Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JACKOWSKIE KOLĘDOWANIE 13 stycznia 2013r.. Spotkanie w JackowieSpotkanie w Jackowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JACKOWSKIE KOLĘDOWANIE 13 stycznia 2013r.. Spotkanie w JackowieSpotkanie w Jackowie."— Zapis prezentacji:

1 JACKOWSKIE KOLĘDOWANIE 13 stycznia 2013r.

2 Spotkanie w JackowieSpotkanie w Jackowie

3 Imprezę zapoczątkowało przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów z klas IV i V Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Jackowie. Spotkało się ono z bardzo ciepłym przyjęciem zebranych, o czym świadczyły wielkie, spontaniczne owacje i pochwały.

4 WYSTĘPY MAŁYCH ARTYSTÓW

5 PRZED WYSTĘPEM

6

7

8 MIESZKAŃCY JACKOWAMIESZKAŃCY JACKOWA Zainteresowanie imprezą było bardzo duże. Wśród zebranych nie zabrakło mieszkańców Jackowa, Nowego Krępca, Minkowic, Mełgwi.

9 Następnie na scenie pojawili się kolędujący mali misjonarze z Mełgwi. Swoim występem starali się przybliżyć odbiorcom sytuację biednych dzieci w Wietnamie, podbijając serca gości wielkim zaangażowaniem z jakim to czynili.

10 KOLĘDNICY MISYJNI Z MEŁGWIKOLĘDNICY MISYJNI Z MEŁGWI

11 Kolejną gwiazdą spotkania był członek zespołu Vox pan Dariusz Tokarzewski. Recital jego kolęd i pastorałek przerodził się we wspólne, nastrojowe i radosne zarazem kolędowanie.

12 RECITAL KOLĘD DARIUSZ TOKARZEWSKIWYSTĘP ARTYSTY

13 Z wielką radością zebrani powitali występ zespołu ludowego Podzamcze. Kolędy w ich wykonaniu zachwyciły wszystkich niezależnie od wieku. Oklaskom i bisom nie było końca.

14

15

16 MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA Radosna atmosfera sprzyjała doskonałej zabawie Byli i przyszli absolwenci naszej szkoły

17 Wspólne kolędowanie, to nie tylko sposób na czynne spędzenie niedzielnego popołudnia, ale także piękna lekcja integracji społeczności lokalnej, jak również podtrzymywania ginących tradycji i polskich obyczajów ludowych.


Pobierz ppt "JACKOWSKIE KOLĘDOWANIE 13 stycznia 2013r.. Spotkanie w JackowieSpotkanie w Jackowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google