Czy chciałabyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie do niego większej ilości produktów lokalnych? -Nie. 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? -Nie. 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? -Nie. 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? -Wygląd.

17 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? -Nie. 2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? -Chyba tak. 3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie ekorozwój? -Segregacja odpadów, -Recykling, -Sadzenie nowych drzew. 4. Co sądzisz o żywności z importu? -Jest gorsza od lokalnej. A. K.

18 5. Czy chciałbyś, aby w sklepiku szkolnym dostępne były produkty naturalne? -Nie. 6. Czy chciałbyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie do niego większej ilości produktów lokalnych? -Nie. 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? -Nie. 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? -Nie. 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? -Cena.

19 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ! ;-)


Pobierz ppt "Weronika Majewska Karolina Mokrzan. 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? a) Tak. – 65% b) Nie. – 35% 2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są"

Podobne prezentacje


Reklamy Google